w

ING Bank Śląski: 7% do 400 tys. zł lub 800 tys. zł na koncie oszczędnościowym

Konto oszczędnościowe na 7% w ING Banku Śląskim

ING Bank Śląski ruszył z nową promocją podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Tym razem jednak nie uległa zmianie wysokość oprocentowania. W zamian dwukrotnie zwiększeniu uległa kwota maksymalna oszczędności na 7% w skali roku do 400 tys. zł (obecni klienci) lub aż do 800 tys. zł (nowi klienci).

Ci drudzy mogą dodatkowo otrzymać 200 – 250 zł premii na start za Konto Direct. ING wprowadził jeszcze jedną zmianę – wydłużył okres promocyjnego oprocentowania z 3 do 4 miesięcy.

Przeczytaj też:

→ Aktualna promocja: 7% do 400 tys. zł + 250 zł na start w ING Banku Śląskim

7% w skali roku na Otwartym Koncie Oszczędnościowym

ING Bank Śląski prowadzi aktualnie dwie promocje podwyższonego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, przy czym jedna z nich dostępna jest dla obecnych klientów banku, a obie dla nowych klientów.

Pierwsza to Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus na 7% w skali roku do 400 tys. zł dla nowych środków na okres 4 miesięcy.

Druga – Otwarte Konto Oszczędnościowe w ofercie Bonus na start dla nowych lub nieaktywnych klientów to 7% w skali roku do kwoty 400 tys. zł również na okres do 4 miesięcy.

Zaletą obu tych rachunków jest możliwość przelewania pieniędzy z konta oszczędnościowego przez Internet za 0 zł na swoje konto osobiste w ING Banku Śląskim.

Promocja będzie trwała do 10 października 2022 roku.

Zobacz też:

I Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus na 7%

Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus to specjalne konto oszczędnościowe, którego umowa zawierana jest czas określony – 4 miesięcy, a po jego upływie konto automatycznie zostaje zamknięte i środki zostaną automatycznie przelane z powrotem na wskazane przez Ciebie konto.

7% w skali roku otrzymamy wyłącznie dla nowych środków, czyli oszczędności zgromadzonych powyżej salda początkowego, obliczonego na koniec 8.09.2022 r.

Promocyjne odsetki zostaną naliczone po spełnieniu trzech warunków:

 • zgromadzenia na OKO Bonus nowych środków względem salda na 8.09.2022 r.
 • posiadania OKO Bonus przez okres 3 miesięcy
 • posiadanie wyższego salda końcowego niż saldo początkowe

W danej chwili można posiadać tylko jeden rachunek OKO Bonus.

II Otwarte Konto Oszczędnościowe na 7%

Drugie z kont oszczędnościowych dostępna jest dla klientów, którzy w czasie trwania Oferty, tj. do 10 października 2022 r. zawrą umowę o pierwsze Otwarte Konto Oszczędnościowe lub posiadały taki rachunek, na którym od 28.07.2021 roku nie dokonywały transakcji wpłaty
lub wypłaty i miały średnie saldo nie większe niż 10 zł od 13.09.2021 r. do 13.09.2022 r.

7% w skali roku będzie obowiązywało przez okres 4 miesięcy od założenia konta. Co miesiąc na Twoje konto otrzymasz standardowe odsetki w wysokości 1% w skali roku. Odsetki bonusowe (tj. pozostałe 6%) otrzymasz natomiast po zakończeniu oferty specjalnej, czyli po 4 miesiącach od założenia konta oszczędnościowego.

Promocja „Bonus na start” dotyczy wyłącznie jednego Otwartego Konta Oszczędnościowego. Po jej zakończeniu obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe (na dzień dzisiejszy jest to 1% w skali roku).

200 – 250 zł w gotówce za założenie konta ING

Osoby nie posiadające konta osobistego w ING od 1 kwietnia 2021 roku mogą dodatkowo zyskać 200 – 250 zł premii na start w promocji Kont Direct i/lub Mobi.

Osoby do 26 lat otrzymają premię już za samo wykonanie 7 płatności kartą, 3 płatności BLIK-iem oraz założenie celu oszczędnościowego na koncie oszczędnościowym i odłożenie na nim min. 100 zł.

Osoby starsze jako warunek mają do wykonania płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł do końca 2022 roku. Zapraszam do osobnego wpisu, gdzie znajdziesz prześwietlenie krok po kroku jak zdobyć 200 – 250 zł za konto osobiste ING.

Konto Direct: krótkie prześwietlenie

Podstawowy rachunek bankowy w ING Banku Śląskim – Konto Direct to 0 zł za prowadzenie konta bez karty debetowej. Karta debetowa będzie z kolei prowadzona za 0 zł po wykonaniu nią płatności na łączną kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym trwającym od 29-go do 28-go dnia kolejnego miesiąca.

Konto Direct ING to:

 • Nawet 250 zł premii na start
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie karty debetowej po wykonaniu płatności na łączną kwotę min. 300 zł
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz Planet Cash
 • 0 zł za pierwszą wypłatę z bankomatów obcych
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego
 • 0 zł za zlecenia stałe i polecenia zapłaty
 • 7% do 400 tys. zł lub 800 tas. zł na OKO i OKO Bonus
Dokumenty:

Regulamin promocji „OKO Bonus na 7%”

Regulamin promocji „OKO Bonus 7% na start”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam N.
Adam N.
1 rok temu

W koncu mamy w czym wybierac. Jednak tk w iaz duzo mniej niz inflacja (ale wiecej niz stopy procentowe).

Co myślisz?

8% bez limitów i konta: Lokata na nowe środki w Getin Bank

Aż 250 zł za konto osobiste w Getin Bank [+8% dla oszczędności]