w ,

eKonto bardzo oszczędnościowe na 8% w mBank [+450 zł na start za eKonto]

mBank wystartował z piątą edycją promocji „eKonto bardzo oszczędnościowe” w ramach której otrzymamy podwyższone oprocentowanie do 8% dla mKont Intensive lub 7,95% dla pozostałych rachunków do kwoty 500 000 zł na okres 3 miesięcy.

Dodatkowo nowi klienci mogą zyskać łatwe 450 zł za założenie rachunku eKonto osobiste i wykonanie kilku prostych czynności, które i tak każdy wykonuje.

Promocja eKonto bardzo oszczędnościowe – edycja 5 będzie trwała do 18 stycznia 2023 roku.

→ Prześwietlenie promocji: 450 zł za eKonto w mBanku

8% lub 7,95% do 500 tys. zł: eKonto oszczędnościowe na nowe środki

Nową propozycją mBanku w kategorii oszczędności jest eKonto bardzo oszczędnościowe (inaczej eKonto oszczędnościowe w promocji na nowe środki), czyli po prostu rachunek oszczędnościowy z promocyjnym oprocentowaniem 8% w skali roku na okres 3 miesięcy dla posiadaczy mKont Intensive lub 7,95% w skali roku na 3 miesiące dla posiadaczy pozostałych rachunków (w tym najpopularniejszy eKont).

Na eKoncie bardzo oszczędnościowym można ulokować kwotę aż do 500 tys. zł i jeden raz w miesiącu można bezpłatnie przelać środki z konta oszczędnościowego.

Promocyjne oprocentowanie 7,95% lub 8% w skali roku obowiązuje dla nowych środków wpłaconych do banku (liczy się saldo na wszystkich rachunkach w mBanku) względem salda początkowego na dzień 14 grudnia 2022 roku.

eKonto oszczędności w mBank to:

  • Oprocentowanie:
    • 8,00% w skali roku – posiadając mKonto Intensive
  • Czas obowiązywania: 3 miesiące od przystąpienia do promocji
  • Kwota maksymalna: 500 000 zł
  • Warunki: nowe środki względem salda z dnia 14.12.2022 roku
  • Gwarancje: BFG do równowartości 100 tys. euro, tj. ok. 469 000 zł

Jeśli skorzystałeś z promocji „eKonto bardzo oszczędnościowe”, „eKonto bardzo oszczędnościowe edycja 2”, „eKonto bardzo oszczędnościowe edycja 3” lub „eKonto bardzo oszczędnościowe edycja 4”, to do aktualnej promocji możesz przystąpić po zakończeniu obowiązywania promocyjnego oprocentowania z edycji promocji, z której korzystasz lub korzystałeś/aś.

Promocja będzie dostępna do 19 stycznia 2023 roku (do tego dnia można założyć eKonto bardzo oszczędnościowe lub zamienić posiadane konto oszczędnościowe w ten rachunek), ale może zostać zakończona przed tym terminem w przypadku ulokowania środków przez klientów na łączną kwotę 3 miliardów złotych. Na stronie banku pojawi się stosowna informacja, w przypadku osiągnięcia tej kwoty.

Obecni klienci banku, aby skorzystać z promocji muszą założyć promocyjne eKonto bardzo oszczędnościowe lub jeśli już posiadają jakieś eKonto oszczędnościowe, to powinni przekształcić jeden z rachunków w promocyjny:

„Jeżeli Uczestnik Promocji jest posiadaczem minimum jednego eKonta oszczędnościowego, może skorzystać z Promocji modyfikując jedno z nich”

Promocja podwyższonego oprocentowania będzie obowiązywała tylko dla jednego rachunku oszczędnościowego.

Dokumenty:

Regulamin promocji „eKonto bardzo oszczędnościowe edycja 5”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Super łatwe 400 zł na start za konto firmowe mBiznes Standard w mBank [+ 0 zł przez 2 lata]

8,5% bez konta! Rekordowa lokata na start w Inbank