w

7% w skali roku do 600 tys. zł: Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Banku Śląskim [+ 250 zł na start]

ING Bank Śląski przedłużył do 30 marca 2023 roku warunki na Otwartym Koncie Oszczędnościowym na 7% w skali roku dla środków do 300 tys. zł dla obecnych klientów lub do 600 tys. zł dla nowych klientów.

Nowi klienci banku mogą dodatkowo do 31 marca 2023 roku odebrać 250 zł premii na start za konto osobiste Direct, które wymagane jest do otwarcia Otwartego Konta Oszczędnościowego na 7%.

Aktualna edycja promocji konta oszczędnościowego będzie trwałą do 30 marca 2023 roku.

→ Prześwietlenie promocji Konta Direct z premią 250 zł w ING Banku Śląskim

7% w skali roku: Otwarte Konto Oszczędnościowe

ING Bank Śląski cały czas ma w ofercie dwie oferty Otwartego Konta Oszczędnościowego z promocyjnym oprocentowaniem 7% w skali roku. Pierwsza z nich dostępna jest dla nowych klientów, z kolei druga dostępna dla klientów, którzy nie wykazywali na aktywności na rachunku oszczędnościowym i wpłacą nowe środki do ING.

I PROMOCJA: Otwarte Konto Oszczędnościowe w akcji „Bonus na start” jest propozycją dla nowych lub nieaktywnych klientów, którzy otrzymają 7% w skali roku do kwoty 300 tys. zł na okres 3 miesięcy.

II PROMOCJA: Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus na 7% w skali roku do 300 tys. zł dla nowych środków na okres 3 miesięcy dla wszystkich klientów ING Banku Śląskiego, zarówno tych nowych jak i obecnych.

Zobacz TOP 3 promocji bankowych:

Rekordowe 900 zł za założenie karty kredytowej Citibank i krótki okres karencji!

Nawet 890 zł do konta Alior Bank + 7,5% dla oszczędności

750 zł zwrotu do VeloKonta w VeloBank + 8% dla oszczędności

I Otwarte Konto Oszczędnościowe „Bonus na start” na 7%

Zacznę od propozycji ING Banku Śląskiego dla nowych lub obecnych nieaktywnych klientów, czyli ofercie Otwartego Konta Oszczędnościowego w ofercie „Bonus na start”:

 • nowi klienci, którzy w czasie trwania Oferty, tj. do 30 marca 2023 r. zawrą pierwszą umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe i od 15.03.2023 roku nie są i nie były posiadaczami OKO lub
 • obecnych klientów, którzy do 30 marca zawrą kolejną umowę o OKO oraz od 15.03.2021 roku do dnia otwarcia nowego rachunku OKO nie dokonywały transakcji wpłaty lub wypłaty z OKO i miały średnie saldo nie większe niż 10 zł od 15.03.2022 r.

7% w skali roku dla środków do salda w wysokości 300 tys. zł. będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy od założenia konta. Co miesiąc ING wypłaci standardowe odsetki w wysokości 1,5% w skali roku na OKO, natomiast bonusowe odsetki w wysokości 6,5% przekaże po zakończeniu promocji, tj. po 3 miesiącach od założenia konta oszczędnościowego.

W promocji „Bonus na start” może wziąć udział tylko jedno Otwarte Konto Oszczędnościowe.

Uwaga! Po jej zakończeniu OKO będzie oprocentowane na standardowe 1,5% w skali roku.

II Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus na 7%

Promocja „Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus” na 7% w skali roku dostępna jest z kolei dla wszystkich klientów ING Banku Śląskiego którzy otworzą taki rachunek do 30 marca 2023 roku.

Umowa o OKO Bonus jest zawierana na czas określony 3 miesięcy i przez ten okres możemy dopłacać środki na konto oszczędnościowe. Po upływie tego okresu środki zostaną automatycznie przelane na wskazane konto (najpewniej na ROR w ING), a konto oszczędnościowe OKO Bonus zostanie zamknięte.

Oprocentowanie 7% w skali roku zostanie przyznane dla nowych środków, tj. takich będących nadwyżką ponad saldo początkowe obliczone na koniec 23 lutego 2023 r. czyli tego samego dnia, co poprzednia edycja promocji.

Warunki naliczenia promocyjnego oprocentowania na OKO Bonus to:

 • zgromadzenie na OKO Bonus nowych środków względem salda na 23.02.2023 r.
 • posiadanie OKO Bonus przez okres 3 miesięcy
 • posiadanie wyższego salda końcowego niż saldo początkowe

Odsetki promocyjne zostaną naliczone po zakończeniu trwania umowy o OKO Bonus, tj. po 3 miesiącach. Możliwe jest posiadanie tylko jednego rachunku OKO Bonus.

250 zł w gotówce za założenie konta ING

Jeśli nie posiadasz konta osobistego w ING od 1 października 2021 roku to możesz dodatkowo zyskać 250 zł premii na start w promocji Kont Direct i/lub Mobi.

Osoby do 26 lat otrzymają premię już za samo wykonanie 7 płatności kartą, 3 płatności BLIK-iem oraz założenie celu oszczędnościowego na koncie oszczędnościowym i odłożenie na nim min. 100 zł.

Osoby starsze otrzymają nagrodę po wykonaniu płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł do 30 czerwca 2023 roku.

Zapraszam do osobnego wpisu, gdzie znajdziesz prześwietlenie krok po kroku promocji 250 zł za konto osobiste ING.

Konto Direct: krótkie prześwietlenie

Konto Direct jest podstawowym rachunkiem bankowym w ING Banku Śląskim, które będzie prowadzone za 0 zł bez karty debetowej.

Karta debetowa będzie z kolei prowadzona za 0 zł po wykonaniu nią płatności na łączną kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym trwającym od 29-go do 28-go dnia kolejnego miesiąca.

Konto Direct ING to:

 • 250 zł premii na start
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty debetowej po wykonaniu płatności na łączną kwotę min. 300 zł
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash
 • 0 zł za pierwszą wypłatę z bankomatów obcych
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • 7% do 300 tys. zł lub 600 tys. zł na OKO i OKO Bonus
Dokumenty:

Regulamin promocji „OKO Bonus na 7%”

Regulamin promocji „OKO Bonus 7% na start”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

150 zł kieszonkowego dla dziecka od Pekao S.A. [+ 8% dla oszczędności i 250 zł dla rodzica]

Do 3300 zł za iKonto Biznes w Alior Bank! (1500 zł za aktywność + 1800 zł zwrotu za paliwo)