w

Rekordowe 200 zł premii do podziału w programie poleceń Revolut

Program poleceń Revolut

Powróciła rekordowa stawka za założenie konta Revolut z polecenia. Do podziału między polecającego i poleconego jest aż 200 zł premii za otwarcie konta Revolut i wykonanie 3 płatności kartą (fizyczną lub wirtualną) na min. 15 zł każda.

Okazuje się, że na blogu wciąż są osoby, które nie posiadają i nie znają Revoluta, a zdecydowanie warto posiadać tutaj konto. Dodam, że jest to już pełnoprawny bank, a korzystnie z planu standard w Revolut jest całkowicie darmowe i umożliwia ono bezpłatną wypłatę gotówki w wysokości do 800 zł miesięcznie jak również wymiany walut po bardzo korzystnych kursach.

Jedyną opłatą będzie tutaj opłata za wysyłkę karty fizycznej, jednak bez problemów możemy korzystać za darmo z karty wirtualnej, którą dodamy do Google Pay / Apple Pay / Curve, gdzie mamy już darmową wielowalutową kartę zastępującą wszystkie karty w portfelu (Curve otworzysz z premią 10 GBP na start).

Aktualna promocja:

150 zł premii – program poleceń Revolut

W czym przydaje się Revolut?

Revolut jest przydatnym narzędziem podczas promocji bankowych (czasem sam się nim wspieram przy brakujących płatnościach). Dajmy na to, że do zwolnienia z opłaty za konto w banku X mamy warunek wykonania płatności na 300 zł miesięcznie. Jest końcówka miesiąca a ja mam wykonane płatności na 200 zł.

W tym momencie odpalam aplikację Revolut i doładowuję konto kwotą 100 zł wybierając do zasilenia kartę banku X. Oczywiście w każdym przypadku trzeba sprawdzić warunki danego banku. Przy promocjach takie płatności są już często wykluczone, natomiast wciąż można je wykonywać, aby nie płacić za konto / kartę.

Tutaj mała uwaga, aby nie korzystać z kart Citibanku, które pobierają prowizję od tego typu transakcji.

Revolut jest też niezwykle pomocny podczas zagranicznych wyjazdów z uwagi na świetne kursy walut i darmowe wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą do równowartości 800 zł. Jeśli potrzebujesz większe kwoty, to przy rodzinach można po prostu założyć dwa konto Revolut (polecając drugą osobę zyskamy kolejne 200 zł) lub zapłacić niewielką prowizję.

Drugą metodą na podwyższenie kwoty wypłaty jest skorzystanie z karty Curve, do której dodamy kartę Revolut i ustawimy jej walutę na walutę obowiązującą w kraju przebywania. Wtedy będziemy mogli za darmo wykonać 10 wypłat gotówki w miesiącu za pomocą karty Curve. Ps. Curve otworzysz z premią 10 GBP na start.

Rekordowe 200 zł w programie poleceń Revolut

Wracamy do samej promocji dla nowych użytkowników Revolut. W ramach programu poleceń Revolut możemy odebrać aż 200 zł łatwej premii do podziału pomiędzy polecającego i poleconego. Jeśli nie masz znajomego, a chcesz skorzystać z promocji to napisz do mnie.

Dla kogo 200 zł premii od Revolut?

Oferta przeznaczona jest dla nowych klientów Revolut. Dawni klienci Revolut są wykluczeni z programu poleceń.

Dodatkowo wymagane jest rozpoczęcie wnioskowania o otwarcie konta poprzez dedykowany link promocyjny otrzymany od obecnego użytkownika Revolut.

Jeden polecający może polecić maksymalnie 5 osób.

Za co otrzymamy 200 zł premii od Revolut?

 • Do 31 grudnia 2022 roku utwórz konto Revolut za pośrednictwem linka polecającego i dokonaj pozytywnej weryfikacji tożsamości
  • Czytelnicy bloga JakOszczedzic.pl mogą otrzymać wysoką premię na start po założeniu konta z otrzymanego przeze mnie linku pisząc do mnie wiadomość na Facebooku, poprzez formularz kontaktowy lub maila jakoszczedzic.pl[et]gmail.com
 • Zasil konto Revolut kwotą min. 50 zł (taką, aby wystarczyło Ci na trzy płatności po min. 15 zł) przy użyciu zewnętrznego konta bankowego lub (natychmiastowo) za pomocą karty płatniczej dowolnego banku (z wyłączeniem kart Citibanku, które pobierają prowizje za takie doładowania).
 • Zamów kartę fizyczną Revolut (w poprzednich edycjach miałem głosy, że ten warunek nie jest konieczny jeśli ktoś nie potrzebuje karty fizycznej, tutaj niestety wystąpi opłata, ale premia Ci ją zrekompensuje z nawiązką)
 • Do 3 stycznia 2023 roku wykonaj min. 3 płatności kartą fizyczną lub wirtualną Revolut na kwotę min. 15 zł każda (obie karty możesz używać od razu dodając je do Google Pay / Apple Pay)
  • Muszą to być rzeczywiste zakupy z wyłączeniem gier losowych, przelewów, gier hazardowych, kart podarunkowych, itp.). Najłatwiej będzie zrobić zakupy spożywcze podzielone na trzy części

To wszystko!

Nagroda w wysokości 200 zł zostanie przekazana polecającemu, który powinien się nią sprawiedliwie podzielić z osobą zakładającą konto.

Jeśli jesteś zainteresowany / zainteresowana otwarciem konta Revolut z premią na start to napisz do mnie: poprzez Facebooka, poprzez formularz kontaktowy lub maila jakoszczedzic.pl[et]gmail.com

Revolut: zalety i opłaty

karta fizyczna Revolut Visa

Revolut posiadam już od samego początku, tj. niemal pięć lat! (od stycznia 2018 roku). Początkowo była to prosta aplikacja dająca możliwość bezspreadowych płatności kartą wielowalutową wraz z bezpłatnymi wypłatami z bankomatów w Polsce i za granicą oraz bezpłatnymi zasileniami kartami debetowymi i kredytowymi innych banków.

Na dzisiaj, Revolut jest już pełnoprawnym bankiem bez oddziałów fizycznych, a jego aplikacja jest prawdziwym kombo oferującym wiele usług dodatkowych, w tym lokaty, karty kredytowe (obecnie z cashback 100 zł na start), ubezpieczenia, akcje zagraniczne, zniżki w sklepach i kryptowaluty.

Osobiście nadal korzystam z usług Revolut tak jak na początku, tj. używam go do wymiany walut, przetrzymywania walut m.in. na zagraniczne zakupy i wyjazdy, do darmowych przelewów międzynarodowych oraz zasileń kartami, dzięki czemu zapewnione mam darmowe prowadzenie kont bankowych otwieranych w opisywanych na blogu promocjach.

Zobacz aktualnie najlepsze promocje:

Revolut jest również niezwykle pomocny przy korzystaniu z promocji bankowych, o czym wspomniałem już wyżej. Umożliwia on doładowanie konta za pomocą kart debetowych, kart kredytowych, BLIK’a oraz Google Pay / Apple Pay.

Revolut to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty wirtualnej i fizycznej
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów do równowartości 800 zł (max. 5 wypłat miesięcznie)
 • 0 zł za prowadzenie nawet kilkudziesięciu kont walutowych
 • 0 zł za przelewy międzynarodowe
 • 0 zł za przelewy na polskie konta
 • korzystne kursy walutowe
 • płatności Google Pay / Apple Pay
 • dodatkowe usługi (ubezpieczenia, karty kredytowe, lokaty, inwestycje)


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

8% na koncie oszczędnościowym i lokacie w VeloBank (+ 600 zł na start)

Ranking kont oszczędnościowych

Ranking kont oszczędnościowych – grudzień 2022 r.