w

HIT! Walizka Vip Collection (329 zł) + 65 EUR (ok. 300 zł) za bezwarunkowo darmowe Citikonto w Citibank

Citibank postanowił w okresie wakacyjnym przygotować nas na zagraniczne wyjazdy przekazując walizkę Vip Collection oraz 65 EUR (łącznie ok. 600 zł !!!) w zamian za otwarcie bezwarunkowo darmowego CitiKonta i spełnienie warunków promocji.

Tym samym nic nie ryzykując zgarniemy rekordową premię za CitiKonto, które da nam całkowity brak opłat bez żadnych warunków za prowadzenie rachunku, karty debetowej oraz wybrane bankomaty jak również za 4 wypłaty z pozostałych bankomatów miesięcznie.

Promocja będzie trwała do wyczerpania limitu 1500 wniosków. Po tym czasie link przestanie działać i nie będzie możliwości złożenia wniosku.

AKTUALNA PROMOCJA:

→ Łatwe 450 zł na start za DARMOWE CitiKonto w Citibank

Walizka Vip Collection + 65 EUR za darmowe CitiKonto z kartą Mastercard

Dzięki nowej promocji Citibanku zyskamy rekordowe 600 zł premii za darmowe konto + opcjonalnie kolejne 900 po założeniu karty kredytowej Citi Simplicity. Daje to nam łącznie aż 1500 zł premii za pakiet konto + karta kredytowa! Oczywiście możecie skorzystać z samej promocji DARMOWEGO konta osobistego i zyskać ok. 600 zł premii.

Dla kogo walizka Vip Collection + 65 EUR na start?

Warunki przystąpienia do promocji CitiKonta pozostały niezmienne względem poprzedniej promocji banku. Skorzystać z niej mogą osoby, które od 1.01.2021 roku nie posiadały konta osobistego lub oszczędnościowego w Citibank.

Posiadanie innych produktów Citibanku takich jak np. karta kredytowa nie wyklucza z promocji konta osobistego.

Jak przystąpić do promocji z walizką Vip Collection + 65 EUR na start za CitiKonto?

Wypełnij dedykowany formularz online o darmowe CitiKonto do momentu wyczerpania limitu 1500 wniosków, jednak nie później niż do 15 września 2023 roku. Po jego wypełnieniu skontaktuje się z Tobą pracownik banku, aby potwierdzić wszystkie dane i sfinalizować wniosek o konto.

Z uwagi na to, że premia wypłacana jest w euro, to po otwarciu konta załóż również darmowe konto walutowe poprzez bankowości Citibank Online, na które bank przekaże Ci premię 65 EUR

Jak otrzymać walizkę Vip Collection + 65 EUR na start za CitiKonto?

 • Nagroda I: 5 EUR zostanie wypłacona już za samo wyrażenie zgody marketingowej na przesyłanie i prezentowanie przez bank informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej i telefonicznie oraz utrzymanie je do ostatniego dnia miesiąca otwarcia konta.
  • Pierwszego dnia kolejnego miesiąca możesz już zgody wycofać zachowując nagrodę 🙂 Możesz też pominąć ten krok i nadal zyskać 60 EUR nagrody pieniężnej
 • Nagroda II: Walizka Vip Collection o wartości 329 zł zostanie przekaza w zamian za spełnienie dwóch warunków do końca drugiego miesiąca po miesiącu otwarcia konta:
  • Wykonanie min. 3 transakcji BLIK na łączną kwotę min. 100 zł (w tym przelewów BLIK na telefon lub płatności BLIK)
   • Najprościej będzie zatem wykonać 3 przelewy BLIK na telefon np. po 35 zł każdy do znajomego lub osoby z rodziny
  • Wykonać zlecenie walutowe za pośrednictwem Citi Kantoru na łączną kwotę min. 500 zł
   • Można np. wykonać zlecenie wymiany PLN -> EUR na kwotę 260 zł, a następnie z otrzymanej waluty zrobić drugie przeciwne zlecenie EUR -> PLN (koszt takiej operacji wyniesie kilka złotych)
   • Uwaga! Zlecenie to wykonaj w dniu roboczym, jako że w weekendy kursy są dużo mniej korzystne
 • Nagrodę III: 60 EUR w gotówce otrzymasz w trzech transzach po 20 EUR w zamian za wykonanie min. 3 płatności kartą na łączną kwotę min. 300 zł w każdym z trzech kolejnych miesiącach (drugim, trzecim oraz czwartym miesiącu kalendarzowym po miesiącu otworzenia konta)
  • Dla kont otwartych w lipcu będą to: wrzesień, październik i listopad 2023 r.
Odbiór i przekazanie nagród (walizki Vip Collection + 65 EUR)

Nagrodę I: Pierwsze 5 EUR w gotówce za wyrażone zgody marketingowe otrzymasz na konto walutowe otworzone w bankowości Citi Online do ostatniego dnia miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta.

Nagrodę II: Walizkę Vip Collection odbierzesz za pośrednictwem specjalnej strony internetowej VIP Collection, gdzie wybierzesz jedną z 7 walizek, a do płatności wykorzystasz otrzymany od Citibanku voucher o wartości 329 zł. Voucher zostanie przekazany nie później niż do końca października 2023 r.

Nagrodę III i IV: Kolejne 60 EUR (3 x 20 EUR) za transakcje kartą otrzymasz przelewem do końca każdego miesiąca po miesiącu wykonania wymaganych płatności kartą (min. 3 płatności na łączną kwotę min. 300 zł miesięcznie).

CitiKonto za bezwarunkowe 0 zł

CitiKonto w Citibank to CAŁKOWITY BRAK OPŁAT za podstawowe czynności: prowadzenie rachunku, prowadzenie karty z usługą wielowalutową, wypłaty z bankomatów Citibank, 4 wypłaty miesięcznie z pozostałych bankomatów, 3 przelewy Express Elixir miesięcznie.

Nic nie ryzykując zyskasz ok. 600 zł premii na start + możliwość otrzymania kolejnych 900 zł na start za spełnienie warunków promocji karty Citi Simplicity.

Citikonto Citibank Handlowy zalety
CitiKonto w Citibank to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty miesięcznie z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir miesięcznie
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
 • Walizka VIP Collection + 65 EUR premii na start
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

lokata konto oszczędnościowe velobank lipiec 2023

8% do 350 tys. zł (konto oszczędnościowe i lokata) + 7,5% bez limitów w VeloBank! (+ 650 zł premii na start)

Rekord! Aż 1200 zł premii za otwarcie karty Citi Simplicity [0 zł opłaty przez rok]!