w

100 zł za PKO Konto za Zero lub 150 zł za PKO Konto bez Granic oraz 100 zł za dalsze polecenie konta w programie „Polecam PKO” w PKO BP

Polecam PKO - program poleceń PKO BP

PKO Bank Polski ruszył z V edycją programu „Polecam PKO Bank Polski”, w ramach którego obie strony (polecony oraz polecający) otrzymają premię. Nowy / powracający klient banku otrzyma 100 zł premii za otwarcie PKO Konta za Zero lub 150 zł za otwarcie PKO Konta bez Granic, natomiast polecający otrzyma 100 zł za każde skuteczne polecenie.

W ramach programu można też polecić PKO Konto dla Młodych, jednak tutaj premia wynosi zaledwie 50 zł i z tego powodu pomijam ten rachunek. Za jego otwarcie co jakiś czas można zgarnąć lepszą premię w innych promocjach banku opisywanych na blogu.

-> Aktualna edycja programu poleceń Polecam PKO

100 zł / 150 zł premii pieniężnej za otwarcie konta z polecenia

Zacznę od prześwietlenia programu poleceń od strony nowego lub powracającego klienta banku. W ramach V edycji programu można otrzymać100 zł za otwarcie PKO Konta za Zero lub 150 zł premii za otwarcie PKO Konta bez Granic. Osobiście wybrałbym tutaj to pierwsze konto z uwagi na możliwość darmowego prowadzenia rachunku wraz z kartą. Prześwietlenie obu tych rachunków znajdziesz na końcu wpisu.

Dla kogo 100 zł / 150 zł za założenie konta osobistego?

Skorzystać z polecenia mogą osoby, które w okresie 36 miesięcy przed startem obecnej edycji programu, tj. od 13 kwietnia 2019 roku, nie posiadały PKO Konta dla Młodych, PKO Konta za Zero, PKO Konta bez Granic, Konta Aurum i/lub Konta Platinium II.

Regulamin promocji nie wyklucza posiadaczy internetowych kont Inteligo również prowadzonych przez PKO Bank Polski.

Kto może polecać konta PKO BP?

Polecającym może być osoba, która posiada konto w PKO BP od co najmniej 90 dni liczone również od daty starty obecnej edycji programu (czyli 90 dni wstecz liczymy od 13 kwietnia 2022 r.).

Jak otrzymać 100 zł / 150 zł premii na start?

 • Złóż wniosek o PKO Konto za Zero lub PKO Konto bez Granic za pośrednictwem strony programu polecającego podając przy tym kod polecający otrzymany od polecającego
  • Zaakceptuj regulamin programu poleceń oraz wyraź zgody marketingowe (na przekazywanie przez PKO BP materiałów marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej oraz telekomunikacyjnych urządzeń końcowych).

Jeśli nie posiadasz kodu polecającego to napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego, poprzez Messengera lub na maila jakoszczedzic.pl (et) gmail.com

 • W ciągu 30 dni od otwarcia rachunku spełnij jeden z dwóch warunków:
  • wykonaj co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe otrzymaną kartą debetową oraz co najmniej 3 płatności BLIK lub
  • wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą i/lub BLIKIEM na łączną kwotę min. 500 zł (dla PKO Konta PKO za Zero) lub na min. 1000 zł (dla PKO Konta bez Granic)

Do powyższych transakcji zaliczają się zarówno płatności wykonane w sklepach stacjonarnych jak i w Internecie. Pierwszy warunek jest łatwiejszy, jeśli wiesz jak wykonywać płatności BLIK. W drugim natomiast możesz wykonać wyłącznie płatności kartą.

Kiedy otrzymam 100 zł / 150 zł premii?

Bank przekaże premię maksymalnie do 14. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków.

Premia dla polecającego

Jeśli posiadasz konto osobiste PKO od co najmniej 90 dni przed startem edycji programu poleceń, to możesz zarejestrować się w programie „Polecam PKO” i polecać konto innym osobom.

Podczas rejestracji podaj te same dane, jakie podałeś dla informacji banku (przede wszystkim numer telefonu).

Premię otrzymasz za skutecznie polecone konto (tj. jeśli polecony spełni zasady do otrzymania premii dla siebie). Maksymalnie można otrzymać premię za 10 skutecznie poleconych Kont za Zero i/lub Kont bez Granic zyskując 100 zł za każde z tych poleceń oraz premię 50 zł za maksymalnie 10 skutecznie poleconych Kont dla Młodych. Łącznie zyskać więc można do 1500 zł premii z poleceń.

PKO Konto za Zero – opłaty

PKO Konto za Zero prowadzone będzie za darmo wraz z kartą debetową pod warunkiem wykonania co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM na dowolną kwotę. W przeciwnym razie za prowadzenie karty debetowej zostanie pobrana opłata 10 zł miesięcznie.

Za darmo otrzymujemy bankomaty własne PKO BP oraz darmowe wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce.

PKO Konto za Zero to:

 • 0 zł za prowadzenie konta (jeśli posiadamy kartę debetową)
  • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu 5 płatności kartą miesięcznie
  • 10 zł w przeciwnym razie (przy braku wykonanych płatności)
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów PKO BP
 • 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów
 • 0 zł za polecenie zapłaty i zlecenia stałe
PKO Konto bez Granic – prześwietlenie

PKO Konto bez Granic to więcej darmowych usług niż dla PKO Konta za Zero, w zamian za stałą miesięczną opłatę w wysokości 17,90 zł. W zamian otrzymujemy darmowe prowadzenie karty, wszystkie bankomaty w Polsce i za granicą jak również darmowe powiadomienia SMS.

PKO Konto bez Granic to:

 • 17,90 zł za prowadzenie konta (jeśli posiadamy kartę debetową)
 • 0 zł za kartę debetową
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą
 • 0 zł za wypłaty BLIK ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za polecenie zapłaty i zlecenia stałe
 • 0 zł za powiadomienia SMS i powiadomienia push w aplikacji IKO
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

400 zł w gotówce od BNP Paribas w akcji „Słoneczna nagroda”

Nest Lokata Nowe Środki do 3,7% w skali roku oraz Nest Lokata Witaj na 4% w Nest Bank