w

HIT powraca! Aż 1200 zł premii za otwarcie karty Citi Simplicity [0 zł opłaty przez rok]

karta kredytowa Citi Simplicity premia 1200 zł na start

Citibank ponownie ruszył z rekordową promocją karty kredytowej Citi Simplicity z premią 1200 zł na start. Nowa akcja ma dwie zalety: niezwykle krótką karencję dla byłych posiadaczy kart Citibank oraz rekordową premię gotówkową (do 900 zł) + kolejne 300 zł w bonach programu Bezcenne Chwile (m.in. Allegro, Circle K, Decathlon, RTV Euro AGD).

Założona karta Citi Simplicity będzie prowadzona za darmo jeśli tylko będziesz z niej aktywnie korzystać. Możesz też założyć darmowe CitiKonto zyskując rekordowe 700 zł premii, co da aż 1900 zł w pakiecie konto + karta kredytowa.

Promocja będzie trwała do 30.09.2024 roku.

→ Odbierz rekordowe 1200 zł premii z kartą Citi Simplicity

Aż 1200 zł z kartą Citi Simplicity w Citibank

Promocja „Zaserwuj sobie kartę kredytową Citibank” to aż 1200 zł premii na start za założenie karty kredytowej + zwolnienie z opłaty za jej prowadzenie przez 12 miesięcy bez żadnych warunków, a po tym czasie przy jej aktywnym użytkowaniu.

600 zł premii zostanie przekazana w formie zwrotu za wykonane płatności, a drugie 600 zł w postaci punktów programu Mastercard Bezcenne Chwile wymiennych na vouchery u wielu partnerów programu, w tym m.in. Allegro, Decathlon, Empik, RTV Euro AGD i wiele innych.

Dla kogo rekordowe 1200 zł za kartę Citi Simplicity?

Z akcji „Zaserwuj sobie kartę kredytową Citibank” skorzystać mogą osoby, które nie posiadają głównej karty kredytowej Citibank od 1 kwietnia 2023 roku. Okres karencji wynosi więc nieco ponad rok czasu.

Posiadanie konta osobistego nie wyklucza Cię z promocji. Polecam skorzystać z obu promocji, bowiem zakładając bezwarunkowo darmowe Citikonto z premią otrzymasz kolejne 700 zł i łącznie do 1900 zł premii.

Otrzymanie karty kredytowej Citibank wiąże się ze spełnieniem warunków finansowych:

 • Wiek: min. 18 lat
 • Zatrudnienie:
  • Etat: od min. 3 miesięcy oraz dochód min. 1200 zł netto
  • Działalność gospodarcza: od min. 24 miesięcy + dochód min. 2500 zł netto
Jak przystąpić do promocji z rekordową premią 1200 zł?

 1. Złóż dedykowany wniosek online o kartę kredytową Citi Simplicity z premią 1200 zł i podpisz umowę o kartę.
 2. W terminie 10 dni roboczych od wypełnienia wniosku dostarcz dokumenty potwierdzające osiągane dochody na specjalnej stronie banku. Pamiętaj, aby dostarczyć dokument dochodowy nawet jeśli wybierzesz niski limit karty i bank nie poprosi o te dokumenty w procesie wnioskowania (jest to bowiem warunek regulaminu promocji).
 3. Po otrzymaniu karty, aktywuj ją koniecznie za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile
 4. Do końca drugiego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy, zarejestruj kartę w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile.
Jak otrzymać 1200 zł za kartę CitiBank (600 zł w gotówce + 600 zł w bonach Bezcenne Chwile)?

 • Nagrodę I: 600 zł w voucherach programu Bezcenne Chwile
  • 8 000 punktów o wartości 100 zł otrzymasz za każdy z 6 pierwszych miesięcy kalendarzowych po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę, w którym wykonasz płatności bezgotówkowe kartą na kwotę min. 100 zł (w sklepach stacjonarnych i/lub internetowych)
 • Nagrodę II: 600 zł w gotowce
  • Po 100 zł premii otrzymasz za każdy miesiąc od 7-go do 12-go miesiąca kalendarzowego po miesiącu zawarciu Umowy, w którym wykonasz przynajmniej 5 płatności kartą na łączną kwotę min. 500 zł
Odbiór nagród

Punkty programu Bezcenne Chwile pojawią się na koncie programu i możesz je wymienić na dowolne vouchery (m.in. Allegro, Decathlon, RTV EURO AGD, Douglas, Empik, itd.), bilety do kina lub nagrody rzeczowe.


Z kolei premia gotówkowa zostanie przelana przez Citibank na rachunek karty kredytowej powodując powstanie nadpłaty lub spłaty aktualnego zadłużenia na tej karcie. Trafi ona na konto w terminie 30 dni od otrzymania każdej z wiadomości.

Karta Citi Simplicity: zalety, opłaty

Opłata roczna za wydanie i obsługę Karty wyniesie 0 zł przez okres 12 miesięcy od zawarcia Umowy o Kartę dla uczestników opisywanej dzisiaj promocji. W kolejnych miesiącach nadal możemy za darmo korzystać z karty pod warunkiem wykonania nią minimalnej wartości transakcji 1000 zł miesięcznie (w okresie rozliczeniowym).

Dzięki karcie kredytowej możesz korzystać ze środków w ramach limitu na karcie i nie płacić odsetek od transakcji bezgotówkowych, jeśli spłacisz zadłużenie wynikające z tych płatności przed upływem 56 dni licząc od rozpoczęcia okresu rozliczeniowego.

Karta Citi Simplicity to:

 • 1200 zł premii na start
 • 0 zł opłaty za prowadzenie karty przez 12 miesięcy
  • 0 zł za prowadzenie po 12 miesiącach pod warunkiem wykonania nią płatności na łączna kwotę min. 1000 zł /mc
 • 0% odsetek (RRSO 0%) pod warunkiem spłaty karty w całości w terminie 56 dni od rozpoczęcia okresu rozliczeniowego. W przeciwnym razie RRSO może wynieść do 23,15%
 • 0 zł za powiadomienia SMS
 • Program Citi Rabaty
 • Program MasterCard Bezcenne Chwile
Dokumenty:

Regulamin oferty „Zaserwuj sobie Kartę Kredytową Citibank z premią 1200 zł”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Konrad
Konrad
26 dni temu

W jaki sposób bank chce sprawdzić dochód z działalności gospodarczej?

Co myślisz?

Ranking kont oszczędnościowych maj czerwiec 2024

Ranking kont oszczędnościowych na maj 2024 r.

Ranking lokat bankowych maj czerwiec 2024

Ranking lokat bankowych / najlepsze lokaty na maj / czerwiec 2024 r.