w

300 zł za kartę kredytową w Banku Millennium [+ do 600 zł moneyback + 400 zł za konto]

Bank Millennium obok świetnej promocji konta osobistego z premią 400 zł na start, ma w ofercie również promocję karty kredytowej VISA Imresja z premią na start w wysokości 300 zł na Allegro + do 600 zł cashback za zakupy w wybranych sklepach.

Przypomnę, że Bank Millennium ma w ofercie też świetne konto oszczędnościowe na 7% w skali roku do 200 tys. zł na okres 90 dni dla nowych środków i z tej promocji można korzystać wielokrotnie po spełnieniu warunku wpłaty nowych środków.

Karta VISA Impresja to 0 zł przez rok po wykonaniu jednej transakcji miesięcznie oraz zwrot do 600 zł za zakupy w wybranych sklepach.

→ Aktualna promocja: 300 zł za kartę + 500 zł za konto w Banku Millennium

300 zł na Allegro + rok bez opłat za kartę Millennium

„300 zł do Allegro z kartą kredytową VISA” to nowa promocja Banku Millennium, w której uczestnicy promocji otrzymają łatwe 300 zł premii w e-kodzie Allegro do wykorzystania na dowolne zakupy w tym serwisie aż do momentu wykorzystania całej wartości kodu. Nagrodę otrzymasz m.in. za płatności wykonywane w trzech kolejnych miesiącach po miesiącu wydania karty.

Uczestnicy promocji dodatkowo otrzymają zwolnienie z opłaty za prowadzenie karty przez 12 miesięcy po wykonaniu tą kartą zaledwie jednej płatności miesięcznie począwszy od pierwszego pełnego miesiąca po otwarciu karty.

Tym samym, nic nie ryzykując zyskasz 300 zł na zakupy w Allegro. Co więcej, spłacając kartę w terminie wyznaczonym na wyciągu nie zapłacisz ani grosza za korzystanie z odroczonej płatności (darmowy kredyt do 51 dni co miesiąc – RRSO 0% – patrz poradnik działania karty kredytowej.

Tutaj ważna uwaga: Jeśli zadłużenia nie spłacisz w całości w terminie określonym na wyciągu, to zapłacisz odsetki od dnia wykonania płatności, nawet do 25,52% RRSO).

Karta kredytowa VISA Impresja to również 5% moneyback (max. 50 zł miesięcznie i 600 zł rocznie) za zakupy wykonane u 25 partnerów banku. Więcej na ten temat poniżej.

Do promocji można przystąpić do 30 września 2023 roku.

Kto może otrzymać 300 zł z kartą VISA w Banku Millennium?

Z promocji karty kredytowej VISA w Banku Millennium mogą skorzystać osoby nie posiadające żadnej karty kredytowej w tym banku od 1 stycznia 2021 roku. Okres karencji został więc przesunięty o kolejne 9 miesięcy.

Nagroda – 300 zł na Allegro

Nagrodą w promocji karty VISA Impresja jest e-Kod Allegro o wartości 300 zł, który można wykorzystać na dowolne zakupy w Allegro przez okres 12 miesięcy od jego otrzymania. Kod wprowadzić należy w sekcji „Twoje zniżki” klikając przycisk Dodaj pod napisem „Masz kod lub kartę podarunkową?”:

Jak otrzymać 300 zł za kartę VISA Impresja?

 • Jeżeli nie masz jeszcze rachunku osobistego, to załóż konto Millennium 360° za które otrzymasz premię 500 zł
 • Następnie do 30 września 2023 r. złóż wniosek o kartę kredytową VISA Impresja / VISA Gold / VISA Platinum z limitem min. 3 tys. zł za pośrednictwem bankowości elektronicznej Millenet (Oferta -> Nowa karta kredytowa) lub przez aplikację mobilną Millennium (
  • wyraź zgody marketingowe na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną, otrzymywanie dopasowanych informacji handlowych, w tym informacji handlowych firm współpracujących z bankiem i utrzymaj je do dnia otrzymania nagrody
 • W każdym z 3 kolejnych miesięcy po miesiącu wydania karty wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 800 zł, które nie zostaną zwrócone
  • dla kart wydanych w sierpniu 2023 r. będą to wrzesień, październik i listopad 2023 r.
 • Kartę utrzymaj do dnia otrzymania ostatniej nagrody

Nagrodę otrzymasz przez wiadomość SMS do końca miesiąca po miesiącu wykonania wymaganych płatności jak w poniższej tabeli:

Karta kredytowa VISA Impresja – krótkie prześwietlenie

Karta kredytowa Millennium Impresja zalety

Karta kredytowa VISA Impresja w Banku Millennium to 0 zł za prowadzenie karty przez 12 miesięcy po wykonaniu co najmniej 1 płatności bezgotówkowej miesięcznie. W kolejnym roku, karta będzie prowadzona za darmo po wykonaniu nią min. 5 płatności miesięcznie, co jest nadal bardzo prostym warunkiem zwolnienia z opłat.

Karta kredytowa Millennium Impresja to:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za prowadzenie karty po wykonaniu min. 1 płatności miesięcznie przez 12 miesięcy
  • 0 zł po 12 miesiącach po wykonaniu min. 5 płatności
  • 7,99 zł miesięcznie w przeciwnym razie
 • Możliwość rozłożenia zakupów na wygodne i tanie raty
 • Okres bezodsetkowy do 51 dni.
 • 5% zwrotu za wybrane zakupy
 • Płatności walutowe do 1000 zł / miesięcznie bez marży banku za przewalutowanie
600 zł zwrotu rocznie za zakupy kartą Impresja

Karta kredytowa Millennium Visa Impresja to dodatkowy bonus w postaci 5% zwrotu za zakupy w wybranych sklepach. W każdym miesiącu można otrzymać do 50 zł zwrotu oraz aż 600 zł zwrotu rocznie! Zwrot otrzymasz na rachunek karty kredytowej na początku kolejnego miesiąca po miesiącu wykonania premiowanych transakcji.

5% zwrotu otrzymamy za zakupy kartą Impresja w następujących sklepach: Apart, Empik, TravelPlanet.pl, Cinema City, Smyk, Deichmann, Inter Cars, Sony Centre, Sephora, Venezia, Baldinini, Coccinelle, FrancescoBiasia, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiasia, PennyBlack, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara oraz Zara Home.

Millennium Impresja 5% Moneybac
Dokumenty:

Regulamin promocji „300 zł z kartą kredytową Visa”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł
9 miesięcy temu

Czy są jakieś wyłączenia co do transakcji? W regulaminie nie widzę.

Marcin
Marcin
9 miesięcy temu
Reply to  Paweł

Tylko transakcje zwrócone wyłączyli 🙂
„Przy ocenie spełnienia warunku transakcyjnego nie będziemy uwzględniać transakcji odrzuconych bądź nieautoryzowanych, takich w których dokonano zwrotu towaru lub usługi, transakcji wykonanych kartą dodatkową, którą wydaliśmy do Twojej karty głównej”

Co myślisz?

Rekord! Aż 1200 zł premii za otwarcie karty Citi Simplicity [0 zł opłaty przez rok]!

Konto Santander z premią sierpień 2023

520 zł za konto w Santander Bank Polska [+ 7% dla oszczędności i do 300 zł zwrotu za rachunki]