w

ING Bank Śląski: 120 zł za regularne inwestowanie [+ 200 zł za konto osobiste]

Inwestuj regularnie z ING - 120 zł premii

Ruszyła nowa promocja regularnego inwestowania w ING Banku Śląskiego z premią 120 zł na start w zamian za zainwestowanie kwoty 4000 zł. Warunki są więc mniej korzystne niż w przypadku poprzednich edycji podobnych akcji banku.

Jeśli natomiast chcesz zainwestować swoje oszczędności, które tracą na wartości z uwagi na wysoką inflację, to można pochylić się nad akcją banku.

Jeśli nie masz jeszcze konta w tym banku, to możesz zgarnąć całkiem łatwe 200 zł premii na start za konto ING.

Promocja regularnego inwestowania ING trwa do 28 lutego 2022 r.

120 zł premii za 11 krotne nabycie funduszy z ING

W obecnej akcji „Inwestuj regularnie z ING” zmianie uległy warunki uprawniające do otrzymania premii w wysokości 120 zł. Premia zostanie wypłacona za kupno jednorazowo jednostek uczestnictwa w wysokości min. 1000 zł a następnie złożenie dyspozycji regularnego inwestowania (DRI) na kwotę min. 300 zł i 10 krotne jej zrealizowanie do 30.12.2022 roku. Łącznie daje to nam zainwestowaną kwotę 1000 zł + 10 x 300 zł = 4000 zł.

Zaletą inwestowania w fundusze inwestycyjne z ING Bankiem Śląskim jest brak opłat za nabycie jednostek funduszy. Jest to promocja banku trwająca do odwołania.

Kto może skorzystać z promocji ING?

Z promocji „Inwestuj regularnie z ING” mogą skorzystać klienci posiadający konto osobiste w ING, którzy na dzień 17.01.2022 roku oraz w dniu przystępowania do promocji nie posiadają jednostek funduszy zakupionych za pośrednictwem ING Banku Śląskiego, w tym jednostek IKE.

Jak otrzymać 120 zł premii za regularne inwestowanie?

  • Załóż Konto Direct lub Konto Mobi wraz z Otwartym Kontem Oszczędnościowym (jeśli jeszcze nie posiadasz)
  • Do 28.02.2022 r. za pomocą systemu bankowości Moje ING zapisz się do promocji (zakładka Oferta ING > Promocje):
  • Wypełnij ankietę inwestycyjną, a następnie podpisz umowę o IKE lub umowę pośrednictwa nabywania funduszy inwestycyjnych
  • Kup jednostki uczestnictwa dowolnego funduszu w ramach IKE lub otwartych funduszy na kwotę min. 1000 zł
    • Jeśli interesuje Cię pasywna inwestycja, to możesz skorzystać z jednego z pakietu funduszy, np. ING Pakiet Ostrożny, który inwestuje 100% środków w fundusze obligacji.
  • Ustaw dyspozycję regularnego inwestowania (DRI) na kwotę min. 300 zł miesięcznie
    • W dyspozycji określasz kwotę jaka będzie inwestowana automatycznie co miesiąc oraz konto, z którego mają zostać pobierane środki
  • Do 30.12.2022 r. dyspozycja ta musi zostać zrealizowana co najmniej 10 razy (czyli pierwsza dyspozycja musi zostać zrealizowania najpóźniej w marcu 2022 r.).

Teraz wystarczy już tylko utrzymać min. 3000 zł w jednostkach funduszy nabytych w ramach pierwszego zakupu i kolejnych 10 dyspozycji DRI do dnia wypłaty premii, tj. do 13 stycznia 2023 roku.

Premia 120 zł za zakup jednostek zostanie wypłacona na rachunek Otwartego Konta Oszczędnościowego. Po jej otrzymaniu możesz sprzedać wszystkie zakupione jednostki funduszy.

Uwaga!

Inwestowanie wiąże się z ryzykiem. Decyzję o skorzystaniu z promocji podejmujesz na własne ryzyko.

Dokumenty

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Podwyżka! Aż 200 zł premii za konto w ING Banku Śląskim [+1,5% dla chętnych]

300 zł za przetestowanie karty kredytowej mamBONUS w BNP Paribas [+rok bez opłat i 500 zł za konto osobiste]