w

50 zł za samą rejestrację w Twisto + 3 m-ce planu Space za darmo!

Twisto - 50 zł na start i 12 miesięcy Twisto Space za darmo

Właśnie ruszyła nowa, super prosta promocja Twisto z premią 50 zł za samo otwarcie darmowego planu Online lub planu Space darmowego na 3 miesięcy. Otrzymaną premię wykorzystasz w dowolnym sklepie.

Nowi użytkownicy Twisto będą mieli dodatkowo okazję to bezpłatnego przetestowania planu Twisto Space przez okres 3 miesięcy. Po tym czasie możesz przejść na bezpłatny plan Twisto Online lub zrezygnować z Twisto jeśli nie będzie on spełniał Twoich wymagań.

W promocji można też rozłożyć dowolny zakup opłacony kartą Twisto na 3 raty za 0 zł, nie płacąc żadnych kosztów odroczonej płatności, RRSO = 0%.

→ Przejdź do: Bonus 50 zł z Twisto + 3 m-ce planu Space

Łatwe 50 zł premii za kartę Twisto

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów Twisto, tj. z promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby pełnoletnie, które wcześniej nie korzystały z usług Twisto. Dawni klienci Twisto niestety nie mogą ponownie skorzystać z promocji na start.

Jeśli nie znasz jeszcze Twisto to krótko powiem, że działa ono na podobnej zasadzie co karty kredytowe. Po otwarciu konta otrzymujesz od Twisto limit kredytowy, z którego możesz korzystać za pomocą płatności Twisto lub płatności wydaną kartą Twisto / przez Google Pay / Apple Pay.

Po zakończeniu każdego miesiąca otrzymasz na maila wyciąg i będziesz mieć czas do 14-go dnia kolejnego miesiąca na spłatę wykorzystanej w poprzednim miesiącu kwoty nie ponosząc żadnych kosztów odroczonej płatności. Możesz też skorzystać z promocji 3 raty za 0 zł.

Jak otrzymać super łatwe 50 zł na start z Twisto?

Kod promocji Twisto 50 zł
  • W trakcje wypełniania wniosku zaakceptuj regulamin i wyraź wymagane regulaminem zgody jak poniżej (ostatnią zgodę możesz zostawić odznaczoną):
Zgody Twisto
  • W kolejnym kroku musisz wybrać jeden z dwóch planów: Space lub Online (z uwagi na trwającą promocję polecam wybór planu Space darmowego na okres 3 miesięcy). W międzyczasie możesz z niego zrezygnować bez żadnych konsekwencji:
Plany Twisto
  • W kolejnym kroku musisz podać swoje dane oraz zweryfikować swoją tożsamość wykonując przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł. Pamiętaj, że dane podane we wniosku muszą się zgadzać z danymi w banku, z którego wykonasz przelew.

Zaraz po otrzymaniu pozytywnej weryfikacji konta otrzymasz na swoje konto bonus w wysokości 50 pkt o równowartości 50 zł. Jeśli wybierzesz plan Space, to środki te wykorzystasz w prosty sposób płacąc otrzymaną kartą fizyczną Twisto.

Jak wykorzystać bonus 50 zł od Twisto?

Jak już wspomniałem powyżej, do otrzymania premii niezbędne jest wykonanie zakupów w dowolnym sklepie online lub stacjonarnym płacąc za nie kartą Twisto (lub dodając kartę do Google Pay / Apple Pay).

Możesz tutaj dokonać jednego zakupu na kwotę min. 50 zł lub też kilka mniejszych zakupów. Jest to bez znaczenia. Po około 3 dniach od wykonania płatności możesz zalogować się w panelu Twisto, gdzie możesz wykorzystać otrzymane w promocji punkty na spłatę wykonanych płatności. Jeśli wykonasz większą płatność niż 50 zł, to resztę kwoty spłacisz wygodnie za pomocą BLIKA.

To wszystko. Teraz możesz zdecydować, czy usługi Twisto są dla Ciebie przydatne i taka opóźniona zapłata za towary / darmowe rozłożenie zakupu na 3 raty przyda Ci się w przyszłości.

Twisto – opłaty

Konto Twisto Online jest prowadzone za 0 zł wraz z wirtualną kartą wirtualną umożliwiającą dokonywanie płatności w sklepach online. Taka karta daje Ci możliwość odroczonej zapłaty za wcześniej wykonane zakupy do 15-go dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności.

Tylko teraz, w ramach promocji możesz też wybrać Plan Space, który otrzymasz za darmo na 3 miesiące. Przed upływem tego czasu możesz zmienić plan Twisto na darmowy Online. Taki plan Space da Ci z kolei możliwość wykonywania płatności również w sklepach stacjonarnych (za darmo przez okres 3 miesięcy).

Porównanie planów Twisto Online vs Twisto Space

Większość cech poszczególnych planów znajdziesz w powyższej tabeli. Twisto Space rózni się czterema cechami od planu Online:

  • Umożliwia płatności mobilne Google Pay / Apple Pay
  • Daje bezpłatną kartę fizyczną Twisto
  • usługę Twisto Split
  • najlepsze kursy wymiany walut

Za korzystanie z usług Twisto zapłacisz dopiero wtedy, kiedy nie spłacisz wykorzystanej w poprzednim miesiącu kwoty do 14-go dnia miesiąca po miesiącu płatności z Twisto.

Awaryjnie możesz też skorzystać np. z odroczenia zapłaty 90% wykorzystanej kwoty o kolejny miesiąc, co będzie Cię kosztowało 4,5%, tj. 4,50 zł za każde wydane 100 zł.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Bonus na Start”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adam N.
Adam N.
2 lat temu

Szkoda, że jako dawny klient nie mogę skorzystać już z promocji 🙁

Co myślisz?

Podwyżka premii! Tylko teraz łącznie aż 550 zł za konto w Santander Bank Polska!

Podwyżka! Aż 200 zł premii za konto w ING Banku Śląskim [+1,5% dla chętnych]