w

Program poleceń „Polecam PKO BP”: 100 zł premii za PKO Konto za Zero lub 200 zł za Konto Aurum dla obu stron

Polecam PKO 2023 - program polecający PKO BP

Ponownie po krótkiej przerwie PKO BP ruszył z programem polecającym „Polecam PKO Bank Polski”. W IX edycji akcji ponownie obie strony polecenia otrzymają po 100 zł premii za PKO Konto za Zero lub 200 zł za otwarcie Konta Aurum z polecenia.

W programie „Polecam PKO” można również polecić pozostałe rachunki osobiste: PKO Konto dla Młodych zyskując po 50 zł premii, PKO Konto bez Granic zyskując 150 zł oraz Konto Platinum II zyskując 250 zł, jednak z uwagi na zalety rachunków polecam Wam wybór jednego z dwóch kont: PKO Konta za Zero lub Konta Aurum (jeśli możesz zapewnić odpowiednie miesięczne wpływy ten właśnie rachunek, który sam posiadam).

Po założeniu konta dla siebie, możesz założyć konto dziecku, które otrzyma na start rekordowe 200 zł kieszonkowego do wydania na Allegro.

Aktualna edycja programu poleceń:

Dla kogo premia za założenie konta osobistego z polecenia w PKO BP?

Premię za otwarcie konta w PKO BP w programie „Polecam PKO” może otrzymać osoba, która w ciągu 36 miesięcy przed startem obecnej edycji programu, tj. od 6 kwietnia 2020 roku, nie posiadała konta osobistego PKO BP biorącego udział w programie poleceń, tj. PKO Konta dla Młodych, PKO Konta za Zero, PKO Konta bez Granic, Konta Aurum i/lub Konta Platinium II.

Posiadacze internetowych kont Inteligo mogą wziąć udział w promocji, jako że te konta nie biorą udziału w programie poleceń.

IX edycja programu Polecam PKO BP będzie trwała do 30 czerwca 2023 roku.

100 zł / 150 zł / 200 / 250 zł premii pieniężnej za otwarcie konta z polecenia

Nowi lub powracający klienci PKO Banku Polskiego (z 36-miesięczną karencją licząc od startu obecnej edycji, tj. od 6 kwietnia 2023 r.) otrzymają od 100 zł do 250 zł premii w ramach IX edycji programu „Polecam PKO” za założenie wybranego konta i wykonanie zaledwie 6 transakcji (3 płatności kartą i 3 płatności BLIK)!

Za otwarcie konta PKO z polecenia otrzymamy odpowiednio:

 • 100 zł za PKO Konto za Zero
 • 150 zł za PKO Konto bez Granic
 • 200 zł za Konto Aurum (polecający musi posiadać konto Aurum lub Platinium II)
 • 250 zł za Konto Platinium II (polecający musi posiadać konto Aurum lub Platinium II)

Opisy polecanych przeze mnie kont: PKO Konta za Zero i Konta Aurum znajdziesz na końcu wpisu.

100 zł premii na start za PKO Konto za Zero lub 200 zł za Konto Aurum w zamian za … 6 transakcji!

 • Złóż wniosek o wybrane konto za pośrednictwem strony programu polecającego (przewijając w dół w sekcji „Wybierz konto dopasowane do swoich potrzeb”) podając przy tym kod polecający PKO BP otrzymany od polecającego
  • Jeśli nie posiadasz kodu polecającego to napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego, poprzez Messengera lub na maila jakoszczedzic.pl (et) gmail.com
  • Zaakceptuj regulamin programu poleceń oraz wyraź zgody marketingowe (na przekazywanie przez PKO BP materiałów marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych)
  • Uwaga: Jeśli chcesz założyć konto Aurum lub Platinum II, to polecający musi posiadać jedno z tych dwóch kont
 • W ciągu 30 dni od otwarcia rachunku spełnij jeden z dwóch warunków:
  • wykonaj co najmniej 3 płatności bezgotówkowe kartą debetową oraz co najmniej 3 płatności BLIK lub
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą i/lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 500 zł (dla PKO Konta PKO za Zero) lub na min. 1000 zł (dla PKO Konta bez Granic, Aurum)

Do powyższych transakcji zaliczają się zarówno płatności wykonane w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Pierwszy warunek jest zdecydowanie łatwiejszy do spełnienia pod warunkiem, że potrafisz wykonywać płatności BLIK. W drugiej opcji wystarczy z kolei wykonać same płatności kartą.

Kiedy otrzymam 100 zł / 150 zł / 200 zł premii?

Bank przekaże premię maksymalnie do 14. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Kto może zostać polecającym konto PKO BP?

PKO Bank Polski wprowadził okres karencji dla obecnych klientów. Polecającym może zostać osoba posiadająca konto osobiste w PKO BP od co najmniej 90 dni liczonych również od daty startu obecnej edycji programu (czyli 90 dni wstecz liczymy od 6 kwietnia 2023 roku).

Dodatkowo, aby polecić konto Aurum lub Platinium II, polecający musi posiadać jeden z tych dwóch rachunków (Aurum lub Platinium II).

Premia dla polecającego

Jeśli posiadasz konto osobiste PKO od co najmniej 90 dni przed startem obecnej edycji programu poleceń, to możesz zarejestrować się w programie „Polecam PKO” i polecać konto innym osobom.

