w ,

7% w skali roku do 600 tys. zł: Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Banku Śląskim

Kurczy się grono banków oferujących oprocentowanie 8% w skali roku. ING Bank Śląski w marcowej edycji promocji Otwartego Konta Oszczędnościowego obniżył oprocentowanie do 7% w skali roku dla środków do 300 tys. zł dla obecnych klientów lub do 600 tys. zł dla nowych klientów.

Nowi klienci banku mogą jeszcze do 31 marca 2023 roku odebrać 250 zł premii na start składając wniosek o konto osobiste Direct z premią, które jest wymagane do skorzystania z Otwartego Konta Oszczędnościowego na 7%.

Aktualna edycja promocji:

7% w skali roku do 600 tys. zł: Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Banku Śląskim [+ 250 zł na start]

7% w skali roku: Otwarte Konto Oszczędnościowe

ING Bank Śląski w dalszym ciągu ma dwie oferty konta oszczędnościowego z promocyjnym oprocentowaniem 7% w skali roku. Pierwsza z nich dostępna jest dla nowych klientów, z kolei druga dostępna dla wszystkich klientów, którzy wpłacą nowe środki.

I Otwarte Konto Oszczędnościowe w akcji „Bonus na start” jest propozycją dla nowych lub nieaktywnych klientów, którzy otrzymają 7% w skali roku do kwoty 300 tys. zł na okres 3 miesięcy.

II Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus to 7% w skali roku również do 300 tys. zł dla nowych środków na okres 3 miesięcy. Jest to promocja dostępna dla wszystkich klientów ING Banku Śląskiego, tych nowych jak i obecnych.

Zobacz TOP 3 promocji bankowych:

Rekordowe 900 zł za założenie karty kredytowej Citibank i krótki okres karencji!

Nawet 890 zł do konta Alior Bank + 7,5% dla oszczędności

750 zł zwrotu do VeloKonta w VeloBank + 8% dla oszczędności

I Otwarte Konto Oszczędnościowe „Bonus na start” na 7%

Zacznę od propozycji ING Banku Śląskiego dla nowych lub obecnych nieaktywnych klientów, czyli ofercie Otwartego Konta Oszczędnościowego w ofercie „Bonus na start”:

 • nowi klienci, którzy w czasie trwania Oferty, tj. do 14 marca 2023 r. zawrą pierwszą umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i od 1.03.2023 roku nie są i nie były posiadaczami OKO lub
 • obecnych klientów, którzy do 15 marca zawrą kolejną umowę o OKO oraz od 17.01.2021 roku do dnia otwarcia nowego rachunku OKO nie dokonywały transakcji wpłaty lub wypłaty z OKO i miały średnie saldo nie większe niż 10 zł od 1.03.2022 r. do 1.03.2023 r.

7% w skali roku dla środków do salda w wysokości 300 tys. zł będzie obowiązywało przez 3 miesiące od założenia konta. Co miesiąc na swoje konto otrzymasz standardowe odsetki w wysokości 1,5% w skali roku. Odsetki bonusowe (tj. pozostałe 6,5%) otrzymasz natomiast po zakończeniu oferty specjalnej, czyli po 3 miesiącach od założenia konta oszczędnościowego.

Promocja „Bonus na start” dotyczy wyłącznie jednego Otwartego Konta Oszczędnościowego. Po jej zakończeniu obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe (na dzień dzisiejszy jest to 1,5% w skali roku).

II Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus na 7%

Do promocji Otwartego Konta Oszczędnościowego Bonus na 7% w skali roku przystąpić mogą wszyscy klienci ING Banku Śląskiego do dnia 14 marca 2023 roku. Umowa o OKO Bonus zawierana jest czas określony – 3 miesięcy. Mamy więc tutaj produkt hybrydowy, coś pomiędzy lokatą, a kontem oszczędnościowym – możemy bowiem dopłacać w każdej chwili oszczędności.

Po upływie okresu umownego środki zostaną automatycznie przelane z powrotem na wskazane przez Ciebie konto, a konto oszczędnościowe OKO Bonus zostanie zamknięte automatycznie.

7% w skali roku otrzymamy wyłącznie dla nowych środków, tj. takich będących nadwyżką ponad saldo początkowe obliczone na koniec 23 lutego 2023 r.

Mamy tutaj ograniczenie możliwości posiadania tylko jednego rachunku OKO Bonus w danym momencie.

Promocyjne odsetki zostaną naliczone po spełnieniu trzech warunków:

 • zgromadzenia na OKO Bonus nowych środków względem salda na 23.02.2023 r.
 • posiadania OKO Bonus przez okres 3 miesięcy
 • posiadanie wyższego salda końcowego niż saldo początkowe

Zostaną one naliczone po zakończeniu trwania umowy o OKO Bonus, tj. po 3 miesiącach.

250 zł w gotówce za założenie konta ING

Osoby nie posiadające konta osobistego w ING od 1 października 2021 roku mogą dodatkowo zyskać 250 zł premii na start w promocji Kont Direct i/lub Mobi.

Osoby do 26 lat otrzymają premię już za samo wykonanie 7 płatności kartą, 3 płatności BLIK-iem oraz założenie celu oszczędnościowego na koncie oszczędnościowym i odłożenie na nim min. 100 zł.

Osoby starsze jako warunek mają do wykonania płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł do 30 czerwca 2023 roku.

Zapraszam do osobnego wpisu, gdzie znajdziesz prześwietlenie krok po kroku jak zdobyć 250 zł za konto osobiste ING.

Konto Direct: krótkie prześwietlenie

Konto Direct jest podstawowym rachunkiem bankowym w ING Banku Śląskim, które będzie prowadzone za 0 zł bez karty debetowej.

Karta debetowa będzie z kolei prowadzona za 0 zł po wykonaniu nią płatności na łączną kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym trwającym od 29-go do 28-go dnia kolejnego miesiąca.

Konto Direct ING to:

 • 250 zł premii na start
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty debetowej po wykonaniu płatności na łączną kwotę min. 300 zł
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash
 • 0 zł za pierwszą wypłatę z bankomatów obcych
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • 7% do 300 tys. zł lub 600 tys. zł na OKO i OKO Bonus
Dokumenty:

Regulamin promocji „OKO Bonus na 7%”

Regulamin promocji „OKO Bonus 7% na start”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Ubezpiecz auto przez Punkta i odbierz 50 zł w gotówce [+ tańsze ubezpieczenie!]

Ranking kont oszczędnościowych marzec 2023

Ranking kont oszczędnościowych – marzec 2023 r.