w

300 zł do Biedronki z kartą Santander Consumer Bank

Karta ratalna Comfort Plus z bonem 300 zł do Biedronki w Santander Consumer Bank

Ruszyła jeszcze lepsza promocja karty ratalnej Visa Comfort w Santander Consumer Bank (nie mylić z Santander Bank Polska) z łatwą premią 300 zł do Biedronki za zwykłe płatności kartą.

Zalecam pośpiech, bowiem promocja będzie trwała do 31 grudnia 2022 r. lub do wyczerpania puli nagród.

→ Zyskaj 400 zł + 360 zł z kartą Santander Consumer Bank

300 zł do Biedronki z kartą Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank (czyli obok Santander Bank Polska drugi bank należący do grupy Santander) nagrodzi nowych klientów nagrodą w wysokości 300 zł do Biedronki za założenie karty kredytowej Visa Comfort.

Rzecz jasna, bank ma nadzieję, że w przyszłości będziemy korzystać z kredytu na karcie i spłacać powstałe zadłużenie przez dłuższy okres, dzięki czemu bank zarobi na odsetkach. Natomiast nie ma takiej potrzeby, możesz sprytnie korzystać z karty kredytowej nie ponosząc żadnych kosztów korzystania z pieniędzy banku przez okres od 24 do 54 dni (RRSO = 0%).

Wydatki wykonane kartą kredytową spłacane terminowo dadzą nam dobrą historię kredytową w BIK (pobierz swój raport BIK za 39 zł).

Dla kogo 300 zł do Biedronki w promocji Santander Consumer Bank?

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadają aktualnie umowy o kartę kredytową z Santander Consumer Bank (nie mylić z Santander Bank Polska). Na stronie promocji widnieje dodatkowe zastrzeżenie, że skorzystać mogą osoby, dla których to będzie pierwsza karta w Santander Consumer Bank (co jednak nie ma pokrycia w regulaminie 🙂 ).

Jak otrzymać 300 zł do Biedronki?

 • Złóż promocyjny wniosek o kartą Visa Comfort Plus ze stałą spłatą i podpisz umowę nie później niż do 31.12.2022 r. poprzez kuriera lub za pomocą przelewu weryfikacyjnego na 1 zł
 • Następnie w trzech dowolnych miesiącach z pięciu miesięcy licząc od miesiąca otrzymania karty wykonaj płatności kartą na łącznią kwotę min. 300 zł
 • Kartę spłacaj w całości zgodnie z otrzymywanym wyciągiem (wymogiem jest bowiem brak posiadania zaległości w spłacie na kwotę wyższą niż 50 zł przez okres dłuższy niż 10 dni).

To wszystko! Teraz wystarczy już tylko czekać na nagrodę i nie wypowiadać umowy do dnia otrzymania ostatniej nagrody.

Każdy z trzech kodów do Biedronki (3 x 100 zł) zostanie przesłany za pośrednictwem wiadomości SMS do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Przykład:

Kartę zakładasz w listopadzie

Płatności na 300 zł wykonujesz w grudniu 2022, w styczniu 2023 oraz w lutym 2023 roku.

Kod za płatności wykonane w grudniu otrzymasz do końca stycznia 2023 r., za płatności w styczniu do końca lutego, a za płatności w lutym do końca marca 2023 r.
Wykluczenia płatności

Jak już wspomniałem powyżej wykluczone są transakcje szczególne wykonane w punktach o kodach MCC równych:

 • MCC 4829 – przelewy środków pieniężnych
 • MCC 6010 – instytucje finansowe (wypłaty gotówki)
 • MCC 6012 – instytucje finansowe
 • MCC 6051-instytucje niefinansowe (waluty, zlecenia przelewów, czeki)
 • MCC 6211- pośrednicy ubezpieczeniowy
 • MCC 6540 – instytucje niefinansowe
 • MCC 7995 – zakłady, loterie, kasyna
 • oraz doładowania wszelkiego rodzaju portfeli elektronicznych czy też przelewy z karty kredytowej (Revolut, SkyCash, PayPal).
Karta Visa Comfort – prześwietlenie

Karta Visa Comfort w Santander Consumer Bank będzie prowadzona za darmo pod warunkiem wykonania nią płatności na łączną kwotę min. 1000 zł miesięcznie. Jest jednak prosta metoda na spełnienie tego warunku.

Najprościej uniknąć miesięcznej opłaty za prowadzenie karty (9,50 zł) doładowując konto Revolut na brakującą kwotę do wysokości 1000 zł w danym okresie rozliczeniowym.

Przykład. W okresie rozliczeniowym wykonujesz kartą Santander Consumer Bank płatności w sklepach na łączną kwotę 400 zł. Do 1000 zł, czyli zwolnienia z opłaty za kartę brakuje Ci 600 zł. Zatem na taką kwotę doładuj konto Revolut / Aion Bank za otwarcie którego otrzymasz 30 zł na start na min. 3 dni przed upływem Twojego okresu rozliczeniowego.

Uwaga: Doładowanie Revolut / Aion Bank nie spełnia warunków promocji, także oprócz niego trzeba wykonać co najmniej jedną zwykłą płatność w sklepie stacjonarnym lub internetowym).

Karta Visa Comfort to:

 • 300 zł łatwej premii na start
 • 0 zł miesięcznej opłaty przy obrotach kartą na min. 1000 zł miesięcznie licząc od dnia aktywacji karty
  • 9,50 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wyciąg online
 • 0 zł za korzystanie z odroczonej płatności od 24 do 54 dni (więcej w poradniku działania kart kredytowych)

Aby korzystać z darmowego kredytu (RRSO = 0%) wystarczy po wystawieniu wyciągu przez bank dokonać przelewu w wysokości z wyciągu (tj. kwoty wykorzystanej w poprzednim okresie) w terminie 24 dni od wystawienia wyciągu. Jeśli natomiast spóźnisz się choćby 1 dzień, to zapłacisz odsetki od dnia wykonania każdej z płatności (RRSO może wynieść nawet do 30,47% w skali roku). Dlatego też trzeba pilnować spłaty (najlepiej ustawić sobie przypomnienie).

Dokumenty:

Regulamin promocji „Karta Ratalna z voucherem do Biedronki”

Tabela opłat i prowizji dla kart kredytowych Santander Consumer Bank

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pablo
Pablo
1 rok temu

To w końcu opłata jest 9.50 czy 15zl

Darek
Darek
1 rok temu
Reply to  Darek

Mi 25.11 pobrali opłatę 15zl (jest napisane Comfirt Plus, czyli tak jak na podlinkowanym toip gdzie jest 9.50.

Co myślisz?

Motorola Moto e22 za darmo z kartą Citi Simplicity w Citibank

Santander Konto z premią listopad 2022

480 zł na start za Konto Jakie Chcę + 100 zł dla nastolatka + do 300 zł zwrotu za rachunki w Santander Bank Polska