w

Złap super łatwe 200 zł premii za 1 transakcję kartą kredytową Visa Comfort w Santander Consumer Bank

Karta Santander Consumer Bank z premią 200 zł

Ruszyła nowa promocja karty kredytowej Santander Consumer Bank (nie mylić z Santander Bank Polska) z super łatwą premią 200 zł za … wykonanie 1 transakcji kartą na dowolną kwotę! Przyznacie, że nie da się znaleźć łatwiejszej promocji z premią na start 😉

Promocja będzie trwała do 18 marca 2022 r.

→ Aktualna promocja: 300 zł do Biedronki z kartą Visa Comfort Plus

Złap 200 zł za 1 płatność od Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank (czyli obok Santander Bank Polska drugi bank należący do grupy Santander) kusi nowych klientów niezwykle łatwą premią za założenie karty Visa Comfort.

Rzecz jasna, bank ma nadzieję, że w przyszłości będziemy korzystać z kredytu na karcie i spłacać powstałe zadłużenie przez dłuższy okres, dzięki czemu bank zarobi na odsetkach. Natomiast nic nie stoi na przeszkodzie, aby z karty korzystać sprytnie nie ponosząc żadnych kosztów za korzystanie z karty kredytowej oraz za korzystanie z odroczonej płatności (od 24 dni do 54 dni).

Kto może odebrać 200 zł od Santander Consumer Bank?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które w okresie od 1 stycznia 2021 roku do 19 stycznia 2022 r. nie zawierały umowy o kartę kredytową z Santander Consumer Bank (nie mylić z Santander Bank Polska).

Dodatkowo uczestnicy promocji muszą wykazać osiąganie stałych dochodów (muszą posiadać zdolność kredytową do wydania karty kredytowej).

Jak złapać 200 zł na start z kartą Visa Comfort?

  • Złóż promocyjny wniosek o kartą Visa Comfort i podpisz umowę nie później niż do 18.03.2022 r. poprzez kuriera lub za pomocą przelewu weryfikacyjnego na 1 zł
  • Następnie wykonaj min. 1płatność kartą na dowolną kwotę do 30 kwietnia 2022 roku
    • Wykluczone są tutaj transakcje szczególne – m.in. zakłady bukmacherskie oraz „ułatwiacze”, tj. m.in. doładowania portfeli elektronicznych – Revolut, itp.)
  • Teraz wystarczy już tylko utrzymać kartę do dnia wypłaty nagrody, tj. do 31 maja 2022 r. oraz spłacać kartę w wyznaczonym na wyciągu terminie

To wszystko! Teraz wystarczy już tylko czekać na nagrodę i pamiętać, aby spłacać kartę zgodnie z wyciągiem (wymogiem jest bowiem brak posiadania zaległości w spłacie na kwotę wyższą niż 50 zł i dłuższego niż 10 dni).

Nagroda zostanie przekazana na rachunek karty kredytowej do 31 maja 2022 r. i spowoduje pomniejszenie zadłużenia na rachunku karty (czyli spowoduje jakby spłatę karty w wysokości 200 zł).

Wykluczenia płatności

Jak już wspomniałem powyżej wykluczone są transakcje szczególne wykonane w punktach o kodach MCC równych:

  • MCC 4829 – przelewy środków pieniężnych
  • MCC 6010 – instytucje finansowe (wypłaty gotówki)
  • MCC 6012 – instytucje finansowe
  • MCC 6051-instytucje niefinansowe (waluty, zlecenia przelewów, czeki)
  • MCC 6211- pośrednicy ubezpieczeniowy
  • MCC 6540 – instytucje niefinansowe
  • MCC 7995 – zakłady, loterie, kasyna
  • oraz doładowania wszelkiego rodzaju portfeli elektronicznych czy też przelewy z karty kredytowej (Revolut, SkyCash, PayPal).
Karta Visa Comfort – prześwietlenie

Karta Visa Comfort w Santander Consumer Bank będzie prowadzona za darmo pod warunkiem wykonania nią płatności na łączną kwotę min. 1000 zł miesięcznie. Jest jednak prosta metoda na spełnienie tego warunku.

Najprościej uniknąć miesięcznej opłaty za prowadzenie karty (9,50 zł) doładowując konto Revolut na brakującą kwotę do wysokości 1000 zł w danym okresie rozliczeniowym.

Przykład. W okresie rozliczeniowym wykonujesz kartą Santander Consumer Bank płatności w sklepach na łączną kwotę 400 zł. Do 1000 zł, czyli zwolnienia z opłaty za kartę brakuje Ci 600 zł. Zatem na taką kwotę doładuj konto Revolut / Aion Bank za otwarcie którego otrzymasz 30 zł na start na min. 3 dni przed upływem Twojego okresu rozliczeniowego.

Uwaga: Doładowanie Revolut / Aion Bank nie spełnia warunków promocji, także oprócz niego trzeba wykonać co najmniej jedną zwykłą płatność w sklepie stacjonarnym lub internetowym).

Karta Visa Comfort to:

  • 200 zł łatwej premii na start
  • 0 zł miesięcznej opłaty przy obrotach kartą na min. 1000 zł miesięcznie licząc od dnia aktywacji karty
    • 9,50 zł w przeciwnym razie
  • 0 zł za wyciąg online
  • 0 zł za korzystanie z odroczonej płatności od 24 do 54 dni (więcej w poradniku działania kart kredytowych)

Aby korzystać z darmowego kredytu (RRSO = 0%) wystarczy po wystawieniu wyciągu przez bank dokonać przelewu o wartości wcześniej wykorzystanej kwoty w całości w terminie 24 dni od wystawienia wyciągu. Jeśli natomiast spóźnimy się choćby 1 dzień, to zapłacimy odsetki od dnia wykonania każdej z płatności (RRSO = 18,50%). Dlatego też trzeba pilnować spłaty (najlepiej ustawić sobie przypomnienie).

Przykład:

Masz kartę kredytową z okresem rozliczeniowym z wyciągiem generowanym 1-go dnia miesiąca. Płatność wykonujesz 2 lutego 2022 roku, natomiast wyciąg obejmujący tą płatność otrzymasz 1 marca 2022 r. i do 25 marca 2022 r. możesz dokonać spłaty karty nie ponosząc żadnych kosztów odroczonej płatności (odsetek ani innych opłat). Pamiętaj jednak, że przelew musi zostać zaksięgowany przez bank tego dnia, dlatego lepiej wykonać go dzień wcześniej.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Złap 200 zł za kartę”

Tabela opłat i prowizji dla kart kredytowych Santander Consumer Bank

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] → Prześwietlenie promocji „200 zł za 1 transakcję kartą Visa Comfort„ […]

Anna K.
Anna K.
2 lat temu

Dzięki za sprytną wskazówkę jak sobie pomóc przy opłatach.

Adam N.
Adam N.
2 lat temu

Dzięki, wniosek przeszedł. Czekam na kartę

Wyjadacz
Wyjadacz
2 lat temu

Czyli wykluczenie kodów MCC nie dotyczy transakcji potrzebnych do zwolnienia z opłaty miesięcznej i tutaj spokojnie możemy doładować konto Revolut, DiPocket, Aion Bank?

Co myślisz?

300 zł za przetestowanie karty kredytowej mamBONUS w BNP Paribas [+rok bez opłat i 500 zł za konto osobiste]

HIT! Aż 500 zł na Allegro za założenie Darmowego konta BNP Paribas