w

„Super Okazja”: 450 zł za przetestowanie darmowego konta w BNP Paribas

Super Okazja BNP Paribas 450 zł za konto

BNP Paribas ruszył z akcją „Super okazja” w ramach której otrzymamy aż 450 zł premii na start! Co istotne, całość premii wypłacana jest w gotówce a nie bonach, jak ma to miejsce w wielu akjach banków. Pierwsze 50 zł otrzymamy już za sam fakt założenia i aktywacji konta.

Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas to 0 zł za prowadzenie oraz 0 zł za kartę z wybranymi bankomatami po wykonaniu 3 płatności na dowolną kwotę (mogą to być nawet małe płatności za bułki ;-)).

Promocja została zakończona przed czasem! Sprawdź nową, jeszcze lepszą promocję BNP Paribas z premią w wysokości 400 zł w gotówce:

→ Aktualna promocja: 440 zł za konto w BNP Paribas

Zobacz też promocję karty kredytowej mamBonus z premią 400 zł na Allegro

450 zł na start w akcji „Super okazja”

„Super Okazja” to aż 450 zł premii w gotówce dla nowych lub powracających klientów, którzy otworzą Darmowe Konto Otwarte na Ciebie i spełnią warunki promocji opisane poniżej.

Nagroda podzielona jest na trzy części:

 • 50 zł w gotówce za samo założenie konta
 • 175 zł w gotówce za dwie proste czynności w kwietniu 2022 r.
 • 225 zł w gotówce za płatności wykonane w maju i czerwcu 2022 r.

Sprawdź poniżej jak krok po kroku zyskać pełną premię 450 zł. Osobiście uważam, że jest to jedna z najlepszych akcji BNP Paribas i zdecydowanie warto z niej skorzystać.

Dla kogo łatwe 450 zł w „Super okazji”?

Z akcji „Super okazja” skorzystać mogą osoby nieposiadające konta osobiste w BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku.

Okres karencji jest zatem stosunkowo krótki i daje możliwość zyskania kolejnej premii dla dawnych klientów banku. Jeśli nie pamiętasz, kiedy Twój rachunek został zamknięty, to możesz sprawdzić historię wyciągów na mailu lub zadzwonić na infolinię banku pod numerem +48 500 990 500 w celu potwierdzenia daty zamknięcia konta a następnie przejdź do sekcji poniżej.

Jak przystąpić do „Super okazji”?

 • Zarejestruj się na dedykowanej stronie „Super okazji” nie później niż do 7.04.2022 r. zaznaczając wszystkie znajdujące się tam oświadczenia (zalecam wyłączenie wtyczek adBlock, aby nie było problemów z naliczeniem premii)
 • Następnie po potwierdzeniu rejestracji, również do 7 kwietnia z wygenerowanego na tej stronie linku złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową zaznaczając już tylko wymagane zgody (polecam wybrać Kartę Otwartą na Dzisiaj, darmową po 3 płatności miesięcznie).
  • Samo konto założysz poprzez prosty wniosek online, a kartę debetową przywiezie Ci kurier (jest też opcja w pełni online, jednak często sprawia problemy)
 • Aktywuj konto nie później niż do 21.04.2022 r. poprzez nadanie kodu PIN do karty, którą przywiezie kurier. Jest to ważny krok, dlatego najlepiej zrobić to od razu po otrzymaniu karty

Teraz możesz przejść do spełnienia prostych warunków promocji.

Jak odebrać 450 zł premii w akcji „Przyjazna premia”?

 • Pierwsze 50 zł w gotówce otrzymasz za samo założenie i aktywowanie konta (tj. nadanie kodu PIN do karty)
 • Drugą nagrodę, 175 zł w gotówce otrzymasz za aktywację konta jak wyżej oraz spełnienie dwóch warunków w kwietniu 2022 roku:
  • wykonanie min. 3 płatności kartą
  • wykonanie min. 1 płatności BLIK
 • Trzecią nagrodę, 225 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie warunków do otrzymania I i II nagrody oraz dwóch dodatkowych warunków w maju oraz w czerwcu 2022 roku:
  • wykonanie min. 1 płatności BLIK
  • wykonanie min. 10 płatności kartą

Jednym słowem, cały bonus 450 zł otrzymamy za spełnienie naprawdę prostych warunków.

Odbiór i przekazanie nagród

Do 19 maja 2022 r. laureaci otrzymają maila (przesłanego z adresu: superokazja@bnpparibasplus.pl) informującego o przyznaniu pierwszej lub pierwszej i drugiej nagrody.

Za pomocą otrzymanych danych nie później niż do 25 maja 2022 roku, zaloguj się na stronie promocji i uzupełnij numer konta założonego w promocji (bez spacji), na które do 31 maja otrzymasz 50 zł lub 225 zł w gotówce od Organizatora.

Jeśli o tym zapomnisz, to otrzymasz należną premię po uprzednim uzupełnieniu danych w późniejszym czasie (będziesz mieć na to czas aż do 6.04.2023 roku).

Informację o przyznaniu trzeciej nagrody otrzymasz do 27 lipca, a nagroda 225 zł zostanie przekazana do 31 lipca 2022 r. na rachunek założony w ramach promocji.

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Warto poznać definicje pojęć Transakcji BLIK (czyli zwykłej płatności w sklepie stacjonarnym lub w Internecie z wykorzystaniem kodu BLIK wygenerowanego w aplikacji mobilnej) oraz transakcji bezgotówkowej kartą.

Transakcja BLIK – transakcja zainicjowana przez Uczestnika i wykonana z Konta Osobistego z wykorzystaniem usługi BLIK, czyli usługi umożliwiającej składanie zleceń płatniczych przy użyciu kodów BLIK generowanych w Aplikacji Mobilnej z usługą BLIK;

Transakcja bezgotówkowa kartą – transakcja bezgotówkowa wykonana w kraju lub za granicą dokonana za pomocą karty debetowej. Wyłączone są tutaj operacje dokonane za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media jak również transakcje wykonane w punktach posiadających kody MCC 7995 (kasyna), 8999 (usługi profesjonalne – Revolut), 6012 (instytucje finansowe), 6211 (brokerzy ubezpieczeniowi), 6051 (przekazy pieniężne), 4829 (internetowe przekazy pieniężne).

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku oraz możliwość zamówienia jednej z trzech kart debetowych. Polecam wybór Karty Otwartej na Dzisiaj, prowadzonej za 0 zł po wykonaniu min. 3 płatności bezgotówkowych miesięcznie na dowolną kwotę.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dzisiaj to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po wykonaniu 3 płatności miesięcznie na dowolną kwotę
  • 5 zł jeśli nie wykonasz żadnej płatności kartą
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
 • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą
Dokumenty:

Regulamin promocji „Super okazja”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Magdalena
Magdalena
2 lat temu

Czyli jednym ułatwili przystąpienie do promocji a innym utrudnili. Ci co długo trzymali konto mają krótszy okres karencji, zgadza się?

Bartoszzz
Bartoszzz
2 lat temu

Ciekawe jak wygląda sprawa z tą umową ramową. Czy jak źle zamknęli mi konto (nie zamknęli umowy ramowej) to będzie problem?

Matt
Matt
2 lat temu

Jak dotąd nie otrzymałem maila z linkiem do formularza. Dostaliście już swoje?

Co myślisz?

HIT! Rekordowe 600 zł na Allegro za przetestowanie karty Citi Simplicity

2,5% do 100 000 zł – Konto Mega Oszczędnościowe w Alior Banku [+ 300 zł premii na start]