w ,

1% na koncie oszczędnościowym w ING Banku Śląskim [+200 zł na start]

Konto Oszczędnościowe ING

Kontynuujemy przegląd najlepszych ofert do bezpiecznego ulokowania oszczędności. W ING Banku Śląskim możemy obecnie ulokować oszczędności na 1% w skali roku dla kwoty do 50 tys. zł (jeśli posiadamy już tutaj konto) lub do 100 tys. zł (dla nowych klientów). Dodatkowo nowi klienci mogą otrzymać 200 zł premii na start.

Zobacz też pozostałe okazje do ulokowania oszczędności:

Otwarte Konto Oszczędnościowe na 1% w skali roku

ING Bank Śląski na długi czas wycofał z oferty promocję Otwartego Konta Oszczędnościowego z promocyjnym oprocentowaniem. Teraz jednak prowadzi dwie akcje, w których oprocentowanie wynosi 1% w skali roku na 3 miesiące do kwoty 50 000 zł, czyli łącznie ulokować możemy 100 000 zł korzystając z obu tych akcji.

Bonus na start

Pierwsza akcja, „Bonus na start” dostępna jest dla osób, które:

  • na dzień 16.11.2021 roku nie posiadały Otwartego Konta Oszczędnościowego lub
  • posiadały taki rachunek który w okresie od 16.11.2020 do 15.11.2021 r. miał średnie saldo nie większe niż 10 PLN oraz od 16.11.2020 r. nie wykonywały na tym rachunku transakcji wpłaty lub wypłaty

Osoby, które spełniają jeden z powyższych warunków mogą do 3.01.2022 roku zawrzeć umowę o nowy rachunek OKO dla którego oprocentowanie zostanie podwyższone o 0,95%, tj. z 0,05% na 1% w skali roku na okres 3 miesięcy licząc od dnia otwarcia rachunku.

Powyższe oprocentowanie będzie obowiązywało do kwoty 50 000 zł, a odsetki zostaną naliczone na koniec 3-miesięcznego okresu.

OKO Bonus – oferta na nowe środki

Druga promocja dostępna jest z kolei dla nowych środków ulokowanych w ING Banku Śląskim, przez co bank rozumie oszczędności zgromadzone powyżej salda początkowego, obliczonego na koniec 18.10.2021 r. Nowi klienci spełniają więc ten warunek z automatu.

Jeśli masz potrzebę ulokowania wyższej kwoty lub nie jesteś nowym klientem to masz możliwość założenia dodatkowego rachunku – OKO Bonus. Jeśli spełniasz warunek wpłaty nowych środków i założysz taki rachunek do 3.01.2022 roku to również przez okres 3 miesięcy otrzymasz podwyższone oprocentowanie do 1% w skali roku dla kwoty do 50 000 zł.

Po 3 miesiącach konto zostanie automatycznie zamknięte, a pieniądze trafią na wskazane przez Ciebie konto oszczędnościowe.

200 zł na start za założenie Konta ING

Promocja występuje w dwóch wersjach. Pierwsza, łatwiejsza przeznaczona jest dla osób w wieku do 26 lat i dotyczy konta MOBI. Z drugiej dotyczącej Konta Direct mogą skorzystać osoby, które skończyły już 26. rok życia.

Jeśli nie masz jeszcze skończonych 26 lat to warunki akcji są niezwykle proste. Wystarczy tak naprawdę, że wykonasz 7 płatności kartą, 3 płatności BLIK-iem oraz założysz cel oszczędnościowy na koncie oszczędnościowym i odłożysz na nim min. 100 zł.

Osoby starsze będą z kolei musiały m.in. wykonać płatności kartą na łączną kwotę min. 1000 zł do końca kwietnia 2022 roku (czasu jest więc sporo). Zapraszam do dokładnego prześwietlenia obu tych promocji.

Więcej informacji na temat premii na start w osobnym prześwietleniu promocji „200 zł za konto ING”.

Otwarte Konto Oszczędnościowe – opłaty

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku
  • 0 zł za każdy przelew przez system bankowości ING na własne konto w ING
  • 0 zł za pierwszy przelew na Twoje konto w dowolnym banku
Dokumenty:

Regulamin promocji „Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus”

Regulamin promocji „Bonus na start”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

1,6% do 200 000 zł w Santander Consumer Bank

Konto firmowe BNP Paribas z premią do 1600 zł!