w

8,5% bez konta! Rekordowa lokata na start w Inbank

Inbank Lokata na start

Mamy nowy rekord! Inbank zaserwował nam prezent świąteczny wprowadzając nową lokatę na 8,5% w skali roku na okres 3 miesięcy bez konta i produktów dodatkowych. W ofercie banku znajdziemy także lokatę standardową na 8% w skali roku.

Lokata na start to propozycja dla osób, które wcześniej nie korzystały z usług Inbank. Takie osoby mogą założyć tylko 1 taką lokatę na start na kwotę do 50 000 zł. Pozostałe środki można z kolei ulokować na lokacie standardowej na 8% w skali roku.

→ Przejdź do: Lokata na Start na 8,5% w Inbank

8,5% do 50 tys. zł – Lokata na start w Inbank

Jak już zapewne się zorientowałeś/aś, nowa rekordowa lokata bankowa w Inbank ma ograniczenia kwoty maksymalnej do 50 tys. zł oraz warunek bycia nowym klientem banku.

W dalszym ciągu jest to świetna propozycja, z której prawdopodobnie większość z nas będzie mogą skorzystać, a środki ponad kwotę 50 tys. zł można ulokować na lokacie standardowej na 8% w skali roku bez limitów kwoty maksymalnej. Pamiętaj jednak, aby dywersyfikować swoje oszczędności i nie trzymać w jednym banku środków wyższych niż równowartość 100 tys. euro (tj. ok. 465 tys. zł).

Lokatę na start można założyć jako lokatę nieodnawialną (wtedy środki wrócą automatycznie na konto, z którego wykonano przelew) lub odnawialną. W takim przypadku, po zakończeniu lokata automatycznie się odnowi na warunkach lokaty standardowej, czyli na dzisiaj na 7,85% w skali roku (standardowe 7,75% + 0,1% bonusu za odnowienie lokaty). Inbank cały czas dolicza taki bonus za odnowienie lokaty na kolejny okres.

Lokata na start w Inbank to:

 • Oprocentowanie: 8,5% w skali roku
 • Okres: 3 miesiące
 • Kwota minimalna: 1000 zł
 • Kwota maksymalna: 50 000 zł
 • Warunki dodatkowe: tylko dla nowych klientów Inbank
 • Limit: 1 lokata na osobę

Jak założyć lokatę Inbank?

Jak założyć lokatę Inbank
 • Wypełnij wniosek online o Lokatę na start w InBank
 • Potwierdź wniosek za pomocą przelewu weryfikacyjnego na 1 zł z własnego konta w innym banku.
  • Ważne, aby dane osobiste w tym banku były zgodne z danymi podanymi na stronie Inbank. Całość potwierdzisz kodem SMS.
  • Przelew weryfikacyjny z automatycznym wypełnieniem danych wykonamy z jednego z banków: Alior Bank, BNP Paribas, BOŚ Bank, Credit Agricole, Getin Bank, ING Bank Śląski, mBank, Millennium, Nest Bank, Pekao SA, PKO BP, Plus Bank, Santander Bank Polska.
  • Przelew weryfikacyjny pay-by-link obsługiwany jest przez spółkę Blue Media (posiadającą licencję KNF odpowiadająca m.in. za obsługę ekspresowych przelewów Blue Cash dostępnych w wielu polskich bankach).
 • Po potwierdzeniu zgodności danych, otrzymasz dane do wykonania przelewu na rachunek lokaty (poprzez system bankowości otrzymasz dostęp online do posiadanych lokat). Kolejne lokaty możesz założyć korzystając z tego właśnie systemu.
Lokata standardowa na 8% w skali roku

Jeśli planujesz ulokować wyższą kwotę na lokatach w Inbank, to nadwyżkę ponad kwotę 50 tys. zł możesz ulokować na lokacie standardowej. Lokata Standardowa w Inbank da obecnie zarobić 8% w skali roku na okres 6 miesięcy lub 7,75% w skali roku na 3-miesięcznym depozycie.

Jeśli wybierzecie opcję przedłużenia lokaty, to po zakończeniu pierwszego okresu umownego, lokata zostanie automatycznie odnowiona wraz z doliczonymi odsetkami i oprocentowaniem podwyższonym o 0,1 punktu procentowego (czyli na dzisiaj 8,1% na 6-miesięcznej lokacie lub 7,85% na 3 miesięcznej lokacie).

Lokatę Standardową w Inbank zakładamy podobnie jak lokatę na start bez potrzeby zakładania konta osobistego, czy też wpłaty nowych środków. Zakładamy najzwyklejszą lokatę bankową wraz z wygodnym dostępem online. Po zakończeniu lokaty, nasze oszczędności z po prostu na rachunek z którego zostały wpłacone lub też w każdym momencie trwania lokaty możemy wybrać opcję automatycznego przedłużenia lokaty na kolejny okres.

Depozyty w Inbank podlegają gwarancjom bankowym do równowartości 100 tys. euro, tj. ok. 465 tys. zł. Rodziny mogą w pełni bezpiecznie ulokować ponad 900 tys. zł w jednym banku przy pełnym bezpieczeństwie i gwarancjach (po ok. 465 tys. zł na koncie każdego małżonka).

Lokata Standardowa Inbank to:

 • Oprocentowanie:
  • 7,75% na 3 miesiące
  • 8,00% na 6 miesięcy
 • Minimalna kwota: 5 000 zł
 • Maksymalna kwota: 50 000 zł na pojedynczej lokacie i 1 000 000 zł łącznie na wielu lokatach
 • Gwarancje: estoński odpowiednik BFG do 100 000 euro (tj. ok. 460 tys. zł)
 • Kapitalizacja: na koniec okresu
 • Inne informacje: dodatkowy bonus 0,1% po odnowieniu lokaty


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Daniel
Daniel
1 rok temu

Do tej pory mieli podobne oprocentowanie co reszta, więc nie zakładałem jeszcze u nich. Jeśli utrzyma się, to do 2 stycznia wyciągam z konta oszczędnościowego i zakładam.

Grefor
Grefor
1 rok temu

Korzystał ktoś ?

Co myślisz?

eKonto bardzo oszczędnościowe na 8% w mBank [+450 zł na start za eKonto]

8% do 300 tys. zł z dodatkowym warunkiem: Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium