w ,

200 zł kieszonkowego dla dziecka od Banku Pekao S.A. [+ 250 zł dla rodzica]

Bank Pekao SA podwoił stawkę! W nowej odsłonie akcji Konta Przekorzystnego dla dziecka otrzymamy rekordowe 200 zł w gotówce na start. Rodzice też otrzymają premię – 250 zł na start za założenie Konta Przekorzystnego.

Założenie konta dziecku można połączyć z edukacją finansową dzieci i nauki oszczędzania. Można przy tym skorzystać z ulokowania oszczędności na 7% w skali roku – dzieci mogą ulokować do 3000 zł, a rodzice do 100 000 zł.

→ Prześwietlenie promocji Konta Przekorzystnego z bonusem 200 zł

Rekordowe 200 zł na start za konto dziecka w Pekao SA

XXIII edycja akcji „Rodzicie polecają Konto Przekorzystne dzieciom” przynosi nam olbrzymią zmianę i dwukrotnie wyższe kieszonkowe od banku! Tylko teraz dzieci otrzymają aż 200 zł premii pieniężnej w dwóch prostych krokach.

Rekordowe 200 zł na start za konto dziecka można otrzymać do 16 października 2022 r., natomiast promocja konta rodzica będzie trwała tylko do 31 sierpnia 2022 roku.

Kto może otrzymać 200 zł na start?

Z promocji skorzystają niepełnoletnie dzieci rodziców posiadających konto w Banku Pekao SA (Ci którzy jeszcze go nie posiadają otrzymają po 200 zł premii na start), które od 1 stycznia 2021 roku do 28 sierpnia 2022 roku nie posiadały konta w Pekao S.A. oraz nie brały one udziału w poprzednich akcjach „Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”, „Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS” lub „Ekstra 50 zł dla nastolatka”.

Jak otrzymać 200 zł za konto dziecka w Pekao?

 • Pierwsze 50 zł Twoje dziecko otrzyma za samo zawarcie umowy o darmowe Konto Przekorzystne dla młodych wraz z rachunkiem oszczędnościowym Mój Skarb na 7% i przystąpienie do promocji
  • Konto należy założyć za pomocą bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej PeoPay. Promocja nie jest dostępna w oddziałach banku
 • Kolejne 150 zł premii Twoje dziecko otrzyma jeśli:
  • [Dla dzieci poniżej 13 lat]: wpłacisz dziecku na Konto Przekorzystne dla młodych lub Mój Skarb kwotę min. 200 zł i zostanie ona utrzymana na nim na dzień 16 listopada 2022 roku
  • [Dla dzieci od 13 lat]: do 16 listopada 2022 roku wykona co najmniej 5 transakcje bezgotówkowych kartą do swojego Konta Przekorzystnego dla młodych

To wszystko! Teraz można już tylko czekać na nagrodę, która zostanie przekazana na rachunek oszczędnościowy dziecka do 30 listopada 2022 roku. Po jej otrzymaniu możecie zrobić co zechcecie z kontem dziecka (zamknąć je lub zostawić, jeśli spełnia ono swoją rolę).

Konto Przekorzystne dla młodych

Konto Przekorzystne dla dzieci jest prowadzone całkowicie za 0 zł wraz z kartą, wszystkim bankomatami w Polsce oraz rachunkiem oszczędnościowym Mój Skarb, które jest niezbędne na potrzeby promocji.

Jest to zresztą obecnie najlepsze miejsce dla oszczędności Twojego dziecka – na 7% w skali roku z wygodnym dostępem i dodatkowym kieszonkowym 200 zł na start.

Konto Przekorzystne dla Młodych to:

 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za kartę debetową do konta
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
 • 0 zł za przelewy internetowe
 • 7% do 3 000 zł na koncie oszczędnościowym Mój Skarb przez 4 miesiące
 • Aplikacja mobilna PeoPay KIDS
Dokumenty:

Regulamin promocji „Rodzicie polecają Konto Przekorzystne dzieciom – edycja XXIII”

Taryfa opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

100 zł za założenie konta dziecku (0 – 17 lat) w Banku Millennium [+360 zł dla dorosłego i 7% dla oszczędności]

Podreperuj swój budżet domowy – ostatnia chwila na udział w świetnych promocjach [ranking]