w

2,5% do 100 000 zł – Konto Mega Oszczędnościowe w Alior Banku [+ 300 zł premii na start]

Konto Mega Oszczędnościowe Alior Bank

Alior Bank podwyższył oprocentowanie Konta Mega Oszczędnościowego, dzięki czemu spełniając prosty warunek aktywności otrzymamy 2,5% w skali roku do kwoty 100 000 zł. Dodatkowo nowi lub powracający klienci banku mogą zgarnąć aż 300 zł premii na start za otwarcie Konta Jakże Osobistego + 240 zł cashback rocznie.

Podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy od momentu wpłaty środków na Konto Mega Oszczędnościowe.

Konto osobiste z premią będzie można założyć do 30.04.2022 roku.

→ Prześwietlenie promocji: 300 zł premii za Konto Alior Bank + 240 zł zwrotu

Konto Mega Oszczędnościowe na 2,5% do 100 000 zł

W ramach akcji „Konto Mega Oszczędnościowe – 22. edycja” mamy dwa progi oprocentowania: pierwszy to oprocentowanie 1,5% w skali roku dla nowych środków wpłaconych na rachunek konta Mega Oszczędnościowego w terminie do 5 kwietnia 2022 roku.

Przez nowe środki rozumie się nadwyżkę ponad saldo w Alior Bank na dzień 15 marca 2022 roku. Początkowe saldo to suma środków na kontach osobistych, rachunkach oszczędnościowych oraz lokatach terminowych.

Drugi próg to podwyższone oprocentowanie w wysokości 2,5% w skali roku przy spełnieniu jednego dodatkowego warunku, którym jest zapewnienie jednorazowego wpływu na ROR w wysokości min. 2000 zł w każdym miesiącu obowiązywania podwyższonego oprocentowania (np. na Konto Jakże Osobiste założone w promocji z premią 300 zł na start). Liczą się tutaj przelewy z kont w innym banku lub z kont firmowych w Alior Banku.

Co ciekawe, może to być przelew z Twojego konta w innym banku i przy okazji taki przelew zapewni Ci zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta.

Alior Bank dodał jeszcze jedno wyłączenie. Z promocji skorzystać mogą bowiem osoby, które nie biorą aktualnie udziału w poprzednich edycjach promocji „Konta Mega Oszczędnościowego”.

Oprocentowanie konta Mega Oszczędnościowego w 22. edycji promocji wynosi:

OprocentowanieWarunki
2,5% przez 3 miesiąceDla nowych środków, jeśli zapewnisz jednorazowy wpływ na ROR w wysokości min. 2000 zł
1,5% przez 3 miesiące Dla nowych środków bez dodatkowych warunków
0,01%Dla pozostałych środków po wygaśnięciu promocji

Kapitalizacja odsetek następuje w trybie miesięcznym, czy po każdym miesiącu pracuje dla nas większy kapitał, co jest jedną z podstawowych zalet kont oszczędnościowych.

Z Konta Mega Oszczędnościowego możesz bez limitów przelewać środki za 0 zł na konto w Alior Banku. Jeśli chcesz od razu wykonać przelew z takiego konta na konto w innym banku, to pierwszy przelew w miesiącu będzie darmowy, a kolejne to koszt 8 zł (wtedy po prostu wystarczy przelać środki najpierw na ROR, a później na inne konto).

300 zł premii na start za Konto Jakże Osobiste

Jeśli nie masz jeszcze konta w Alior Banku to możesz w prosty sposób zdobyć aż 300 zł premii w gotówce + do 240 zł moneyback za płatności mobilne rocznie.

Aby otrzymać 300 zł na start za konto Alior Bank:

 • Złóż promocyjny wniosek online o Konto Jakże Osobiste wraz z kartą debetową wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingu bezpośredniego oraz zgody na otrzymywanie informacji marketingowych z użyciem wiadomości elektronicznych i połączeń głosowych
  • kartę debetową i zgody utrzymaj do dnia otrzymania wszystkich nagród
  • w przypadku problemów z wnioskiem możesz zamówić kontakt ze strony pracownika banku, który oddzwoni i dokończy proces wnioskowania o konto
 • Umowę o konto podpisz w ciągu 30 dni od złożenia wniosku
 • 300 zł premii w 6 transzach po 50 zł otrzymasz za każdy z 6 miesięcy, w którym spełnisz po dwa proste warunki:
  • Wykonasz min. 1 płatność kartą na dowolną kwotę
  • Zalogujesz się co najmniej raz w aplikacji mobilnej banku
Konto Jakże Osobiste to:

Zalety Konta Alior Bank
 • 0 zł za prowadzenie konta jeśli nie ukończyłeś 26 lat lub jeśli zapewnisz jednorazowy wpływ min. 1500 zł miesięcznie
 • 0 zł za kartę debetową, jeśli co miesiąc wydasz kartą min. 300 zł – z karty możesz zrezygnować po otrzymaniu 200 zł premii na start
  • 5 zł w przeciwnym razie
 • 1% moneyback za płatności kartą
 • 0 zł za 2 korzyści do konta
 • 1,7% na 3 miesiące na koncie Mega Oszczędnościowym

Więcej informacji na temat promocji konta osobistego z premią na start znajdziesz w osobnym prześwietleniu promocji „300 zł za konto Alior Bank”.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Konto Mega Oszczędnościowe – 22. edycja”

Tabela oprocentowania

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Albert
Albert
2 lat temu

Mam już jedno konto oszczędnościowe zakładane jeszcze za czasów T-Mobile. Czy zakładając kolejny rachunek oszczędnościowy otrzymam oprocentowanie 2,5 przy spełnieniu warunków?

Co myślisz?

„Super Okazja”: 450 zł za przetestowanie darmowego konta w BNP Paribas

Duże podwyżki oprocentowania lokat: 3,75% na rok, 3,5% na 3 lub 6 miesięcy bez konta w Facto