w

Polecam PKO BP: Po 100 zł premii za PKO Konto za Zero lub 200 zł za Konto Aurum w programie poleceń

Program poleceń Polecam PKO BP lipiec - grudzień 2023

PKO BP bez żadnej przerwy kontynuuje program poleceń „Polecam PKO Bank Polski”. W IX edycji akcji ponownie obie strony polecenia otrzymają po 100 zł premii za PKO Konto za Zero lub 200 zł za otwarcie Konta Aurum z polecenia.

W programie „Polecam PKO” można również polecić pozostałe rachunki osobiste: PKO Konto dla Młodych zyskując po 50 zł premii, PKO Konto bez Granic zyskując 150 zł oraz Konto Platinum II zyskując 250 zł, jednak z uwagi na zalety rachunków polecam Wam wybór jednego z dwóch kont: PKO Konta za Zero lub Konta Aurum (jeśli możesz zapewnić odpowiednie miesięczne wpływy ten właśnie rachunek, który sam posiadam).

Po założeniu konta dla siebie, możesz założyć konto dziecku, które otrzyma na start rekordowe 200 zł kieszonkowego do wydania na Allegro.

X edycja programu Polecam PKO BP będzie trwała do 30 grudnia 2023 roku.

Kto może otrzymać do 250 zł za założenie konta osobistego z polecenia w PKO BP?

Premia za otwarcie konta w PKO BP w ramach programu „Polecam PKO” przysługuje osobom, które w ciągu 36 miesięcy przed startem obecnej edycji programu, tj. od 6 lipca 2020 roku, nie posiadały konta osobistego PKO BP biorącego udział w programie poleceń, tj. PKO Konta dla Młodych, PKO Konta za Zero, PKO Konta bez Granic, Konta Aurum i/lub Konta Platinium II.

Posiadacze internetowych kont Inteligo mogą wziąć udział w promocji, jako że te konta nie biorą udziału w programie poleceń.

100 zł / 150 zł / 200 / 250 zł premii gotówkowej za otwarcie konta z polecenia

Nowi lub powracający klienci PKO Banku Polskiego (z 36-miesięczną karencją licząc od startu obecnej edycji, tj. od 6 lipca 2023 r.) otrzymają od 100 zł do 250 zł premii w ramach X edycji programu „Polecam PKO” za założenie wybranego konta i spełnienie prostych warunków promocji.

Za otwarcie konta PKO z polecenia otrzymamy odpowiednio:

 • 50 zł za PKO Konto dla Młodych
 • 100 zł za PKO Konto za Zero
 • 150 zł za PKO Konto bez Granic
 • 200 zł za Konto Aurum (osoba polecająca musi posiadać konto Aurum lub Platinium II)
 • 250 zł za Konto Platinium II (osoba polecająca musi posiadać konto Aurum lub Platinium II)

Opisy polecanych przeze mnie kont: PKO Konta za Zero i Konta Aurum znajdziesz na końcu wpisu.

100 zł premii na start za PKO Konto za Zero lub 200 zł za Konto Aurum w zamian za … 6 transakcji!

 • Złóż wniosek o wybrane konto za pośrednictwem strony programu polecającego (przewijając w dół w sekcji „Wybierz konto dopasowane do swoich potrzeb”) podając przy tym kod polecający PKO BP otrzymany od polecającego
  • Jeśli nie posiadasz kodu polecającego to napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego, poprzez Messengera lub na maila jakoszczedzic.pl (et) gmail.com
  • Zaakceptuj regulamin programu poleceń oraz wyraź zgody marketingowe (na przekazywanie przez PKO BP materiałów marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych)
  • Uwaga: Jeśli chcesz założyć konto Aurum lub Platinum II, to polecający musi posiadać jedno z tych dwóch kont
 • W ciągu 30 dni od otwarcia rachunku spełnij jeden z dwóch warunków:
  • wykonaj co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe kartą debetową oraz co najmniej 3 płatności z wykorzystaniem kodu lub czeku BLIK lub
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą i/lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 500 zł (dla PKO Konta PKO za Zero) lub na łączną kwotę min. 1000 zł (dla konta Aurum lub PKO Konta bez Granic)

Do powyższych transakcji zaliczają się zarówno płatności wykonane w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Pierwszy warunek jest zdecydowanie łatwiejszy do spełnienia pod warunkiem, że potrafisz wykonywać płatności BLIK. W drugiej opcji wystarczy z kolei wykonać same płatności kartą.

Kiedy otrzymam 50 zł / 100 zł / 150 zł / 200 / 250 zł premii?

