w

Łatwe 200 zł za Konto dla Młodych w PKO BP [18-26 lat]

200 zł na Allegro za Konto dla Młodych w PKO Banku Polskim

PKO Bank Polski ruszył z akcją „Tak mamy”, w ramach której nowi lub powracający klienci banku otrzymają super łatwe 200 zł na Allegro za założenie PKO Konta za Zero lub PKO Konta dla Młodych (w wieku 18 – 26 lat) i spełnienie prostych warunków promocji.

Dzisiaj przed południem pisałem o promocji Konta za Zero dostępnego dla wszystkich pełnoletnich osób, teraz natomiast skupimy się na promocji dla młodych do 26. roku życia.

Promocja będzie trwała do 4 grudnia 2022 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli 3000 nagród, o czym bank poinformuje na stronie promocji.

→ Przejdź do: 200 zł za PKO Konto dla Młodych w PKO BP

Łatwe 200 zł na Allegro dla młodych

Premię otrzymamy za założenie konta, a następnie w każdym z dwóch pełnych miesięcy po miesiącu założenia konta wykonanie 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę za pomocą karty lub BLIKA (może to być nawet zakup batonika w sklepie).

Przyznasz, że 10 transakcji na dowolną kwotę to łatwe warunki?

Dla kogo 200 zł za Konto dla Młodych w PKO BP?

Promocja jest dostępna dla osób w wieku od 18 do 26 lat, które nie mają i nie miały konta w PKO Banku Polskim w okresie 1 stycznia 2021 r. do 6 listopada 2022 r. włącznie (nie dotyczy posiadaczy kont Inteligo).

Jak otrzymać łatwe 200 zł za Konto dla młodych?

 • Złóż dedykowany wniosek o PKO Konto dla Młodych wraz z kartą debetową wyrażając przy tym zgodę na otrzymywanie od banku informacji marketingowych (w tym handlowych) drogą elektroniczną, poprzez telefoniczne urządzenia końcowe oraz systemy wywołujące (możesz je wycofać po otrzymaniu nagród)
  • Umowę o konto podpisz nie później niż do 4 grudnia 2022 roku
 • Następnie, również do 4 grudnia zarejestruj się na stronie promocji wypełniając formularz znajdujący się na dole po przewinięciu strony:
Formularz rejestracyjny - 200 zł za konto PKO BP w akcji "Tak mamy"
 • Ostatni warunek to wykonanie po 5 transakcji na dowolną kwotę kartą lub BLIKIEM w każdym z 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych po miesiącu otwarcia konta
  • Do transakcji zaliczają się zarówno płatności wykonane w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie, nie wliczane są natomiast transakcje w punktach oznaczonych jako kasyna gry, salony gier, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory.
  • Można wykonać np. 3 transakcje kartą i 2 transakcje BLIKiem w każdym z tych miesięcy

Nagrodę, 200 zł na Allegro w postaci dwóch kodów Allegro po 100 zł każdy otrzymasz za pośrednictwem systemu bankowości iPKO oraz w aplikacji IKO:

 • do 8.02.2023 r. – jeśli konto otworzysz w listopadzie
 • do 31.03.2023 r. – jeśli konto otworzysz w grudniu

Jeśli w którymś z dwóch miesięcy po otwarciu konta nie spełnisz warunków promocji, otrzymasz nagrodę (100 zł) tylko za ten miesiąc w którym warunki promocji zostaną spełnione.

Kody Allegro mogą być używane wielokrotnie aż do wydania całej wartości. Zachowują one ważność do 31 sierpnia 2023 roku.

Przykład

Konto zakładasz w listopadzie 2022 r., zatem po 5 transakcje kartą/BLIKIEM musisz wykonać w grudniu 2022 r. oraz w styczniu 2023 r.

PKO Konto dla Młodych – prześwietlenie

Korzystając z promocji „Tak mamy” zakładamy darmowe Konto dla Młodych wraz z kartą Mastercard, która będzie prowadzona bezpłatnie po wykonaniu 4 płatności kartą i/lub BLIKIEM na dowolną kwotę miesięcznie. Tym samym warunki promocji niemal pokrywają się z warunkami zwolnienia z opłaty za kartę.

Za darmo otrzymasz również darmowe bankomaty w Polsce i za granicą, jak również darmowe wypłaty w oddziałach PKO BP.

PKO Konto dla Młodych to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za prowadzenie karty debetowej po wykonaniu min. 4 płatności bezgotówkowych lub BLIKIEM
  • 5 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą
 • 0 zł za wypłaty gotówki w oddziałach i agencjach PKO BP
Dokumenty:

Regulamin promocji „Tak mamy”

Taryfa opłat – Konto dla Młodych

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

200 zł na Allegro za Konto za Zero w PKO BP [+ lokata 7% dla chętnych]

8% do 400 tys. zł: Konto Mega Oszczędnościowe w Alior Banku [+790 zł na start]