w

300 zł za Konto Przekorzystne w Banku Pekao SA [+150 zł dla dziecka i 8% dla oszczędności]

Konto Pekao premia 300 zł dla graczy

Bank Pekao SA przedłużył promocję dzięki której zyskać można wyższą nagrodę 300 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego lub Konta Przekorzystnego dla Młodych z kartą o wizerunku gamingowym.

Premia 300 zł podzielona jest na dwie części: 200 zł otrzymamy w gotówce od Pekao, a kolejne 100 zł otrzymujemy w punktach programu Mastercard Bezcenne Chwile, które wymienimu na bony w wielu sklepach (m.in. Allegro, Decathlon, RTV Euro AGD, Empik, Circle K, PlayStation Store, Xbox Game Pass na 12 miesięcy, voucher do Steam i wiele wiele innych).

Konto Przekorzystne to m.in. 0 zł za prowadzenie rachunku, kartę debetową i wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą bezwarunkowo do ukończenia 26 lat. Osoby starsze również otrzymają darmowe konto ale innych zasadach opisanych w sekcji prześwietlenie konta.

Kumulacja promocji będzie trwała do 7 lutego 2022 roku.

→ Przejdź do: 300 zł za Konto Przekorzystne dla graczy w Pekao SA

300 zł na start za Konto Przekorzystne dla Młodych z kartą gamingową

Jak już wspomniałem na wstępie, na nagrodę 300 zł składają się dwie promocje: „Otwórz konto na selfie i otrzymaj nagrodę 200 zł” oraz „Punkty na start z Bankiem Pekao” wymienne na bony na 100 zł do wielu sklepów.

Cała nagroda o wartości 300 zł (200 zł w gotówce + 100 zł w programie Bezcenne Chwile) dostępna jest na prostych warunkach opisanych poniżej.

Kto może otrzymać 300 zł premii na start?

Zacznijmy jednak od sprawdzenia, kto może skorzystać z tej połączonej akcji. Mamy tutaj bowiem jedną pozytywną zmianę, którą jest przesunięcie okresu karencji o rok czasu. 300 zł od Banku Pekao SA otrzymać mogą osoby, które od 1 stycznia 2021 r. nie posiadały żadnego konta ani lokaty w Banku Pekao SA.

Jak otrzymać 300 zł za Konto Przekorzystne z kartą gamingową?

karta gamingowa Pekao
 • Do 7.02.2023 roku podpisz umowę za pomocą weryfikacji online na stronie internetowej lub w aplikacji PeoPay (w razie problemów z tą weryfikacją, możesz umowę zawrzeć w oddziale banku)
 • Po otrzymaniu karty zarejestruj ją w programie Bezcenne Chwile (za pomocą strony programu lub w bankowości elektronicznej) udzielając zgodę na przesyłanie ofert na e-mail lub numer telefonu (konto w programie zostanie otworzone w terminie 14 dni od dnia rejestracji)
 • Nagrodę I: 50 zł w gotówce otrzymasz już za samo otwarcie konta na selfie (lub w oddziale w razie problemów z weryfikacją)
 • Nagrodę II: 150 zł w gotówce otrzymasz w trzech transzach po 50 zł za spełnienie dwóch warunków w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta (np. dla konta otworzonego 25.01.2023 r. będą to luty, marzec oraz kwiecień 2023 r):
  • wykonaj 5 transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub aplikacją PeoPay na dowolną kwotę w każdym z w/w miesięcy
  • zaloguj się min. 1 raz w aplikacji mobilnej PeoPay w każdym z tych 3 miesięcy
 • Nagrodę III: 100 zł (8000 pkt programu Bezcenne Chwile) otrzymasz jeśli w ciągu 30 dni od rejestracji wykonasz min. 5 płatności bezgotówkowych kartą gamingową na dowolną kwotę
Odbiór nagród

Pierwsze 50 zł w gotówce za otwarcie konta na selfie otrzymasz do końca miesiąca po miesiącu otwarcia konta

Kolejne 150 zł premii gotówkowej (3 x 50 zł) otrzymasz w trzech transzach do końca każdego miesiąca po miesiącu spełnienia dwóch wspomnianych warunków aktywności (5 płatności i logowanie w aplikacji mobilnej).

100 zł w programie Bezcenne Chwile (8000 pkt) otrzymasz w formie kodu przekazanego do 30 dni roboczych od spełnienia warunków w wiadomości z banku (otrzymasz ją w bankowości Pekao24 oraz w aplikacji mobilnej). Aby wykorzystać ten kod, należy następnie zalogować się na koncie programu Bezcenne Chwile, przejść do zakładki „Moje Konto” > „Kody promocyjne” i tam wpisać kod a następnie kliknąć kole „Zrealizuj”.

