w ,

8,6% do 100 000 zł: Konto Oszczędnościowe w Citibank

Citibank właśnie przebił wszystkie banki i wprowadził do oferty najwyżej oprocentowane konto oszczędnościowe na rynku! 8,6% w skali roku otrzymamy do kwoty 100 tys. zł przez 4 miesiące.

Do konta oszczędnościowego zakładamy bezwarunkowo darmowe CitiKonto: 0 zł za prowadzenie rachunku, 0 zł za kartę debetową oraz 0 zł za wybrane bankomaty + 4 wypłaty z pozostałych bankomatów miesięcznie.

Po założeniu konta możesz założyć kartę Citi Simplicity z rekordową premią 900 zł lub łatwiejsze 600 zł na Allegro.

Zobacz aktualną promocję CitiKonta z premią gotówkową:

→ 400 zł premii gotówkowej za DARMOWE CitiKonto

8,6% na koncie oszczędnościowym CitiBank

W ramach promocji „W Nowym Roku oszczędzaj z CitiKontem” otrzymujemy 8,6% w skali roku do kwoty 100 tys. zł i okres do 4 miesięcy. Promocyjne oprocentowanie otrzymamy pod warunkiem zapewniania miesięcznych wpływów na łączną kwotę 2000 zł miesięcznie.

Z promocji skorzystać mogą osoby, które po 31.12.2020 roku nie posiadały konta osobistego i/lub oszczędnościowego w Citibanku. Okres karencji wynosi więc mniej niż dwa lata.

Posiadanie innych produktów Citibanku takich jak np. popularnych kart kredytowych Citi Simplicity, za założenie których do zgarnięcia jest karta Citi Simplicity z rekordową premią 900 zł lub łatwiejsze 600 zł na Allegro.

Konto oszczędnościowe w Citibanku to:

 • Oprocentowanie: 8,6% w skali roku
 • Czas obowiązywania: 4 miesiące (luty, marzec, kwiecień, maj 2023 r.)
 • Kwota maksymalna: 100 000 zł
 • Warunki dodatkowe: nowi klienci + wpływy min. 2000 zł miesięcznie
Jak otrzymać 8,6% na koncie oszczędnościowym?

 • Złóż promocyjny wniosek online o CitiKonto nie później niż do 31.01.2023 roku
 • Zaakceptuj regulamin promocji w ciągu 10 dni od otwarcia konta (w praktyce regulamin ten będzie dołączony do dokumentów konta osobistego)
 • Otwórz Konto oszczędnościowe nie później niż do końca lutego 2023 roku przy czym promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało w okresie od 1.02.2023 do 31.05.2023 r.
 • W każdym z miesięcy: w lutym, w marcu, w kwietniu oraz w maju 2023 roku zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 2000 zł z konta w innym banku (bez problemu może to być przelew z Twojego konta w innym banku)
 • Opcjonalnie: możesz udzielić zgód marketingowych, za co bank wypłaci Ci 20 zł premii

Odsetki będą wypłacane w dwóch częściach: pierwsze 3% będą dopisywane ostatniego dnia miesiąca, z kolei promocyjne odsetki 5,6% w skali roku będą wypłacane do 20-go dnia każdego kolejnego miesiąca.

900 zł lub 600 zł na Allegro z kartą Citi Simplicity

Uczestnicy promocji CitiKonta mogą po założeniu konta osobistego złożyć także wniosek o kartę kredytową zyskując dodatkowo rekordową premię 900 zł (600 zł w gotówce + 300 zł w bonach) jeśli nie posiadali takiej karty po 1 stycznia 2020 roku lub łatwiejsze 600 zł na Allegro z krótszą karencją (od 1.09.2022 r.).

Sama karta będzie prowadzona za darmo pod warunkiem wykonania płatności na łączną kwotę min. 300 zł w pierwszym roku. Po otrzymaniu wszystkich nagród możesz natomiast zdecydować, czy kartę zachować.

Rewolucyjne CitiKonto za bezwarunkowe 0 zł

Citikonto Citibank Handlowy zalety rachunku

CitiKonto promowane przez Citibank to całkowity brak opłat za podstawowe czynności. Zatem nic nie ryzykując zyskamy wysokie odsetki od oszczędności ulokowanych na 8,6% w skali roku + możliwość otrzymania kolejnych 600 – 900 zł po założeniu karty Citi Simplicity.

CitiKonto w Citibank to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty do konta
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty miesięcznie z pozostałych bankomatów
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir miesięcznie
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
 • 100 zł cashback po założeniu karty Citi Simplicity
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
1 rok temu

„Zatem nic nie ryzykując zyskamy 300 zł premii na start” – przeczytałem wpis kilka razy i poza tą wzmianką nie widzę nic o premii 300zł?

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  Marek

Nic nie ma, bo ta promka skończyła się 9 stycznia

gonia
gonia
1 rok temu

Schody już przy wniosku, wniosek złożony w sobotę, weryfikacja tożsamości nie działa, więc wybrane potwierdzenie tożsamości przez kuriera. Do dziś (środa) nie ma kontaktu ze strony banku. Aplikacja mobilna też nie działa, wyskakuje że telefon ma roota co jest nie prawdą. Na czacie nie da się nic dowiedzieć na temat wniosku, na infolinii nie da się porozmawiać z konsultantem. Także podsumowując bank do bani, nie powierzymy im środków, po takich przebojach już na początku nie wróży nic dobrego

Co myślisz?

100 zł za konto dziecka (0 – 17 lat) w Banku Millennium [+400 zł dla dorosłego i 8% dla oszczędności]

450 zł za eKonto osobiste w mBank [+ 8% dla oszczędności]