Podczas rejestracji podaj te same dane, jakie podałeś dla informacji banku (przede wszystkim numer telefonu).

Premię otrzymasz za skutecznie polecone konto (tj. jeśli polecony spełni zasady do otrzymania premii dla siebie). Maksymalnie można otrzymać premię za 10 skutecznie poleconych Kont za Zero i/lub Kont bez Granic zyskując 100 zł za każde z tych poleceń oraz premię 50 zł za maksymalnie 10 skutecznie poleconych Kont dla Młodych. Łącznie zyskać więc można do 1500 zł premii z poleceń.

Dodatkowo klienci posiadający Konto Aurum lub Konto Platinum II mogą otrzymać do 2000 zł za polecenie tych kont (po 200 zł za każde z pierwszych 10 poleceń).

Jakie konto PKO BP wybrać?

Dla większości z Was polecam PKO Konto za Zero prowadzone za 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie. Musisz przyznać, że nie jest to zbyt uciążliwy warunek i można go spełnić podczas jednych zakupów dzieląc odpowiednio płatność 😉

Z kolei osobom, dla których nie jest problemem zapewnienie większych comiesięcznych wpływów w wysokości min. 9000 zł miesięcznie polecam Konto Aurum posiadane przeze mnie. Jest ono również prowadzone za 0 zł po spełnieniu tego warunku wraz z szerokim pakietem korzyści. Jeśli chodzi o wpływy min. 9000 zł to można nawet wykonać kilka mniejszych przelewów w obie strony ze swojego konta w innym banku.

PKO Konto za Zero – zalety i opłaty

PKO Konto za Zero to 0 zł za prowadzenie rachunku wraz z kartą debetową pod warunkiem wykonania co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM na dowolną kwotę. W przeciwnym razie za prowadzenie karty debetowej zostanie pobrana opłata 10 zł miesięcznie.

Za 0 zł otrzymujemy bankomaty własne PKO BP oraz wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce.

PKO Konto za Zero to:

 • 0 zł za prowadzenie konta (jeśli posiadamy kartę debetową)
  • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu 5 płatności kartą miesięcznie
  • 10 zł w przeciwnym razie (przy braku wykonanych płatności)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP
 • 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów
 • 0 zł za polecenie zapłaty i zlecenia stałe
Konto Aurum – zalety i opłaty

Konto Aurum to 0 zł za prowadzeni konta i karty debetowej wraz z szerokim pakietem korzyści pod warunkiem zapewnienia wpływów na kwotę min. 9000 zł miesięcznie lub posiadania średnio miesięcznego salda depozytów w wysokości min. 150 tys. zł.

Za darmo otrzymujemy prowadzenie rachunku, kartę debetową z funkcją wielowalutową, wszystkie bankomaty w Polsce, powiadomienia SMS i push w aplikacji mobilnej IKO oraz darmowe wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Konto Aurum to:

 • 0 zł za prowadzenie konta przy miesięcznych wpływach na min. 9000 zł lub saldzie 150 tys. zł
  • 40 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę debetową z funkcją wielowalutową
 • 0 zł za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
 • 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów
 • 0 zł za polecenie zapłaty i zlecenia stałe
 • 0 zł za powiadomienia SMS i push w aplikacji IKO
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

19 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Karol
Karol
1 rok temu

Założyłem konto z polecenia (Twojego ;)), spełniłem warunki promocji i czekam na wypłatę. Czy mogę teraz zrezygnować z karty i nadal będę się łapał na promocje?

Marek
Marek
1 rok temu

Czy z żoną mamy założyć konto wspólne, czy lepiej dwa osobne rachunki?

Radosław
Radosław
1 rok temu

200zl za polecenie otrzymuje się za polecenie klienta, który otworzy konto Aurum, czy to osoba, której numer telefonu podajemy jako polecającego musi mieć konto Aurum? Poleciła mnie szwagierka, ona ma jakieś konto stare (na pewno nie Aurum), ja otworzyłem Aurum. Szwagierka otrzyma 100 czy 200zł jak spełnię warunki?

Radosław
Radosław
11 miesięcy temu
Reply to  Darek

Ehh, czyli w tym momencie ani osoba, która mnie poleciła, ani ja nie otrzymamy bonusu? 🙁

Radosław
Radosław
11 miesięcy temu
Reply to  Darek

Na szczęście wszyscy otrzymaliśmy mimo to bonusy 🙂

basia
basia
8 miesięcy temu
Reply to  Radosław

To już się zmieniło, ktoś to nie ma aurum – może je polecać.

Jan
Jan
1 rok temu

Witam, czy osoba wysyłająca kod polecenia ma jakikolwiek wgląd lub informacje o koncie osoby która wpisała kod polecający?

Gość
Gość
1 rok temu

Czy można założyć konto aurum, wziąć premię 200 zł, zrezygnować z karty i zmienić rodzaj konta na „za zero”? 😉 oczywiście chodzi o uniknięcie opłat..

jaj
jaj
11 miesięcy temu

A jak się z tego wypisać?

Co myślisz?

Alior Bank Konto Mega Oszczędnościowe kwiecień 2023

7% do 250 tys. zł: Konto Mega Oszczędnościowe oraz Lokata mobilna w Alior Banku [+ do 890 zł premii na start]

8% do 250 tys. zł i 7,5% bez limitów: Konto oszczędnościowe i lokaty w VeloBank! (+ 750 zł premii na start)