w

400 zł w gotówce od BNP Paribas w akcji „Słoneczna nagroda”

BNP Paribas Słoneczna Nagroda 400 zł

Właśnie ruszyła nowa promocja „Słoneczna nagroda” w BNP Paribas z nagrodą pieniężną w wysokości 400 zł na start na spełnienie warunków. Pierwsze 50 zł zostanie przekazane już za sam fakt założenia konta i nadania kodu PIN do karty.

Konto Otwarte na Ciebie otwierane w promocji to 0 zł za prowadzenie oraz 0 zł za kartę z wybranymi bankomatami po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę (mogą to być nawet niewielkie płatności na kilka złotych.

Promocja będzie trwała do 30 kwietnia 2022 roku lub do wyczerpania puli wniosków. Po tym czasie strona przestanie działać i nie będzie możliwości złożenia wniosku (czyli każda osoba, która wypełni wniosek otrzyma swoją nagrodę).

→ 440 zł premii w aktualnej promocji konta BNP Paribas

Zobacz też inne konta z premią na start:

400 zł na start w akcji „Słoneczna nagroda”

W ramach akcji „Słoneczna nagroda” otrzymamy 400 zł nagrody pieniężnej w zamian za otwarcie Darmowego Konta Otwartego na Ciebie i spełnienie warunki promocji opisane poniżej.

Nagroda została podzielona jest na trzy części:

 • 50 zł w gotówce za samo założenie konta
 • 100 zł w gotówce za wpływ i przelew wykonane w maju 2022 r.
 • 250 zł w gotówce za trzy czynności wykonane w czerwcu oraz w lipcu 2022 r.

Sprawdź poniżej jakie warunki krok po kroku należy spełnić, aby zyskać pełną premię pieniężną w wysokości 400 zł.

Kto może wziąć udział w akcji „Słoneczna nagroda”?

Promocja „Słoneczna nagroda” przeznaczona jest dla osób nieposiadających konta osobistego w BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku.

Okres karencji jest zatem bardzo krótki i daje możliwość zyskania kolejnych nagród dla dawnych klientów banku. Jeśli nie pamiętasz, kiedy zamknięte zostało Twoje konto, to sprawdź historyczne wyciągi lub zadzwoń na infolinię banku pod numerem +48 500 990 500.

Ps. Przed wypełnieniem wniosku zalecam wyłączenie wtyczek typu adBlock, aby nie było problemów z naliczeniem premii

Jak przystąpić do „Słoneczna nagroda”?

 • Zarejestruj się na dedykowanej stronie „Słoneczna nagroda” do 30 kwietnia 2022 r. zaznaczając znajdujące się tam oświadczenia ()
 • Następnie również do 30 kwietnia 2022 r. z wygenerowanego na tej stronie linku złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (polecam Kartę Otwartą na Dzisiaj, darmową po 3 płatnościach miesięcznie). Tutaj wystarczy już tylko zaznaczyć wymagane zgody
  • Samo konto założysz poprzez prosty wniosek online, a kartę debetową przywiezie Ci kurier (jest też opcja w pełni online, która jednak czasem sprawia problemy)
 • Aktywuj konto nie później niż do 15 maja 2022 r. poprzez nadanie kodu PIN do karty, którą przywiezie Ci kurier. Jest to ważny krok, dlatego najlepiej dokonać tej czynności od razu po otrzymaniu karty

Teraz możesz przejść do spełnienia prostych warunków promocji.

Jak odebrać 450 zł premii w akcji „Przyjazna premia”?

 • 50 zł w gotówce otrzymasz za założenie konta wraz z kartą i nadanie kodu PIN do karty nie później niż do 15 maja 2022 r.
 • Drugą nagrodę, 100 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie warunków pierwszej nagrody oraz dodatkowo dwóch warunków w maju 2022 roku:
  • zapewnienie wpływu/ów na łączną kwotę min. 500 zł (może to być przelew z Twojego konta w innym banku)
  • wykonanie min. 1 przelewu zewnętrznego z konta
 • Trzecią nagrodę, 250 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie warunków do otrzymania I i II nagrody oraz trzech warunków w czerwcu oraz w lipcu 2022 roku:
  • wykonanie min. 1 przelewu przy pomocy bankowości elektronicznej
  • wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł
  • otrzymanie wpływów na konto na min. 1000 zł

Jak widzisz, całość warunków jest naprawdę banalnie prosta do spełnienia.

