w

8% do 300 tys. zł z dodatkowym warunkiem: Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium

Konto oszczędnościowe Bank Millennium grudzień 2022 styczeń 2023

Bank Millennium ruszył z 46. edycją promocji podwyższonego oprocentowania Konta Oszczędnościowego Profit. W nowej edycji mamy dwa progi 7% i 8% w skali roku dla nowych środków do, uwaga niższej kwoty 300 tys. zł.

Pomału widzimy negatywne zmiany na rynku oprocentowania i to mimo wciąż rosnącej inflacji bazowej po wyłączeniu cen najbardziej zmiennych (do 15 proc. z 14,4).

→ Aktualna edycja: Konto oszczędnościowe Profit na 8% w Banku Millennium

Czy warto zakładać Konto Oszczędnościowe Profit?

Jeśli posiadacie konto osobiste Millennium 360, to możecie korzystać z Konta Oszczędnościowego Profit bez najmniejszych problemów (sam to robię zamiennie z Elastycznym Kontem Oszczędnościowym w VeloBanku).

Jeśli natomiast nie posiadacie konta w Banku Millennium, to obecnie nie ma dobrego momentu do jego założenia. Trwa bowiem tylko program poleceń, w którym otrzymamy 80 zł do Empik.com, Zalando, Goodie lub 4 bilety do kina. Tutaj zdecydowanie warto czekać na premię 360 zł na start, jaką to można było otrzymać jakiś czas temu.

Zobacz też najlepsze promocje na grudzień:

Co zatem zamiast konta Millennium?

Szczególnie polecam wspomniane już VeloKonto w VeloBank z kontem oszczędnościowym na 8% i lokatami na ten sam procent. Teraz dodatkowo trwa świetna promocja z rekordową premią 600 zł na start za VeloKonto. Jest to nie bez powodu najpopularniejsza promocja na blogu w tym momencie.

Polecam też konto osobiste w mBanku z równie wysoką premią 650 zł za eKonto osobiste + 8% na eKoncie oszczędnościowym oraz lokatami do 8,2% w skali roku.

Trzecią polecaną przeze mnie ofertą jest konto w Alior Banku z rekordową promocją do 790 zł na start + Kontem Mega Oszczędnościowym na 8% w skali roku do 400 tys. zł.

7% lub 8% do 300 tys. zł – Konto Oszczędnościowe Profit

Promocja Banku Millennium jest najpopularniejszą akcją tego typu dostępną od lat i cieszącą się niesłabnącą popularnością. W obecnej edycji promocyjne oprocentowanie wynosi 7% lub 8% w skali roku przez krótszy okres 90 dni od wpłaty nowych środków (czytaj dalej).

Otrzymanie wyższej stawki 8% w skali roku wiąże się ze spełnieniem dodatkowego warunku, którym jest comiesięczne wykonanie min. 5 płatności kartą wydaną do konta lub BLIKIEM na dowolną kwotę. W dalszym ciągu jest to niesamowicie prosty warunek. Wystarczy pójść na jedne zakupy i podzielić je na części.

W przeciwnym razie otrzymamy promocyjne oprocentowanie 7% w skali roku dla nowych środków.

Przez nowe środki w 46. edycji promocji rozumie się nadwyżkę ponad saldo wszystkich środków w Banku Millennium na dzień 9 grudnia 2022 roku, tj. ponownie na 10 dni przed startem nowej akcji.

Do 46. edycji promocji można przystąpić od 19.12.2022 r. do 21.01.2023 r.

Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium – Oprocentowanie

Konto Oszczędnościowe Profit to możliwość dokonywania dowolnej liczby zasileń powiększających saldo oszczędności, a tym samym wysokości promocyjnych odsetek.

Oprocentowanie Konta Oszczędnościowego Profit w Bank Millennium zależeć będzie od spełnienia warunku nowych środków (czyli nadpłaty ponad saldo na dzień 9 grudnia 2022 roku), od wykonania płatności kartą/BLIKIEM w każdym miesiącu trwania promocyjnego oprocentowania oraz od ulokowanej kwoty oszczędności wg poniższej tabeli:

Kwota na Koncie OszczędnościowymOprocentowanie
„Nowe środki” do 300 tys. zł
+ 5 płatności miesięcznie
8,00%
„Nowe środki do 300 tys. zł7,00%
„Stare” środki do 100 tys. zł1,25%
„Stare” środki od 100 tys. zł do 250 tys. zł1,50%
„Stare” środki od 250 tys. zł2,00%
Konto Oszczędnościowe Profit prowadzone za 0 zł. Wszystkie wpłaty są oczywiście darmowe.

Jeśli zaś chodzi o wypłaty z KO Profit, to za 0 zł możemy raz w miesiącu wypłacić na swoje konto osobiste w Banku Millennium. Przelewy na rachunki bankowe w innych bankach są już niestety płatne i wynoszą 7,50 zł lub 9,90 zł w zależności od tego, kiedy zostało założone Konto Oszczędnościowe Profit.

Zobacz też:

Dokumenty:

Regulamin promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit, edycja 45”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

8,5% bez konta! Rekordowa lokata na start w Inbank

„Dobry start”, czyli 400 zł premii za założenie konta w BNP Paribas