w

200 zł na Allegro za Konto za Zero w PKO BP [+ lokata 7% dla chętnych]

PKO BP Konto za Zero z premią 200 zł na Allegro

PKO Bank Polski ruszył z nową promocją PKO Konta za Zero z premią na start w wysokości 200 zł do wykorzystania na Allegro. Aby ją otrzymać wystarczy wykonać kilka prostych czynności.

Jeśli masz dziecko/dzieci, to za założenie konta dla dziecko, otrzyma ono bluzę z kolekcji Mastercard Music. Możesz też założyć 3-miesięczną lokatę na nowe środki na 7% w skali roku.

Trzeba przyznać, że rzadko pojawia się możliwość zgarnięcia tak wysokiej premii za konto w PKO BP, dlatego nowa akcja banku bardzo nas cieszy i na pewno warto z niej skorzystać

Promocja będzie trwała do 4 grudnia 2022 roku lub do wyczerpania puli 3000 voucherów. Po jej wyczerpaniu pojawi się stosowna informacja na stronie promocji i nie będzie już możliwości wypełnienia wniosku o konto, dlatego też każdy otrzyma swoją nagrodę.

→ Odbierz 100 zł – 200 zł za Konto PKO BP w programie poleceń

200 zł za Konto za Zero + bluza dla dziecka

Akcja „Tak mamy” to niezwykle proste zasady i łatwe 200 zł premii do wykorzystania na Allegro dla nowych lub powracających klientów PKO Banku Polskiego.

Dla kogo 200 zł za konto PKO BP?

Z promocji możesz skorzystać, jeśli w okresie od 1 stycznia 2021 r. do 6 listopada 2022 r. nie posiadałaś/eś konta osobistego w PKO BP.

Dobrą wiadomością jest fakt, że posiadacze internetowych kont Inteligo nie są wykluczeni z udziału w promocji. Mamy więc niezwykle korzystne warunki udziału.

Jak otrzymać 200 zł na start za Konto za Zero?

 • Złóż dedykowany wniosek o PKO Konto za Zero wraz z kartą debetową wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (w tym handlowych) drogą elektroniczną, poprzez telefoniczne urządzenia końcowe oraz systemy wywołujące (możesz je wycofać po otrzymaniu nagród)
  • Umowę o konto podpisz nie później niż do 4 grudnia 2022 roku
 • Również do 4 grudnia zarejestruj się na stronie promocji wypełniając formularz znajdujący się na dole po przewinięciu strony
 • W każdym z 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu otwarcia konta wykonaj po min. 5 transakcji bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę
  • Do transakcji zaliczają się zarówno płatności wykonane w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie, nie wliczane są natomiast transakcje w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory

Nagrodę, dwa kody Allegro po 100 zł każdy zostaną przekazane za pośrednictwem systemu bankowości iPKO oraz w aplikacji IKO:

 • do 28.02.2023 r. dla kont otwartych w listopadzie
 • do 31.03.2023 r. dla kont otwartych w grudniu

Jeśli w którymś z dwóch miesięcy po otwarciu konta nie spełnisz warunków promocji, otrzymasz nagrodę (100 zł) tylko za ten miesiąc w którym warunki promocji zostaną spełnione.

Każdy z kodów Allegro może być używany wiele razy, aż do wydania jego łącznej wartości. Jeśli wartość koszyka jest wyższa od wartości kodu, różnicę ceny opłacisz inną metodą płatności. Kody się nie łączą i nie można nimi opłacić kosztów przesyłki. Kody Allegro będą ważne do 31.08.2023 r.

Przykład:

Wniosek składasz w listopadzie i również w listopadzie podpisujesz umowę o konto osobiste oraz rejestrujesz się w promocji.

Po 5 płatności bezgotówkowych kartą lub BLIKIEM wykonać należy w grudniu 2022 roku oraz w styczniu 2023 roku.

Nagrodę, dwa kody Allegro o wartości 100 zł każdy otrzymasz do 8.02.2023 roku.

PKO Konto za Zero – opłaty

PKO Konto za Zero to 0 zł za prowadzenie rachunku bez żadnych warunków. Karta debetowa do konta będzie z kolei prowadzona za 0 zł pod warunkiem wykonania co najmniej 5 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM na dowolną kwotę miesięcznie. Warunki są więc wyjątkowo proste do spełnienia.

Za darmo otrzymujemy bankomaty własne PKO BP oraz darmowe wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce.

PKO Konto za Zero to:

 • 0 zł za prowadzenie konta (jeśli posiadamy kartę debetową)
 • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu 5 płatności kartą miesięcznie
  • 10 zł w przeciwnym razie (przy braku wykonanych płatności)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP
 • 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów
 • 0 zł za polecenie zapłaty i zlecenia stałe
 • 7% na lokacie na nowe środki dla chętnych
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysiek
Krzysiek
1 rok temu

Nagrody będą przyznane do 2.02.2023 (napisane tu w opisie) czy do 28.02.2023 (jest w regulaminie)?

Krzysiek
Krzysiek
1 rok temu

Witam, konto założone w połowie listopada, wszelkie zgody marketingowe zaznaczone podczas wypełniania wniosku, po otwarciu konta wykonana rejestracja na specjalnej stronie promocji – dostałem o tym mejla. W grudniu ’22 i styczniu’23 wykonałem więcej niż 5 transakcji bezgotówkowych kartą/blik-iem. Dziś 1 marca i ani w apce ani w ipko nie ma nic o 200 zł do allegro choć nagrody miały być przekazane „do 28.02.2023r”. Czy mam się zacząć martwić czy tak normalnie działa pko?

Magda
1 rok temu
Reply to  Krzysiek

Swego czasu miałam podobnie z Inteligo, kilka dni opóźnienia, ale nagroda ostatecznie do mnie trafiła. Jeżeli się bardzo niecierpliwisz, zawsze można do nich napisać, albo zadzwonić na infolinię żeby sprawdzili Twój status.

Krzysiek
Krzysiek
1 rok temu
Reply to  Darek

3 marca napisałem zapytanie przez iPKO. Nazajutrz przyszła odpowiedź w iPKO w stylu: „Dobrze, że do nas napisałeś w tej sprawie, zajmiemy się tym”.

Krzysiek
Krzysiek
1 rok temu
Reply to  Krzysiek

wg. nich haczyk jest tutaj w regulaminie: „Promocja nie łączy się z innymi promocjami lub programami promocyjnymi banku.” Żebym ja wiedział co to oznacza… „Brał Pan udział w promocji poleceń konta i dlatego nie ma nagrody”. No jaja na całego! Podczas rejestracji w tej promocji było pole do wpisania kodu polecającego co uczyniłem. Nie pamiętam abym dostał ostrzeżenie, że spowoduje to nieprzyznanie mi nagrody w tej promocji! Krętactwo na całego: umieścili na stronie promocji pole dla kodu, którego wpisanie powoduje… wykluczenie z tej promocji, do której się właśnie zapisuję 🙂 Genialne.

Krzysiek
Krzysiek
1 rok temu

Mały kamyczek do ogródka adminów tej strony. Szkoda, że nie napisaliście w opisie promocji aby podczas rejestracji NIE WYPEŁNIAĆ POLA Z KODEM POLECENIA. Na innej-podobnej stronie opisującej tę promocję jest to ostrzeżenie wyraźnie napisane i to w ramce!

Co myślisz?

8% do 400 tys. zł dla nowych środków: Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium

Łatwe 200 zł za Konto dla Młodych w PKO BP [18-26 lat]