Bank przekaże premię maksymalnie do 14. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Kto może zostać polecającym konto PKO BP?

PKO Bank Polski wprowadził okres karencji dla obecnych klientów. Polecającym może zostać osoba posiadająca konto osobiste w PKO BP od co najmniej 90 dni liczonych również od daty startu obecnej edycji programu (czyli 90 dni wstecz liczymy od 6 lipca 2023 roku).

Dodatkowo, aby polecić konto Aurum lub Platinium II, polecający musi posiadać jeden z tych dwóch rachunków (Aurum lub Platinium II).

Premia dla polecającego

Jeśli posiadasz konto osobiste PKO od co najmniej 90 dni przed startem obecnej edycji programu poleceń, to możesz zarejestrować się w programie „Polecam PKO” i polecać konto innym osobom.

Podczas rejestracji podaj te same dane, jakie podałeś dla informacji banku (przede wszystkim numer telefonu).

Premię otrzymasz za skutecznie polecone konto (tj. jeśli polecony spełni zasady do otrzymania premii dla siebie). Maksymalnie można otrzymać premię za 10 skutecznie poleconych Kont za Zero i/lub Kont bez Granic zyskując 100 zł za każde z tych poleceń oraz premię 50 zł za maksymalnie 10 skutecznie poleconych Kont dla Młodych. Łącznie zyskać więc można do 1500 zł premii z poleceń.

Dodatkowo klienci posiadający Konto Aurum lub Konto Platinum II mogą otrzymać dodatkowo do 2500 zł za polecenie tych kont (po 200 zł za każde z pierwszych 10 poleceń kont Aurum lub Platinium II oraz po 50 zł za polecenie PKO Konta Dziecka – max. 10 kont).

Jakie konto PKO BP wybrać?

W pierwszej kolejności polecam PKO Konto za Zero, które jest prowadzone za 0 zł pod warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą miesięcznie. Musisz przyznać, że nie jest to zbyt uciążliwy warunek i można go spełnić podczas jednych zakupów dzieląc odpowiednio płatności 😉

Z kolei osobom, dla których nie będzie problemem zapewnienie miesięcznych wpływów w wysokości min. 9000 zł polecam Konto Aurum, które sam obecnie posiadam (przesiadłem się z Konta za Zero). Konto Aurum będzie prowadzone za 0 zł po spełnieniu warunku zapewnienia miesięcznych wpływów na kwotę min. 9000 zł (można wykonać kilka mniejszych przelewów w obie strony ze swojego konta w innym banku).

PKO Konto za Zero – zalety i opłaty

PKO Konto za Zero to 0 zł za prowadzenie rachunku wraz z kartą debetową pod warunkiem wykonania co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM na dowolną kwotę. W przeciwnym razie za prowadzenie karty debetowej zostanie pobrana opłata 10 zł miesięcznie.

Za 0 zł otrzymujemy bankomaty własne PKO BP oraz wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce.

PKO Konto za Zero to:

 • 0 zł za prowadzenie konta (jeśli posiadamy kartę debetową)
  • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu 5 płatności kartą miesięcznie
  • 10 zł w przeciwnym razie (przy braku wykonanych płatności)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP
 • 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów
 • 0 zł za polecenie zapłaty i zlecenia stałe
Konto Aurum – zalety i opłaty

Konto Aurum to 0 zł za prowadzeni konta i karty debetowej wraz z szerokim pakietem korzyści pod warunkiem zapewnienia wpływów na kwotę min. 9000 zł miesięcznie lub posiadania średnio miesięcznego salda depozytów w wysokości min. 150 tys. zł.

Za darmo otrzymujemy prowadzenie rachunku, kartę debetową z funkcją wielowalutową, wszystkie bankomaty w Polsce, powiadomienia SMS i push w aplikacji mobilnej IKO oraz darmowe wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce.

Konto Aurum to:

 • 0 zł za prowadzenie konta przy miesięcznych wpływach na min. 9000 zł lub saldzie 150 tys. zł
  • 40 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za kartę debetową z funkcją wielowalutową
 • 0 zł za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
 • 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów
 • 0 zł za polecenie zapłaty i zlecenia stałe
 • 0 zł za powiadomienia SMS i push w aplikacji IKO
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] PKO BP Lokata na nowe środki + 200 zł na start […]

Co myślisz?

Ranking kont oszczędnościowych

Ranking kont oszczędnościowych – lipiec 2023 r.

7,5% do 100 tys. zł: Konto oszczędnościowe Plus w PKO BP [+ nawet 250 zł premii za konto!]