w

Łatwe 600 zł do sklepów Biedronka za kartę Citi Simplicity w Citibank [0 zł przez rok!]

Biedronka 600 zł nagroda Citibank karta Citi Simplicity

Po długiej nieobecności powróciła świetna promocja Citibanku, w której w zamian za założenie karty Citi Simplicity i spełnienie naprawdę prostych warunków promocji otrzymamy bony o wartości 600 zł do sklepów Biedronka. Promocję możesz połączyć z rekordową promocją bezwarunkowo darmowego Citikonta z premią 700 zł.

Nagrodę można powiększyć o 5 biletów do kina lub vouchery o wartości 50 zł w ramach programu Mastercard Bezcenne Chwile.

Karta kredytowa Citi Simplicity będzie prowadzona całkowicie za darmo przez pierwszy rok. Od drugiego roku zwolnienie przysługuje osobom, które będą aktywnie korzystać z karty (w praktyce wystarczy w 9 miesiącu napisać do banku z prośbą o zwolnienie z opłaty na kolejny rok).

Promocja będzie trwała do wyczerpania puli 1000 umów lub do 08 lipca 2024. Nie ma jednak co czekać, bowiem im szybciej skorzystasz, tym szybciej otrzymasz nagrodę. Po wyczerpaniu puli nagród, link przestanie być aktywny.

→ Odbierz łatwe 600 zł do Biedronki z kartą Citi Simplicity

Dla kogo 600 zł do Biedronki od Citibank?

Aktualna promocja Citibanku z bonami Biedronki o wartości 600 zł za założenie karty Citi Simplicity dostępna jest dla osób, które od 1 kwietnia 2023 roku nie posiadają głównej karty kredytowej w Citibanku. Tym samym okres karencji jest wyjątkowo krótki!

Aby otrzymać kartę kredytową Citibank musisz dodatkowo spełniać wymagania finansowe:

 • Wiek: Minimum 18 lat
 • Dochód netto: Minimum 1200 zł
 • Zatrudnienie: W obecnej firmie od minimum 3 miesięcy
 • Dla firm: Działalność gospodarcza od minimum 2 lat i dochód netto min. 2500 zł.
Jak otrzymać 600 zł na Allegro za kartę Citi Simplicity?

 • Złóż promocyjny wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity nie później niż do 30.11.2023 roku. Jeśli w momencie wypełniania wniosku nie posiadasz wszystkich dokumentów lub informacji, to możesz je uzupełnić później.
  • W ciągu 10 dni od wypełnienia wniosku dostarcz dokument potwierdzający dochody na specjalnej stronie banku
 • Do końca miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę, aktywuj kartę koniecznie za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile
 • Przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych licząc od pierwszego pełnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy wykonaj po płatności bezgotówkowe kartą Citi Simplicity na łączną kwotę min. 100 zł.
  • Mogą to być zarówno płatności w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Wyłączone z promocji są jedynie tzw. „ułatwiacze”, tj. np. doładowania wirtualnych portfeli (m.in. Revolut), transfery pieniężne, usługi hazardowe czy transakcje zwrócone. Wszystkie normalne płatności jak najbardziej będą się tutaj liczyły
  • Za każdy miesiąc wykonania wymaganych płatności otrzymasz po 100 zł premii w bonie do sklepów Biedronka
Odbiór nagrody

Informację o przyznaniu każdego z bonów otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków za pomocą wiadomości w systemie bankowości elektronicznej. Same karty podarunkowe Biedronki bank prześle z kolei do 30 dni od przesłania każdej z powyższych wiadomości.

Nagroda podzielona jest na 6 części, po100 zł za każdy z pierwszych 6 miesięcy, w których wykonasz płatności kartą na łączną kwotę min. 100 zł. Tym samym moneyback wynosi aż 100%!

Każda karta podarunkowa Biedronki ważne są bezterminowo, aż do pełnego wykorzystania znajdującej się na niej kwoty.

PRZYKŁAD

 1. Umowę o kartę podpisujesz 13.05.2024 r. Pamiętaj o dostarczeniu dokumentów dochodowych i aktywacji karty za pomocą aplikacji mobilnej.
 2. Aktywuj kartę poprzez aplikację mobilną
 3. W każdym z 6 pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu otwarcia karty (tj. w czerwcu, w lipcu, w sierpniu, we wrześniu, w październiku oraz w listopadzie 2024 roku) wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą Citi Simplicity na łączną kwotę min. 100 zł za co otrzymasz 100 zł za każdy miesiąc
Karta Citi Simplicity – prześwietlenie opłat i wyjaśnienie RRSO (0% czy 23,15%)?

Karta kredytowa Citi Simplicity

Karta kredytowa Citi Simplicity będzie prowadzona dla uczestników promocji całkowicie za darmo przez pierwsze 12 miesięcy. Przed upływem roku można z kolei negocjować zwolnienie z opłaty na kolejny rok.

RRSO 0% vs 23,15%

Po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego otrzymasz wyciąg wraz z kwotą wykorzystanego limitu / wartością wykonanych transakcji w okresie rozliczeniowym.

Aby nie zapłacić ani grosza (RRSO = 0%) za korzystanie z kredytu na karcie wystarczy, że w terminie określonym na wyciągu, przelejesz na rachunek karty pełną kwotę, jaką wydałeś/aś w poprzednim okresie rozliczeniowym (określoną na wyciągu).

Dzięki temu możesz korzystać z darmowego kredytu na okres do 56 dni w każdym okresie rozliczeniowym. Zobacz też mój autorski poradnik działania kart kredytowych, gdzie znajdziesz też konkretne przykłady i więcej informacji na ten temat.

Karta Citi Simplicity to:

 • 600 zł do Biedronki na start
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty Simplicity przez pierwszy rok
 • 0 zł w kolejnych latach po wykonaniu płatności na min. 1000 zł (ale przed upływem roku można negocjować z bankiem ten warunek)
 • 0 zł za powiadomienia SMS o transakcjach i limicie zadłużenia
 • Okres bezodsetkowy do 56 dni
 • Citi Rabaty
 • Mastercard Bezcenne Chwile – punkty za płatności – radzę poczekać na promocję z aktywacją (niebawem powinna pojawić się promocja z punktami o wartości 100 zł lub 200 zł na start)
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Citikonto Citibank premia 700 zł maj 2024

HIT! Rekordowe 700 zł za bezwarunkowo DARMOWE CitiKonto w Citibank!

Gorący bonus 530 zł za konto BNP Paribas

Aż 530 zł za konto BNP Paribas na super łatwych zasadach!