w

Visa Mobile: 100 zł za 3 płatności każdą kartą Visa spełniającą warunki!

Visa mobile Cashback 100 zł zwrotu

Visa ruszyła z nową metodą płatności mobilnych – Visa Mobile i przy okazji wprowadzania tej usługi ruszyła promocja „Visa Mobile Cashback” w ramach której klienci wybranych banków otrzymają możłiwość zgarnięcia super łatwej premii 100 zł.

Promocja będzie trwała do 31 października 2023 roku lub do wyczerpania puli 7000 nagród.

Visa Mobile – co to takiego?

Usługa Visa Mobile to nowa opcja wygodnych płatności mobilnych w sklepach internetowych. Jako, że zakupy online są coraz bardziej popularne, to organizacje płatnicze już od kilku lat szukają wygodnej metody płatności. Na polskim rynku rządzi obecnie BLIK, który jest niesamowicie wygodny i zintegrowany z większością aplikacji bankowych.

Visa Mobile ruszyła z bardzo podobną usługą, w której aby zapłacić w sklepie internetowym trzeba wybrać płatność przez Visa Mobile, następnie wpisać swój numer telefonu zarejestrowany w usłudze i potwierdzić płatność w aplikacji mobilnej banku lub w aplikacji Visa Mobile.

Płatności Visa Mobile to bezpieczeństwo i możliwość skorzystania z usługi Chargeback – reklamacji transakcji, w której nie otrzymaliśmy zamówionej usługi.

Płatności Visa Mobile możliwe są w tysiącach sklepów, w których płatności dostarczane są przez Przelewy24, eCard, tpay, imoje, Polcard, PEP. Logo tych organizacji pojawi się na terminalu płatniczym czy też na stronie sklepu internetowego.

Dla kogo promocja płatności Visa Mobile?

Promocja dostępna jest dla klientów banków: ING, mBank, Nest Bank, SGB, banków z Grupy BPS, KBS, SGB, BS w Brodnicy, BS Rzemiosła w Krakowie oraz SKOK.

Visa Mobile banki
Jak otrzymać 100 zł zwrotu z Visa Mobile?

Pierwszym krokiem będzie aktywowanie usługi Visa Mobile na swojej karcie. W tym celu należy przejść do aplikacji mobilnej ING, Nest Banku lub SGB i tam aktywować Visa Mobile lub jeśli masz kartę w Banku z Grupy BPS, KBS, SGB, BS w Brodnicy, BS Rzemiosła w Krakowie, SKOK lub jeśli jesteś klientem indywidualnym mBanku to pobierz aplikację Visa Mobile na telefon ze sklepu z aplikacjami (Google Play, App Store).

Jeśli masz już aktywną usługę Visa Mobile na swojej karcie, to zarejestruj ją teraz w formularzu promocji „Visa Mobile Cashback” akceptując znajdujące się tam oświadczenia:

Visa Mobile Cashback 2023 - formularz

Ostatnią czynnością jest wykonanie trzech zakupów na min. 30 zł każdy w sklepie, który udostępnia płatności Visa Mobile. Część z tych sklepów jest wyszczególniona na stronie promocji.

Nagrody zostaną przekazane w terminie do 30 dni od dokonania trzeciej, pozytywnie zweryfikowanej
płatności, jednak nie później niż do 30 listopada 2023 r. w formie zwrotu środków na rachunek karty Visa.

Uwaga! Z promocji można skorzystać kilka razy! Dla każdej karty Visa osobno dokonując rejestracji i wykonując wymagane 3 płatności:

„Jeśli Uczestnik posiada więcej kart Visa spełniających wymagania Regulaminu i dla każdej z
nich spełni osobno warunki udziału w Promocji, może otrzymać więcej premii w Promocji.
Warunkiem zgłoszenia kolejnych kart Visa jest podanie innych danych identyfikacyjnych
(adresu e-mail) w formularzu Zgłoszenia i dokonanie tą kartą Visa płatności, o których mowa
w ust. 2 pkt b). Powyższe oznacza, że płatności z różnych kart Visa Uczestnika nie sumują się
do warunku określonego w ust. 3″

Dokumenty:

Regulamin promocji „Visa Mobile Cashback”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Aż 400 zł lub 350 zł na start za konto w ING Banku Śląskim i płatności Visa Mobile

7% do 100 tys. zł: Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium