w ,

7,5% do 300 tys. zł: Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium [+400 zł na start za konto osobiste]

Konto oszczędnościowe Millennium marzec 2023

Bank Millennium ruszył z 48. edycją popularnej promocji Konta Oszczędnościowego Profit z wyższym oprocentowaniem dla nowych środków. Po ostatnim zaostrzeniu warunków promocji, tym razem mamy do czynienia z obniżeniem oprocentowania z 8% na 7,5% w skali roku.

Na Koncie Oszczędnościowym Profit ulokujemy kwotę do 300 tys. zł na promocyjne 7,5% lub 6% w skali roku dla nowych środków. Wyższe oprocentowanie wiąże się z dodatkowym warunkiem wykonania min. 5 płatności kartą lub BLIKIEM miesięcznie, co nie jest zbyt wygórowanym warunkiem 😉

Do 48. edycji akcji można przystąpić od 6.03.2023 r. do 14.04.2023 r., natomiast promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez okres 90 dni od wpłaty nowych środków.

→ Aktualna edycja promocji: Konto oszczędnościowe Profit na 7,5% + 400 zł na start

Czy warto zakładać Konto Oszczędnościowe Profit?

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Banku Millennium to zachęcam Cię do skorzystania z aktualnej promocji konta osobistego z premią 400 zł lub 500 zł na start:

Jeśli posiadasz już konto osobiste Millennium 360° i spełniasz warunek badania salda dla nowych środków na dzień 3.03.2023 roku, to wykonując dwie proste aktywności nadal możesz wpłacić nowe środki na 7,5% w skali roku.

Jeśli jednak nie spełniasz warunku wpłaty nowych środków, to może zainteresuje Cię jedna z promocji z oprocentowaniem 8% w skali roku + premią na start:

Konto Oszczędnościowe Profit: 7,5% lub 6% do 300 tys. zł

Promocja Banku Millennium jest najpopularniejszą, trwającą już od kilku lat akcją premiującą lokowanie nowych środków. Stosując myk wypłaty środków w odpowiednim momencie, promocyjne oprocentowanie będzie również obowiązywało dla starych środków.

W 48 edycji oprocentowanie po spełnieniu warunków wyniesie 7,5% lub 6% w skali roku przez okres 90 dni od wpłaty nowych środków.

Nowe środki w 48. edycji akcji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit” są nadwyżką ponad saldo wszystkich środków trzymanych w Banku Millennium na dzień 3 marca 2023 roku, tj. zaledwie 3 dni przed startem nowej akcji.

Naliczenie wyższego oprocentowania 7,5% w skali roku powiązane jest z wykonaniem min. 5 płatności bezgotówkowych kartą do konta lub BLIKIEM na dowolną kwotę w każdym miesiącu trwania promocji.

W dalszym ciągu mamy więc do czynienia z bardzo prostymi warunkami. Pewną wadą jest to, że trzeba o nich pamiętać. Natomiast samo wykonanie 5 płatności można załatwić podczas jednych zakupów dzieląc płatność na 5 części.

Jeśli nie spełnimy warunku płatności, to oprocentowanie nowych środków wyniesie 6% w skali roku.

Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium – Oprocentowanie

Konto Oszczędnościowe Profit to możliwość dokonywania dowolnej liczby zasileń powiększających saldo oszczędności, a tym samym wysokości promocyjnych odsetek.

Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego Profit w Bank Millennium zależeć będzie od spełnienia warunku wpłaty nowych środków (czyli nadpłaty ponad saldo na dzień 3 marca 2023 roku – tj. na 3 dni przed startem nowej akcji) oraz od wykonania 5 płatności kartą/BLIKIEM w każdym miesiącu trwania promocyjnego oprocentowania i od wysokości ulokowanych oszczędności:

Kwota na Koncie OszczędnościowymOprocentowanie
„Nowe środki” do 300 tys. zł
+ 5 płatności miesięcznie
7,50%
„Nowe środki do 300 tys. zł6,00%
„Stare” środki do 100 tys. zł1,25%
„Stare” środki od 100 tys. zł do 250 tys. zł1,50%
„Stare” środki od 250 tys. zł2,00%
Konto Oszczędnościowe Profit jest oczywiście prowadzone za 0 zł. Wypłacić z Konta Oszczędnościowego Profit za 0 zł możemy środki raz w miesiącu na swoje konto osobiste w Banku Millennium.

Przelewy środków na rachunki bankowe w innych bankach są z kolei płatne i wynoszą 7,50 zł lub 9,90 zł w zależności od tego, kiedy zostało założone Konto Oszczędnościowe Profit.

Zobacz też:

Dokumenty:

Regulamin promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit, edycja 48”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marecki
Marecki
1 rok temu

Cześć,
jaki jest okres karencji aby móc ponownie otworzyć konto 360?

Co myślisz?

mBank: 450 zł premii na start za mKonto Intensive

300 zł za Przejrzystą kartę kredytową w PKO BP [+ nawet 250 zł za konto osobiste]