w

Ubezpiecz auto przez Punkta i odbierz 50 zł w gotówce [+ tańsze ubezpieczenie!]

Koszt ubezpieczenie OC/AC może się różnić między ubezpieczycielami nawet o kilkadziesiąt procent. Dlatego też przed podpisaniem umowy zawsze porównuję ceny na porównywarkach ubezpieczeń. Jedna z takich porównywarek: Punkta.pl dodatkowo przygotowała kod zniżkowy dla czytelników JakOszczedzic.pl, dzięki któremu otrzymamy 50 zł zwrotu przelewem na konto za ubezpieczenie auta przez ten serwis.

W Punkta znajdziemy oferty ubezpieczeń większości ubezpieczycieli na polskim rynku: w tym m.in. Aviva, Benefia, Ergo Hestia, Generali, Link4, mtu24, Proama, PZU, TUZ, Uniqa oraz Wiener.

→ Przejdź do: 50 zł zwrotu za ubezpieczenie auta w Punkta

50 zł w gotówce na konto za ubezpieczenie auta z Punkta

Zasady promocji są bardzo proste i sprowadzają się tak naprawdę do zawarcia umowy ubezpieczenia za pośrednictwem dedykowanego linka promocyjnego, gdzie na dole pojawi się informacja o użyciu kodu jakoszczedzic50 i przekazaniu przez Punkta premii 50 zł po dokonaniu zakupu ubezpieczenia samochodu (OC, AC lub OC+AC) za pomocą tej porównywarki ubezpieczeń.

Punkta kod promocyjny na 50 zł: jakoszczedzic50
Aby otrzymać 50 zł zwrotu od Punkta za ubezpieczenie auta:

  1. Przejdź na dedykowaną stronę promocji Punkta ze zwrotem 50 zł (na dole strony pojawi się informacja o zastosowaniu kodu)
  2. Wykonaj kalkulację ubezpieczenia OC, AC lub OC+AC
    • Domyślnie oferty nie są poukładane według cen, ale można je posortować klikając w strzałki przy kolumnie „Cena”)
  3. Kup i opłać najkorzystniejszą dla Ciebie ofertę ubezpieczenia OC, AC lub OC+AC
  4. Czekaj na maila informującego o otrzymaniu nagrody
    • Instrukcje odbioru premii otrzymasz adres e-mail podany w kalkulacji maksymalnie w okresie 60 dni od zakupu. Tak długi okres wynika z prawa klienta do odstąpienia od umowy ubezpieczenia w ciągu 30 dni.
  5. W instrukcji znajdziesz link do formularza odbioru nagrody. Teraz w terminie maksymalnie 90 dni przekaż za jego pośrednictwem dane do wykonania przelewu cashback’u przez Punkta

To wszystko! możesz już czekać na nagrodę 50 zł, którą otrzymasz bezpośrednio na swoje konto. Otrzymasz ją w terminie maksymalnie 60 dni od potwierdzenia przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe zawarcie polisy i uzupełnienia formularza wypłaty nagrody.
Punkta. Kilka słów o serwisie

Porównywarka ubezpieczeń Punkta działa już na polskim runku od wielu lat. Natomiast od 2019 roku przeszedł on rebranding na markę Punkta (poprzednio mFind).

Podstawową zaletą tego typu serwisu jest brak potrzeby wyliczania wysokości składki ubezpieczeniowej na stronach wielu ubezpieczycieli, którzy dodatkowo nie zawsze mają motywację, aby podać najniższą cenę klientowi, który i tak sam trafił na ich stronę internetową.

Dzięki Punkta wystarczy wpisać dane dotyczące ubezpieczenia w jednym miejscu, aby otrzymać wyliczenia składki ubezpieczeniowej od wielu firm i wybrać dla siebie tą najkorzystniejszą.

Dodaktowo, dzięki zastosowaniu kodu promocyjnego otrzymamy 50 zł premii bezpośrednio na nasze konto bankowe.

Punkta zalety

Aktualnie Punkta chwali się, że za jej pośrednictwem zawieranych jest aż 500 000 polis ubezpieczeniowych rocznie od 28 towarzystw ubezpieczeniowych (25 dostępnych jest online)!

Dokumenty:

Regulamin promocji „50 PLUS”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

100 zł za konto dla dziecka w Santander Bank Polska [+ 580 zł dla rodzica!]

Konto Oszczędnościowe ING 7 procent lipiec 2023

7% w skali roku do 600 tys. zł: Otwarte Konto Oszczędnościowe w ING Banku Śląskim