w ,

7% do 250 tys. zł: Konto Mega Oszczędnościowe oraz Lokata mobilna w Alior Banku [+ do 890 zł premii na start]

Alior Bank Konto Mega Oszczędnościowe kwiecień 2023

Alior Bank ruszył z 34. edycją promocji Konta Mega Oszczędnościowego z podwyższonym oprocentowaniem 7% w skali roku dla nowych środków do 200 tys. zł oraz lokatą mobilną na 7% do 50 tys. zł. Nowi lub powracający klienci mogą dodatkowo zyskać aż 890 zł premii na start.

Nagroda 890 zł podzielona jest na trzy części: 450 zł premii na start za Konto Jakże Osobiste otwarte w promocji + 250 zł za rejestrację karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile + do 240 zł zwrotu rocznie za płatności zbliżeniowe telefonem.

Nowe środki na promocyjnych warunkach można wpłacić do 11 maja 2023 roku.

→ Prześwietlenie promocji konto: Nawet 740 zł premii za Konto Alior Bank

Konto Mega Oszczędnościowe na 7% do 200 000 zł

34. edycja promocji Konta Mega Oszczędnościowego nie przynosi nam żadnych zmian. Nadal otrzymamy 7% w skali roku do 200 tys. zł na okres 3 miesięcy od momentu wpłaty nowych środków. Wpłaty tej z kolei można dokonać w okresie od 5 kwietnia do 11 maja 2023 roku.

Drugim warunkiem otrzymania podwyższonego oprocentowania z 5% na 7% jest wykonywanie min. 5 płatności bezgotówkowych w każdym cyklu rozliczeniowym (który trwa od ostatniego dnia miesiąca do przedostatniego dnia kolejnego miesiąca).

Przez nowe środki Alior Bank rozumie nadwyżkę ponad saldo w tym banku na dzień 31 marca 2023 roku na kontach osobistych, rachunkach oszczędnościowych oraz lokatach terminowych.

Warto też mieć świadomość, że z 34. edycji promocji nie mogą korzystać osoby posiadające konto wspólne oraz takie, które aktualnie biorą udział w poprzednich edycjach promocji „Konta Mega Oszczędnościowego”. Należy zaczekać aż do zakończenia 3 miesięcznego okresu obowiązywania promocji i dopiero skorzystać z kolejnej.

Oprocentowanie Konta Mega Oszczędnościowego w 34. edycji promocji wynosi:

OprocentowanieWarunki
7% przez 3 miesiąceDla nowych środków do 200 tys. zł (względem salda na dzień 31.03.2023 r), jeśli wykonasz min. 5 płatności kartą
5% przez 3 miesiąceDla nowych środków bez dodatkowych warunków
1%Dla pozostałych środków i po wygaśnięciu promocji do 200 000 zł
2%Dla pozostałych środków, dla nadwyżki ponad 200 000 zł

Kapitalizacja odsetek następuje na koniec każdego miesiąca, dzięki czemu w każdym kolejnym miesiącu pracuje dla nas większy kapitał, co jest dużą zaletą konta oszczędnościowego.

Przelewy z Konta Mega Oszczędnościowego możesz wykonywać bez limitów za 0 zł na konto osobiste w Alior Banku. Aby wykonać przelew na swoje konto w innym banku, polecaj najpierw wykonać przelew wewnętrzny na ROR w Alior Banku, a dopiero z niego zrobić przelew zewnętrzny.

Lokata mobilna na 7% w skali roku do 50 tys. zł

Oprocentowanie 7% w skali roku otrzymamy również na lokacie mobilnej na 100 dni dla kwoty do 50 tys. zł. Lokata mobilna dostępna jest dla osób, które na dzień 31 marca 2023 roku posiadają konto osobiste lub oszczędnościowe w PLN w Alior Banku, wyraziły zgody marketingowe oraz pierwszy raz aktywują aplikację mobilną Alior Banku.

Lokatę Mobilną znajdziesz logując się do aplikacji Alior Mobile w zakładce Oferty, a następnie wybraniu opcji Dla Ciebie. Tam wybierz ofertę Lokaty mobilnej na 100 dni i kliknij Załóż lokatę. Pamiętaj tylko, aby nie wybierać kwoty wyższej niż 50 000 zł.

Można założyć tylko jedną lokatę mobilną.

Lokata na nowe środki na 6,5% do 200 tys. zł

Trzecią możliwością ulokowania oszczędności w Alior Banku jest lokata na nowe środki na 6,5% w skali roku na okres 182 dni (6 miesięcy). Jest to propozycja dla osób, które preferują lokaty i oszczędzanie na dłuższy okres.

Można założyć dowolną liczbę lokat na dowolną kwotę już od 1000 zł, przy czym łączna kwota lokat na nowe środki nie może przekroczyć 200 tys. zł. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje dla środków będących nadwyżką ponad saldo w Alior Banku na dzień 31 marca 2023 roku.

Termin lokaty na nowe środkiOprocentowanie
92 dni6% dla nowych środków
182 dni6,5% dla nowych środków
Konto Jakże Osobiste to:

Zalety Konta Alior Bank
  • 0 zł za prowadzenie konta jeśli nie ukończyłeś 26 lat lub jeśli zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł miesięcznie (na potrzeby promocji należy przelać jednorazowo min. 2000 zł)
  • 0 zł za kartę debetową, jeśli co miesiąc wydasz kartą min. 300 zł – z karty możesz zrezygnować po otrzymaniu premii na start
    • 5 zł w przeciwnym razie
  • 1% moneyback za płatności kartą
  • 0 zł za 2 korzyści do konta
  • 7% na koncie Mega Oszczędnościowym
  • 6,5% na lokacie na nowe środki

Więcej informacji na temat promocji konta osobistego z premią na start znajdziesz w osobnym prześwietleniu promocji:

Dokumenty:

Regulamin promocji „Konto Mega Oszczędnościowe – 33. edycja”

Tabela oprocentowania

Tabela opłat i prowizji

7% do 200 tys. zł: Konto Mega Oszczędnościowe w Alior Banku [+ do 890 zł na start]

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Program polecający „Polecam mój bank” w Santander [po 80 zł dla obu stron + 500 zł za otwarcie konta]

Program poleceń PKO BP

Program poleceń „Polecam PKO BP”: 100 zł premii za PKO Konto za Zero lub 200 zł za Konto Aurum dla obu stron