w

Po 100 zł premii dla poleconego i polecającego w programie poleceń Pekao SA [+200 zł w promocji banku]

Pekao program poleceń kod polecający

Bank Pekao S.A. ruszył z X edycją programu poleceń „Polecam Przekorzystnie” w ramach którego obie strony (polecony i polecający) otrzymają po 100 zł premii za skutecznie polecone konto (lub 50 zł dla konta Przekorzystnego dla młodych). Nowy klient otrzyma dodatkowe 200 zł za otwarcie konta w standardowej promocji banku. Łącznie na start zyskamy więc 300 zł premii.

Podobną akcję prowadzoną przez największy bank w Polsce opisywałem wczoraj: Polecam PKO (po 100 zł premii dla poleconego i polecającego.

X edycja programu „Polecam Przekorzystnie” będzie trwała do 30.04.2023 roku.

Jak otrzymać 100 zł premii z polecenia w Pekao?

 • Do 30.04.2023 roku wypełnij wniosek o Konto Przekorzystne, Konto Przekorzystne Biznes lub Konto Przerzystne dla młodych wraz z kartą debetową podając kod polecenia otrzymany od osoby polecającej

Jeśli nie posiadasz kodu polecającego to możesz napisać do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego, maila jakoszczedzic.pl (et) gmail.com lub przez Facebooka

Kod polecający Pekao, kod rekomendacyjny Pekao
 • Również do 30.04.2023 r. wejdź na stronę programu poleceń i wypełnij formularz przystąpienia do programu:
  • Akceptując przy tym regulamin programu poleceń
  • Wyraź przy tym wszystkie znajdujące się w formularzu zgody (możesz je wycofać po otrzymaniu nagrody), w tym m.in. na:
   • otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i informacji o charakterze marketingowym drogą telefoniczną
   • zgodę na upoważnienie banku do ujawnienia wobec Polecającego, od którego otrzymałeś kod polecenia, tajemnicy bankowej w zakresie informacji takich, jak imię, nazwisko oraz informację, że jesteś klientem banku spełniającym warunki Programu jak również potwierdź, że zapoznałeś/aś się z informacją banku o przetwarzaniu Twoich danych osobowych\
 • Następnie w każdym z trzech pełnych miesięcy po miesiącu założenia konta wykonaj po 5 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub aplikacją PeoPay
  • Transakcje zwrócone oraz tzw. „quazi cash”, czyli przelewy i przekazy z karty są wykluczone z promocji. Natomiast wszystkie normalne płatności jak najbardziej się liczą
 • Ostatnią czynnością będzie złożenie wzoru podpisu oraz weryfikacja tożsamości w oddziale banku nie później niż do:
  • 31.12.2022 r. dla kont otwartych we wrześniu 2022 r.
  • 31.01.2023 r. dla kont otwartych w październiku 2022 r.
  • 28.02.2023 r. dla kont otwartych w listopadzie 2022 r.
  • 31.03.2023 r. dla kont otwartych w grudniu 2022 r.

Premia zostanie przekazana do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków (czyli do końca czwartego miesiąca po miesiącu otwarcia konta, tj. do stycznia 2023 r. dla kont otwartych we wrześniu, końca lutego 20).

Przykład:

Konto otwierasz w październiku 2022 roku. Warunki (płatności i wpływy) wykonujesz w listopadzie, grudniu 2022 r. oraz w styczniu 2023 roku. Również do stycznia potwierdzasz tożsamość i składasz wzór podpisu w oddziale banku. Premia z polecenia zostanie z kolei przekazana do końca lutego 2022 roku.

Jak otrzymać kolejne 200 zł za Konto Przekorzystne?

 • Pierwsze 50 zł w gotówce otrzymasz już za samo otwarcie konta na selfie (lub w oddziale w razie problemów z weryfikacją)
 • Drugą nagrodę: 3 x 50 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie dwóch warunków w każdym z trzech kolejnych miesięcy licząc od pierwszego pełnego miesiąca po miesiącu otwarcia konta, tj. w październiku, w listopadzie oraz w grudniu dla kont otwartych we wrześniu:
  • wykonasz 5 płatności bezgotówkowych kartą debetową na dowolną kwotę w każdym z tych trzech miesięcy (ten sam warunek, jaki należy spełnić w programie poleceń)
  • zalogujesz się min. 1 raz w aplikacji mobilnej PeoPay w każdym z tych trzech miesięcy
Jakie warunki musi spełnić polecający?

Pierwszym krokiem jaki musi zrobić polecający jest przystąpienie do programu POLECAM PRZEKORZYSTNIE poprzez wypełnienie formularza na stronie programu lub w bankowości elektronicznej i akceptacja regulaminu.

Polecający musi też wyrazić zgody na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną i informacji o charakterze marketingowym drogą telefoniczną jak również potwierdzić zapoznanie się z informacją banku o przetwarzaniu danych osobowych.

Po potwierdzeniu przez bank rejestracji możesz przejść do polecania kont Pekao S.A. poprzez przekazanie swojego kodu polecającego nowym klientom banku.

Za polecenie Konta Przekorzystnego oraz Konta Przekorzystnego Biznes obie strony polecenia otrzymają po 100 zł premii, natomiast za polecenie Konta Przekorzystnego dla młodych otrzymają po 50 zł premii.

Dokumenty:

Regulamin programu poleceń „Polecam Przekorzystnie”

Zasady X edycji programu „Polecam Przekorzystnie”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Program poleceń PKO BP

Polecam PKO Bank Polski: 100 zł za PKO Konto za Zero lub 200 zł za Konto Aurum dla obu stron

Nawet 2000 zł za darmowe Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao SA