w

300 zł cashback do karty kredytowej BNP Paribas [0 zł przez rok + 470 zł premii za konto osobiste]

BNP Paribas po przerwie powrócił do promowania swojej karty kredytowej za założenie której wypłaci klientom nawet 300 zł cashback za wybrane płatności. Jako bonus otrzymamy jeszcze 0 zł za pierwszy rok używania karty. Karta może szczególnie nam się przydać podczas wakacji, np. aby wypożyczyć auto za granicą.

Premię można jeszcze powiększyć o kolejne 500 zł w gotówce za założenie konta osobistego BNP Paribas zyskując łącznie jeszcze wyższą premię.

Tym samym nic nie ryzykując zyskać możesz 300 zł zwrotu za wykonane płatności i darmowy kredyt w ramach tzw. „grace period”. Wystarczy kartę spłacać w całości w terminie oznaczonym na wyciągu, a poniesiesz żadnych kosztów odroczonej płatności na okres do 56 dni (wytłumaczenie w dalszej części).

Jeśli po otrzymaniu premii uznasz, że karta nie spełnia Twoich wymagań lub nie jest Ci potrzebna, to bez żadnych problemów możesz ją zamknąć po upływie 7 miesięcy nie ponosząc żadnym opłat i zatrzymując nagrodę!

Promocja będzie trwała do 30 września 2023 roku.

→ Przejdź do: 300 zł cashback z kartą kredytową BNP Paribas

300 zł zwrotu za płatności (5% moneyback) + 0 zł przez rok od BNP Paribas

Pierwszą nagrodą jest zwolnienie z opłaty za kartę kredytową na okres 12 miesięcy przez które można mieć tą kartę jako finansowe zabezpieczenie w ramach nieprzewidzianych wydatków czy też podczas zagranicznych wyjazdów (karta kredytowa jest zazwyczaj wymagana do wypożyczenia auta za granicą).

Drugim bonusem jest 5% moneyback (max. 50 zł miesięcznie) od płatności kartą w 6 kolejnych miesiącach (miesięcznych okresach licząc od zawarcia umowy). Łącznie zyskamy więc 300 zł płacąc miesięcznie kwotę 1000 zł (również w miesięcznych okresach licząc od dnia zawarcia umowy).

W promocji biorą udział karty Mastercard Standard oraz Mastercard Gold.

Kto może skorzystać z promocji?

Bank BNP Paribas kolejny raz przesunął okres karencji dla dawnych klientów pozwalając na udział w promocji osobom, które nie posiadają karty kredytowej BNP Paribas od 1 czerwca 2022 roku do 1 czerwca 2023 roku.

Posiadanie konta osobistego BNP Paribas nie przeszkadza w uzyskaniu karty i wzięciu udziału w promocji. Jeśli natomiast jeszcze go nie masz, to sprawdź jak zgarnąć kolejne 500 zł na start za konto BNP Paribas.

Nagroda – 6 x 50 zł zwrotu w formie 5% moneyback

Nagrodą w promocji jest zwrot w wysokości 5% za płatności wykonane kartą w okresie pierwszych 6 miesięcy licząc od dnia wydania karty. Maksymalnie możemy otrzymać 50 zł zwrotu miesięcznie (po wydaniu kartą 1000 zł w danym okresie rozliczeniowym).

Jak otrzymać 300 zł za kartę mamBONUS?

 • Wypełnij dedykowany formularz na stronie banku i nie później niż do 30.09.2023 roku zawrzyj umowę o kartę kredytową Mastercard Standard lub Gold
  • W przeciągu kilku dni od wypełnienia formularza oddzwoni do Ciebie pracownik banku i przeprowadzi proces wnioskowania o wybraną kartę
 • Po otrzymaniu karty płać nią za codzienne zakupy za co otrzymasz 5% zwrotu, max. 50 zł miesięcznie w 6 kolejnych miesiącach (okresach rozliczeniowym)
  • Pełny zwrot otrzymasz wykonując płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł miesięcznie (mogą to być zarówno płatności kartą w sklepach stacjonarnych, w sklepach online).

Za każdy miesiąc otrzymasz zwrot do 50 zł (5% wartości zakupów) i do 300 zł przez cały okres promocji. Wysokość premii będzie pokazana na comiesięcznym wyciągu do karty. Zwrot ten zasili rachunek tej karty.

