w

7% do 100 tys. zł: Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium

Konto Oszczędnościowe Profit 7% w Banku Millennium - październik 2023

Bank Millennium przedłużył promocyjne oprocentowanie 7% w skali roku do 100 tys. zł w 54. edycji popularnej promocji Konta Oszczędnościowego Profit na nowe środki. Tym samym po spadkach w innych bankach, oferta Millennium po wielu miesiącach wraca na szczyt!

Obecnie to właśnie tutaj i/lub na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym ulokowałbym swoje oszczędności krótkoterminowe.

54. edycja promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit” będzie trwała do 10.11.2023 roku. Do tego dnia można wpłacić nowe środki i rozpocząć 90 dniowy okres podwyższonego oprocengtowania.

→ Konto oszczędnościowe Profit na 7% w Banku Millennium

Konto Oszczędnościowe Profit: 7% do 100 tys. zł

Promocja Banku Millennium jest najpopularniejszą akcją trwającą nieprzerwanie już od kilku lat. Stosując zabieg wypłaty środków w odpowiednim momencie, promocyjne oprocentowanie może trwać niemal nieprzerwanie również dla starych środków. Można też środki przerzucać pomiędzy konta oszczędnościowe małżonków i w ten sposób w sposób ciągły uzyskiwać wyższe oprocentowanie.

W ramach 54. edycji promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit” Bank Millennium podwyższy oprocentowanie do 7% dla nowych środków do kwoty 100 tys. zł pod warunkiem spełnienia warunków dodatkowych:

1) wpłaty nowych środków oraz

2) wykonania min. 5 płatności kartą / BLIKIEM w każdym miesiącu trwania promocji.

W przeciwnym razie Bank Millennium naliczy oprocentowanie 3,5% w skali roku dla nowych środków lub 1,25% dla starych środków (do 100 tys. zł i 1,50% do 250 tys. zł).

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez okres 90 dni od wpłaty nowych środków.

„Nowe środki” w 54. edycji akcji to nadwyżka ponad saldo wszystkich środków trzymanych w Banku Millennium na dzień 29 września 2023 roku, tj. ponownie na 3 dni przed startem nowej edycji promocji.

Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium – Oprocentowanie

Konto Oszczędnościowe Profit to możliwość dokonywania dowolnej liczby zasileń powiększających saldo oszczędności, a tym samym wysokości promocyjnych odsetek.

Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego Profit w Bank Millennium zależeć będzie od spełnienia warunku wpłaty nowych środków (czyli nadpłaty ponad saldo na dzień 8 września 2023 roku – tj. na 3 dni przed startem nowej akcji) oraz od wykonania 5 płatności kartą/BLIKIEM w każdym miesiącu trwania promocyjnego oprocentowania i od wysokości ulokowanych oszczędności:

Kwota na Koncie OszczędnościowymOprocentowanie
„Nowe środki” do 100 tys. zł
+ 5 płatności miesięcznie
7,00%
„Nowe środki do 200 tys. zł3,50%
„Stare” środki do 100 tys. zł1,25%
„Stare” środki od 100 tys. zł do 250 tys. zł1,50%
„Stare” środki od 250 tys. zł2,00%
Jak obliczane są nowe środki?

Bank przygotował specjalną tabelę wyjaśniającą metodę badania salda nowych środków:

Konto Oszczędnościowe Profit jest oczywiście prowadzone za 0 zł. Wypłacić z Konta Oszczędnościowego Profit za 0 zł możemy środki raz w miesiącu na swoje konto osobiste w Banku Millennium.

Przelewy środków na rachunki bankowe w innych bankach są z kolei płatne i wynoszą 7,50 zł lub 9,90 zł w zależności od tego, kiedy zostało założone Konto Oszczędnościowe Profit.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit, edycja 54”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Visa Mobile: 100 zł za 3 płatności każdą kartą Visa spełniającą warunki!

Będzie HIT! Aż 600 zł premii za konto w Santander Bank Polska [+ krótsza karencja i do 300 zł zwrotu za rachunki!]