Punkty zostaną zapisane na koncie programu w ciągu 2 dni i następnie można je wykorzystać w terminie 6 miesięcy wymieniając je na nagrody u partnerów programu.

Co jeszcze trzeba wiedzieć?

Z promocji wyłączone są transakcje zwrócone oraz tzw. transakcje „quasi cash”, tj.:
a) internetowe przekazy pieniężne (określonych kodem MCC 4829),
b) przekazy pieniężne w instytucjach finansowych (określonych kodem MCC 6050),
c) przekazy pieniężne w Instytucjach niefinansowych (waluta obca, zlecenia pieniężne i czeki podróżne) (określonych kodem MCC 6051).

Konto Przekorzystne – prześwietlenie

Konto Przekorzystne to bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie rachunku oraz 0 zł za kartę debetową do 26. roku życia lub dla osób starszych po spełnieniu dwóch prostych warunków aktywności:

 1. Zapewnieniu jednorazowego wpływu na kwotę min. 500 zł z konta w innym banku
 2. Wykonaniu min. 1 płatności kartą miesięcznie

Pozostałe benefity zależą już od naszego wniosku i zostały wymienione poniżej.

Konto Przekorzystne z kartą gamingową to:

 • 300 zł premii na start
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za bankomaty Pekao SA
 • 0 zł za 2 pierwsze wypłaty gotówki w miesiącu z bankomatów obcych po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za wypłaty za granicą po spełnieniu warunku aktywności
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach
 • 0% prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • 8% do 200 tys. zł na koncie oszczędnościowym przez okres do 183 dni
Konto Przekorzystne dla młodych do 26 lat z kartą gamingową to:

 • 300 zł premii na start
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wielowalutową kartę debetową Mastercard Debit FX do 26. roku życia
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach
 • 0% prowizji za przewalutowanie transakcji zagranicznych
 • Płatności zbliżeniowe Google Pay, Apple Pay, BLIK
 • 8% do 200 tys. zł na koncie oszczędnościowym przez okres do 183 dni
Dokumenty:

Regulamin promocji „Konto na selfie z nagrodą 200 zł – VII edycja”

Regulamin promocji „Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. – edycja 10”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysiek
Krzysiek
1 rok temu

Witam, miałem w Pekao konto, które zamknąłem osobiście w oddziale w 2019 roku. W międzyczasie nastąpił „incydent” z Idea Bankiem, który to bank został przejęty przez Pekao. W Idei miałem nieużywane konto. Jakoś w połowie 2021 roku dostałem z Pekao info o „przejęciu” mojego konta. Czy myślicie, że to spowodowało, iż wg ich rozumowania byłem wówczas, czyli w 2021 roku, ich (Pekao) klientem? Pytam bo złożyłem dziś wniosek ale w trakcie weryfikacji przyszło info, ze byłem lub jestem ich klientem i wniosek odrzucili.

Kusio
Kusio
1 rok temu
Reply to  Krzysiek

Nie wiem jak to będą liczyć, więc najlepiej udaj się do oddziału. Z resztą pewnie i tak będziesz musiał. Ja właśnie od nich wróciłem, bo miałem ten sam problem. Powiedziano mi, że jak ktoś był klientem to dla systemu nie jest nowy, a tylko takich ścieżka przez formularz przepuszcza (tam nadawany jest nowy NIK, a starzy klienci mają dalej stare).

W oddziale nie udało się tej promocji włączyć, ale dostałem jakąś inną o podobnych warunkach (też 200 zł za 3 x 5 transakcji + logowanie), a i podobno to +100 zł z Bezcenne Chwila ma się dać uzbierać. No nie mam takiej pewności, ale zobaczymy. Najwyżej będzie samo 200, a i tak będę o kartę kredytową wnioskować której bez konta osobistego nie da się wyrobić. Zatem jeśli też masz taki sam plan to złóż wniosek o kredytówkę, potem szybki telefon a ich call center, umówienie spotkania w oddziale i tam wszystko załatwisz.

Jedyny minus to nie da się wybrać karty z nowym wzorem (gamerskim). W oddziale mieli tylko stare do wyboru (płatne ekstra 5 zł).

Krzysiek
Krzysiek
1 rok temu

I zapytam o drugą sprawę. Podczas składania wniosku na jednej z pierwszych stron na dole było pole do wpisania „kodu polecającego”. I pytanie: czy za wpisanie kodu ktoś/coś otrzyma od banku? Jeśli tak to kto i ile i czy nie warto byłoby podać tu na stronie taki kod do wpisania?

Co myślisz?

550 zł premii za konto osobiste BNP Paribas w akcji „Noworoczny motywator”

HIT! Karta kredytowa z Żubrem w Pekao z nagrodą 800 zł na start (64.000 punktów Bezcenne Chwile) + do 600 zł moneyback rocznie!