Z regulaminu

Zwrotu nie otrzymamy jedynie za:

 • płatności wykonane w punktach oznaczonych kodem MCC 5300 – handel hurtowy
 • transakcje gotówkowe, tj. wypłaty gotówki z bankomatu
 • transakcje zwrócone
 • zasilenia innych kart lub instrumentów finansowych (np. Revolut)

Po więcej informacji na temat działania karty kredytowej odsyłam do wpisu: Poradnik – działanie karty kredytowej.

Karta kredytowa Mastercard Standard w BNP Paribas – prześwietlenie opłat

Uczestnicy promocji zwolnieni zostają z miesięcznej opłaty za prowadzenie karty przez pierwszych 12 miesięcy, dzięki czemu mogę z czystym sumieniem polecić tą promocję wszystkim czytelnikom JakOszczedzic.pl. Sam założyłem taką kartę w jednej z poprzednich promocji.

Po upływie rok taka karta będzie kosztowała 9 zł (karta Standard) lub 15 zł (Gold). Opłaty tej można uniknąć wykonując odpowiednio transakcje o wartości 1000 zł (karta Standard) lub 2000 zł (karta Gold). Jak jednak wspomniałem już na wstępie, nie ma potrzeby pozostawiania karty na kolejny rok. Można też próbować negocjować z bankiem zniesienie opłaty na kolejny rok.

Poniżej znajdziesz krótkie prześwietlenie obu tych kart. Karta Gold posiada dobry pakiet ubezpieczeń dodatkowych dodawanych całkowicie za darmo.

Karta kredytowa Mastercard Standard w BNP Paribas to:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za prowadzenie karty przez pierwsze 12 miesięcy
  • 9 zł / mc za kartę Standard po 12 miesiącach
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
 • Do 56 dni bez odsetek
 • Płatności Apple Pay / Google Pay
 • Możliwość skorzystania z Balance Transfer – czyli przeniesienia zadłużenia z innej karty kredytowej i skorzystania z promocyjnego oprocentowania 1,99 % w skali roku
 • RRSO – od 0% (jeśli będziesz kartę spłacać w całości w terminie wyznaczonym na wyciągu) do 27,59% (jeśli będziesz spłacać zadłużenie z wyciągu przez okres 12 miesięcy)

Jeśli po zgarnięciu premii postanowisz zamknąć kartę, to poczekaj z tym do upływu 6 miesięcy, aby bank nie naliczył Ci opłaty w wysokości 25 zł.

Karta kredytowa Mastercard Gold w BNP Paribas to:

 • 0 zł za wydanie karty
 • 0 zł za prowadzenie karty przez pierwsze 12 miesięcy
  • 15 zł / mc za kartę Gold po 12 miesiącach
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
 • Do 56 dni bez odsetek
 • Płatności Apple Pay / Google Pay
 • Możliwość skorzystania z Balance Transfer – czyli przeniesienia zadłużenia z innej karty kredytowej i skorzystania z promocyjnego oprocentowania 1,99 % w skali roku
 • RRSO – od 0% (jeśli będziesz kartę spłacać w całości w terminie wyznaczonym na wyciągu) do 27,59% (jeśli będziesz spłacać zadłużenie z wyciągu w ratach przez okres 12 miesięcy)
 • Pakiet ubezpieczeń:
  • Ubezpieczenie podróży zagranicznej (NNW, kosztów leczenia, Assistance medyczny, opóźnienie/zagubienie bagażu, opóźnienie podróży, spóźnienie na połączenie)
  • Flight Delay Pass – w przypadku opóźnienia lotu o min. 120 minut otrzymasz zaproszenie do saloników na lotnisku dla siebie + 3 podróżujących z Tobą osób
Dokumenty:

Regulamin promocji „Udane lato z kartą kredytową”

Tabela opłat i prowizji – karty kredytowe BNP Paribas

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

8,6% na lokacie + 8,25% na koncie oszczędnościowym i do 400 zł premii za bezwarunkowo Darmowe Nest Konto w Nest Bank

300 zł lub 250 zł a start za konto w ING Banku Śląskim [+ 100 zł za płatności Visa Mobile i do 7,9% dla oszczędzających]