w ,

8% do 400 tys. zł dla nowych środków: Konto Oszczędnościowe Profit w Banku Millennium

Konto Oszczędnościowe Profit 8% Bank Millennium

Dosyć nieoczekiwanie Bank Millennium przed upływem poprzedniej promocji ruszył z nową, 44. już edycją popularnej promocji Konta Oszczędnościowego Profit z oprocentowaniem 8% w skali roku dla nowych środków do 400 tys. zł.

Jest to najpopularniejsza promocja tego typu dostępna od lat i wciąż ciesząca się dużym zainteresowaniem. Niestety obecnie nie jest już tak przewidywalna jak kiedyś i nie daje łatwej możliwości przedłużania promocyjnego oprocentowania w nieskończoność, jak miało to miejsce kiedyś.

44. edycja promocji będzie trwała od 7 do 26 listopada 2022 r.

→ Aktualna promocja: Konto oszczędnościowe Profit na 8% w Banku Millennium

8% do 400 tys. zł – Konto Oszczędnościowe Profit

44. edycja akcji „Nowe Środki na Koncie Oszczędnościowym Profit” przynosi nam podwyżkę oprocentowania z 7,0% na 8,0% w skali roku dla nowych środków do kwoty 400 tys. zł.

Oprocentowanie 8% w skali roku będzie obowiązywać przez 100 dni od pierwszego uznania Konta Oszczędnościowego Profit nowymi środkami. Wpłaty nowych środków można dokonać do 26 listopada 2022 roku.

Nowe środki w 44. edycji promocji to nadwyżka ponad saldo wszystkich środków trzymanym w Banku Millennium na dzień 4 listopada 2022 roku.

Konto Oszczędnościowe Millennium – Oprocentowanie

Konto Oszczędnościowe Profit umożliwia dokonywanie dowolnej liczby zasileń powiększających saldo oszczędności, a tym samym wysokość promocyjnych odsetek.

Oprocentowanie konta oszczędnościowego Profit w Bank Millennium zależy od spełnienia warunku nowych środków (czyli nadpłaty ponad saldo na dzień 4.11.2022 r) oraz od ulokowanej kwoty oszczędności wg poniższej tabeli:

Kwota na Koncie ProfitOprocentowanie
Nowe środki do 400 tys. zł8,00%
„Stare” środki do 100 tys. zł1,25%
„Stare” środki od 100 tys. zł do 250 tys. zł1,50%
„Stare” środki od 250 tys. zł2,00%
Konta Oszczędnościowe Profit nie trzeba już raczej Wam przedstawiać. Dla tych, którzy jednak go nie znają wspomnę, że jest ono prowadzone za 0 zł. Wszystkie wpłaty są oczywiście darmowe.

Jeśli zaś chodzi o wypłaty z KO Profit, to za 0 zł możemy raz w miesiącu wypłacić na swoje konto osobiste w Banku Millennium. Przelewy na rachunki bankowe w innych bankach są już niestety płatne i wynoszą 7,50 zł lub 9,90 zł w zależności od tego, kiedy zostało założone Konto Oszczędnościowe Profit.

Zobacz też:

Dokumenty:

Regulamin promocji „Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit, edycja 44”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

400 zł premii za Konto Jakże Osobiste w Alior Bank [+ 240 zł zwrotu i 8% dla oszczędności]

200 zł na Allegro za Konto za Zero w PKO BP [+ lokata 7% dla chętnych]