w

Łatwe 300 zł do Biedronki za założenie karty kredytowej w Citibank [+200 zł za konto]

Karta kredytowa Citibank z bonem 300 zł do Biedronki

Citibank ponownie ruszył z prostą akcją karty kredytowej Citi Simplicity z premią 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka za założenie karty i spełnienie warunków promocji.

Co więcej, jeśli spełnisz jeden prosty warunek, to korzystając z promocji nie poniesiesz żadnych kosztów i będziesz cieszyć się nagrodą w wysokości 300 zł.

Jeśli nie posiadasz jeszcze w pełni darmowego konta Citibank, to obecnie możesz zgarnąć kolejne 200 zł premii.

Promocja karty z bonem do Biedronki potrwa do 14 stycznia 2022 roku.

Aktualne promocje karty Citi Simplicity:

300 zł w bonach do sklepów Biedronka

Zaczniemy od sprawdzenia warunków przystąpienia do tej prostej promocji karty kredytowej Citi Simplicity. Możesz do niej przystąpić, jeśli od 1 stycznia 2019 roku nie posiadasz żadnej głównej karty kredytowej Citibank.

O rok krótszy okres karencji obowiązuje w innej promocji banku z projektorem Overmax Multipic 3.5 o wartości 450 zł.

Dodatkowo, aby móc otrzymać kartę trzeba też spełnić warunki finansowe:

 • Wiek: minimum 18 lat
 • Dochód netto: minimum 1200 zł,
 • Zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce;
 • Osoby prowadzące działalność gospodarczą: min. 2 lata prowadzenia działalności i dochód netto min. 2500 zł
Jak otrzymać 300 zł do Biedronki?

 • Wypełnij dedykowany wniosek na stronie promocji o kartę kredytową Citi Simplicity wyrażając znajdujące się tam zgody
  • We wniosku załącz dokument potwierdzający dochody lub możesz to zrobić później w ciągu 10 dni od wypełnienia wniosku na stronie banku „przesyłanie dokumentów”. Ważne aby o tym nie zapomnieć
 • Kartę aktywuj koniecznie za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile
  • Warunek aktywacji karty w aplikacji załatwia nam też inny warunek logowania w aplikacji mobilnej banku
 • Nie później niż do końca 3 miesiąca po miesiącu zawarcia umowy o kartę wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 1000 zł (mogą to być płatności w sklepach stacjonarnych lub w internecie)
  • Możesz podzielić te płatności na trzy miesiące jednocześnie spełniając warunek do zwolnienia z opłaty za prowadzenie karty
Nagroda

Nagroda zostanie przekazania za pomocą informacji w bankowości elektronicznej w ciągu 60 dni od momentu poinformowania przez bank o spełnieniu warunków promocji. Ważne, aby do momentu przekazania nagrody nie wypowiadać umowy o kartę.

Informacja ta zostanie z kolei przesłana do końca miesiąca po miesiącu spełnienia warunków akcji.

Możesz nim płacić kilka razy na raty aż do pełnego wykorzystania kwoty 300 zł. Bon to 13-cyfrowy kod, który należy podać kasjerowi podczas zakupów.

Przykład:

Umowę o kartę podpisujesz w grudniu 2021 r. Po jej otrzymaniu zainstaluj aplikację mobilną banku, aktywuj ją, zaloguj się i aktywuj w niej otrzymaną kartę.

Po aktywacji karty wykonaj nią płatności na łączną kwotę min. 1000 zł nie później niż do końca marca 2022 roku.

Możesz je dokonać na raz lub w częściach. Masz tutaj pełną dowolność. Jeśli chcesz uniknąć opłat to możesz wykonać te płatności po ok. 340 zł w styczniu, lutym i marcu 2022 roku.

To wszystko!

Karta kredytowa Citi Simplicity – RRSO 0% lub 10,24%

Na bannerach i w informacjach bankowych znajdziesz być może niepokojącą informację o RRSO równym 13,08%. Informacja ta jest wymagana prawem i służy informowaniu klientów o koszcie kredytu, jaki ten zapłaci nie spłacając karty kredytowej w całości w terminie określonym na wyciągu (w tzw. okresie bezodsetkowym), który w przypadku tej karty wynosi nawet do 56 dni.

Tych kosztów można całkowicie uniknąć w prosty sposób. Wystarczy spłacać kartę w całości w okresie bezodsetkowym wskazanym na wyciągu karty. Jeśli na wyciągu zobaczysz kwotę 320 zł, to taką też kwotę musisz przelać na rachunek wskazany do spłaty karty i nie poniesiesz żadnych kosztów za korzystanie z pieniędzy bank na karcie. Więcej na ten temat znajdziesz poradniku działania karty kredytowej.

W przeciwnym razie, za korzystanie z pieniędzy banku naliczone zostaną odsetki, które mogą wynieść do 13.08% (RRSO). Ważne, aby za pomocą karty kredytowej Citibank nie doładowywać portfeli elektronicznych, w tym Revolut, ponieważ bank z tego tytułu pobiera dodatkowe opłaty.

Karta Citi Simplicity dla uczestników promocji będzie prowadzona za 0 zł przez pierwszy rok po wykonaniu nią płatności na kwotę min. 300 zł w każdym okresie rozliczeniowym. Po roku ten próg ulegnie zwiększeniu na 1000 zł, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby go negocjować po kilku miesiącach (bank często idzie tutaj klientom na rękę – wystarczy telefon na infolinię lub złożenie wypowiedzenia przed upływem 11 miesiąca).

Na koniec dodam, że nie polecam aktywowania płatnej usługi CitiPhone. Przed aktywowaniem usług dodatkowych warto sprawdzić opłaty w podlinkowanej taryfie opłat i prowizji.

Karta Citi Simplicity to:

 • 0 zł miesięcznie przez pierwszy rok za prowadzenie karty wykonując płatności na kwotę min. 300 zł w okresie rozliczeniowym
  • 12 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za powiadomienia SMS (CitiAlerts) w wersji premium
 • 0% przez okres do 56 dni (okres bezodsetkowy)
 • Program zniżkowy
 • Program Mastercard Bezcenne Chwile
 • 300 zł do Biedronki na start
Dokumenty / linki:

Regulamin promocji „300 zł do Biedronki z kartą Citibank”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] niepełny miesiąc. Jeśli ta kwota jest dla Ciebie za duża, to zobacz inną promocję banku z bonem 300 zł do Biedronki za wydanie kwoty 1000 […]

Co myślisz?

20 zł za aktywowanie usługi „Moje cele” dla klientów Santander Bank Polska [+500 zł na start]

Projektor Overmax MULTIPIC 3.5c o wartości 450 zł w promocji karty Citi Simplicity