Odbiór i przekazanie nagród

Do 20 czerwca 2022 r. laureaci otrzymają wiadomość mailową (przesłaną z adresu: slonecznanagroda@bnpparibasplus.pl) informującą o przyznaniu pierwszej lub pierwszej i drugiej nagrody.

Za pomocą otrzymanych danych nie później niż do 26 czerwca 2022 roku, zaloguj się na stronie promocji i uzupełnij numer konta założonego w promocji (bez spacji), na które do 30 czerwca otrzymasz I lub I i II nagrodę – 50 zł i 100 zł w gotówce od Organizatora.

Jeśli o tym zapomnisz, to otrzymasz należną premię po uprzednim uzupełnieniu danych w późniejszym czasie (będziesz mieć na to czas aż do 14.05.2023 roku).

Informację o przyznaniu trzeciej nagrody 100 zł w gotówce otrzymasz do 26 sierpnia, natomiast nagroda 250 zł w gotówce zostanie przekazana do 31 sierpnia 2022 r. na rachunek założony w ramach promocji.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Warto poznać definicje pojęć Transakcji BLIK (czyli zwykłej płatności w sklepie stacjonarnym lub w Internecie z wykorzystaniem kodu BLIK wygenerowanego w aplikacji mobilnej) oraz transakcji bezgotówkowej kartą.

Przelew – jest to wykonanie zwykłego przelewu Elixir poprzez bankowość elektroniczną (GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile), z wyłączeniem przelewów natychmiastowych oraz przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych, tj.: Dotpay, PayU, Przelewy 24, Blue Media, BLIK i tym podobnych;

Wpływy – każdy wpływ środków na Konto Osobiste, z wyłączeniem wpływów, pochodzących z:

a) innych rachunków tego samego Uczestnika (w tym rachunków, których Uczestnik jest współposiadaczem) prowadzonych w Banku (w tym rachunków prowadzonych na rzecz Uczestnika przez Bank w ramach systemu bankowości elektronicznej pod marką GOoptima),

b) rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych przez Bank Uczestnikowi, w tym rachunków kredytowych służących do obsługi kredytów lub pożyczek udzielonych w ramach działalności przejętej przez Bank w wyniku podziału podmiotu o numerze KRS 14540 z dniem 31.10.2018 r. następnie przejętych przez Bank,

c) wpłat gotówkowych.

Transakcja bezgotówkowa kartą – transakcja bezgotówkowa wykonana w kraju lub za granicą dokonana za pomocą karty debetowej. Wyłączone są tutaj operacje dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media jak również transakcje wykonane w punktach posiadających kody MCC 7995 (kasyna), 8999 (usługi profesjonalne – Revolut), 6012 (instytucje finansowe), 6211 (brokerzy ubezpieczeniowi), 6051 (przekazy pieniężne), 4829 (internetowe przekazy pieniężne).

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku oraz możliwość zamówienia jednej z trzech kart debetowych. Na potrzeby promocji polecam wybór Karty Otwartej na Dzisiaj, prowadzonej za 0 zł po wykonaniu min. 3 płatności bezgotówkowych miesięcznie na dowolną kwotę.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dzisiaj to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po wykonaniu 3 płatności miesięcznie na dowolną kwotę
  • 5 zł jeśli nie wykonasz żadnej płatności kartą
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
 • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Justyna
Justyna
2 lat temu

Witam, te pierwsze 50zl kiedy powinnam otrzymac? konto aktywowalam tydzien temu

Co myślisz?

Aż do 700 zł premii za Darmowe konto firmowe w Nest Bank!

Program poleceń PKO BP

100 zł za PKO Konto za Zero lub 150 zł za PKO Konto bez Granic oraz 100 zł za dalsze polecenie konta w programie „Polecam PKO” w PKO BP