w

Nawet 2000 zł za darmowe Konto Przekorzystne Biznes w Banku Pekao SA

Konto firmowe Pekao premia 2000 zł Konto Przekorzystne Biznes

Oferta darmowych kont dla przedsiębiorców powiększyła się o kolejny rachunek. Bank Pekao SA daje nam obecnie bezterminowe zwolnienie z opłaty za prowadzenie Konta Przekorzystnego Biznes oraz aż do 2000 zł premii na start!

Warunki promocji zostały uproszczone względem poprzedniej edycji promocji. Zwiększeniu uległ między innymi moneyback od płatności kartą (z 3 na 10%). Teraz nikt nie będzie miał problemu z uzyskaniem pełnego zwrotu z tego tytułu.

Aktualna edycja promocji:

→ Do 2000 zł za Konto Przekorzystne Biznes w Pekao SA

Nawet 2000 zł + bezterminowe zwolnienie z opłat za konto firmowe w Banku Pekao SA

Bank Pekao SA postanowił w ramach promocji zwolnić bezterminowo swoich nowych klientów z opłaty za prowadzenie rachunku firmowego oraz dodatkowo przekazać premię na start za otwarcie konta właśnie w tym banku.

Promocja będzie trwała do 28 lutego 2023 roku.

Dla kogo nawet do 2000 zł premii za konto firmowe Pekao?

Premia na start w ramach akcji „2000 zł premii dla firm i 0 zł za konto” przeznaczona jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które w okresie od 1 grudnia 2020 r. nie posiadały rachunku firmowego w Banku Pekao S.A. (w tym w przejętym Idea Bank).

Zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta dostępne jest z kolei dla osób, które na dzień 31 sierpnia 2022 roku nie posiadały konta firmowego w Banku Pekao SA.

Jak otrzymać do 2000 zł premii za konto firmowe Pekao?

 • Złóż dedykowany wniosek online o Konto Przekorzystne Biznes wraz z kartą debetową Mastercard i bankowością elektroniczną Pekao24 dla firm
  • Zaakceptuj przy tym regulamin promocji oraz wyraź zgody na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych) od banku i podmiotów współpracujących za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telefon oraz automatycznych systemów wywołujących i utrzymaj je do dnia przekazania premii
 • W każdym z 6 miesięcy następujących po miesiącu założenia konta wykonaj przelew do ZUS na minimum 300 zł (tym samym może to być nawet najmniejsza możliwa składka)
 • 600 zł zwrotu za transakcje bezgotówkowe kartą otrzymasz w sześciu transzach po max. 100 zł każda za wykonanie płatności bezgotówkowe przez 6 miesięcy kalendarzowych począwszy od pierwszego pełnego miesiąca po miesiącu zawarcia umowy. Zwrot będzie wynosił aż 10% wartości wykonanych transakcji (tym samym 100 zł zwrotu otrzymasz po wykonaniu płatności na 1000 zł)
 • 600 zł premii za terminal zostanie wypłacone przez bank przez okres 6 kolejnych miesięcy po zawarciu umowy o terminal pod warunkiem przyjęcia za jego pomocą płatności na min. 500 zł miesięcznie (sam terminal może być dzierżawiony za 0 zł przez 2 lata)
  • Ta część premii ma jednak wykluczenie części przedsiębiorców działających w wybranych branżach, m.in. są to biura podróży (PKD 79.11A, 79.11B, 79.12Z), kantory (PKD 66.12Z), lombardy (PKD 64.92Z), TAXI (PKD 49.32Z), agencje towarzyskie (PKD 96.09Z), kasyna (PKD 92.00Z), sprzedaż detaliczna broni i amunicji (PKD 47.78Z), produkcja broni i amunicji (PKD, 25.40.Z).
 • 800 zł za zawarcie pierwsze umowy o kredyt / pożyczkę / faktoring lub leasing otrzymasz w zamian za spełnienie jednego z warunków:
  • Wykonania minimum 1 przelewu miesięcznie na rzecz Pekao Leasing tytułem spłaty raty leasingowej w okresie 6 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa rachunku bieżącego Konto Przekorzystne Biznes w złotych lub
  • Otrzymania minimum 2 uznań na rachunku Konto Przekorzystne Biznes z tytułu wykupu wierzytelności w ramach zawartej umowy faktoringowej z Pekao Faktoring Sp. z o.o. w okresie 6 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa rachunku bieżącego Konto Przekorzystne Biznes w złotych lub
  • Uruchomienie kredytu / pożyczki z gwarancją BGK albo EFI do 6 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu, w którym została zawarta umowa rachunku bieżącego Konto Przekorzystne Biznes w złotych na kwotę min. 100 000 zł
Konto Przekorzystne Biznes – opłaty

Konto Przekorzystne Biznes jest prowadzone za darmo wraz z kartą Mastercard dla uczestników promocji. Po roku konto nadal może być prowadzone po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków. Nie piszę o nich teraz, bowiem, aktualną tabelę trzeba będzie sprawdzić przed upływem roku i wtedy podjąć ewentualną decyzję o kontynuacji korzystania z tego konta.

Konto Przekorzystne Biznes dla uczestników promocji to:

 • 0 zł za prowadzenie konta bezterminowo
 • 0 zł za kartę debetową Mastercard pod warunkiem wykonania nią płatności na kwotę min. 500 zł miesięcznie
  • 8 zł w przeciwnym razie (po otrzymaniu 600 zł zwrotu możesz zrezygnować z karty)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Pekao SA oraz za dwie wypłaty z pozostałych bankomatów miesięcznie
 • 0 zł za dwie wypłaty z bankomatów za granicą
 • 0 zł za przelewy wykonane przez aplikację mobilną PeoPay
 • 0 zł za 15 przelewów w bankowości elektronicznej miesięcznie
 • 0 zł za przelewy do ZUS i US
 • 0 zł za korzystanie z wpłatomatów Pekao SA do kwoty 100 tys. zł miesięcznie
 • 0 zł za wpłaty PeoPay we wpłatomatach Euronet i PlanetCash przez okres 12 miesięcy
Zobacz też inne promocje kont firmowych:

Dokumenty / linki:

Regulamin promocji „2000 zł premii dla firm i 0 zł za konto”

Taryfa opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Michał
Michał
1 rok temu

Przejdą płatności do Rev żeby zdobyć zwrot 10%?

Co myślisz?

Po 100 zł premii dla poleconego i polecającego w programie poleceń Pekao SA [+200 zł w promocji banku]

Super łatwe 350 zł na start za konto firmowe mBiznes Standard w mBank [+ 0 zł przez 2 lata]