w

20 zł za aktywowanie usługi „Moje cele” dla klientów Santander Bank Polska [+500 zł na start]

Santander Moje Cele 20 zł

Santander Bank Polska ruszył z nową prostą promocją dla swoich nowych jak i obecnych klientów wypłacając im po 20 zł premii za uruchomienie darmowej usługi „Moje cele”.

Moje Cele to usługa polegająca na automatycznym oszczędzaniu przy okazji codziennych płatności kartą i/lub BLIKIEM.

Jeśli nie masz jeszcze konta osobistego w Santander, to obecnie możesz skorzystać ze świetnej kumulacji promocji z premią w wysokości 500 zł za założenie Konta Jakie Chcę.

Po założeniu konta możesz przejść do skorzystania z opisywanej dzisiaj promocji.

Promocja będzie trwała do 17 grudnia 2021 r. lub do wyczerpania puli 250 tys. nagród.

Proste 20 zł za usługę „Moje cele”

Z promocji skorzystać może każdy pełnoletni posiadacz konta osobistego w Santander Bank Polska. Usługa Moje cele jest całkowicie bezpłatna. Nie zapłacisz za dodanie celu, za prowadzenie rachunku celu jak również za wykonanie przelewu z rachunku celu na rachunek osobisty w Santander.

Jak otrzymać proste 20 zł za aktywację usługi „Moje cele”?

 • Nie później niż do 17.12.2021 r. aktywuj usługę „Moje cele” poprzez bankowość internetową w sekcję „Cele” lub w aplikacji mobilnej (w sekcji pod kartami)
 • Wybierz cel, na który chcesz oszczędzać, np. wakacje, telefon, itd. oraz określ kwotę, jaką chcesz odłożyć na dany cel
 • Wybierz jedną z opcji oszczędzania:
  • automatycznie – nie musisz pamiętać, aby odkładać pieniądze – wystarczy, że wyznaczysz kwotę i dzień, w którym bank automatycznie pobierze środki z konta osobistego na rachunek celu
  • końcówkami transakcji – przy okazji każdej płatności kartą debetową lub BLIKIEM. Końcówki możesz zwiększyć 5 lub 10 razy
  • samodzielnie – wpłacasz i wypłacasz kiedy chcesz i możesz
 • Przy czym bank zastrzega, że w usłudze Moje cele trzeba mieć włączoną metodę „Zaokrąglenia transakcji” na dowolnym celu oszczędnościowym. Zatem co najmniej w jednym celu trzeba wybrać drugą opcję i utrzymać ten cel do końca roku, kiedy to bank przekaże premię.
 • Do 17.12.2021 r. (po aktywacji usługi Moje cele) wykonaj co najmniej 1 płatność kartą debetową lub BLIKIEM na dowolną kwotę w PLN

Nagroda, w postaci przelewu na 20 zł zostanie przekazana do 31.12.2021 roku na rachunku do celowego oszczędzania, który na moment rozliczenia musi być aktywny.

W przypadku posiadania kilku rachunków do celowego oszczędzania – nagroda zostanie zaksięgowana na rachunku z najwyższym saldem na dzień uznania rachunku.

Dokumenty:

Regulamin promocji „Moje cele z bonusem”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

HIT w mBank! Rekordowe 500 zł za eKonto [+1,8% dla oszczędności]

Łatwe 300 zł do Biedronki za założenie karty kredytowej w Citibank [+200 zł za konto]