w

Karta Millennium Impresja z premią 300 zł do Biedronki [+300 zł za konto + 600 zł moneyback rocznie]

Karta kredytowa Millennium Impresja 300 zł Biedronka

Ruszyła jesienna edycja promocji karty kredytowej Mastercard Impresja w Banku Millennium z premią 300 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka oraz zwrotem płatności (moneyback) do 600 zł rocznie.

Jeśli nie masz jeszcze konta osobistego, to w bardzo prosty sposób możesz zgarnąć na start 250 zł premii za przetestowanie konta lub 300 zł za założenie konta wraz z kontem dziecka.

Jeszcze do 31 stycznia 2022 r. odbierz rekordowe 360 zł w promocji konta osobistego:

→ Przejdź do: Rekordowe 360 zł za konto osobiste Millennium

Natomiast do 28 lutego 2022 r. można skorzystać z nowej promocji Banku Millennium z kartą Visa Impresja z bonem 300 zł do Circle K.

300 zł do Biedronki + 12 miesięcy bez opłat

W ramach jesiennej edycji promocji karty kredytowej Impresja premia zostanie wypłacona w formie dwóch e-kodów o wartości 150 zł każdy (łącznie 300 zł premii) do sklepów Biedronka.

Uczestnicy promocji otrzymają dodatkowo zwolnienie z opłaty za prowadzenie karty na 12 miesięcy po wykonaniu 1 płatności kartą miesięcznie.

Jednym słowem, nie ryzykując nic zyskujemy całkiem pokaźną premię na start nie ponosząc przy tym żadnych kosztów.

Karta kredytowa Mastercard Impresja to również 5% moneyback (max. 50 zł miesięcznie i 600 zł rocznie) u 25 partnerów banku (m.in. Cinema City, Empik, Deichmann, Inter Cars, Sephora, Smyk, Zara).

Kto może otrzymać 300 zł?

Tutaj mamy bardzo dobrą wiadomość, bowiem Bank Millennium przesunął okres karencji dla byłych posiadaczy kart kredytowych Millennium.

Z promocji karty kredytowej Mastercard Impresja w Banku Millennium skorzystać mogą osoby, które od dnia 1 stycznia 2020 roku nie posiadają żadnej karty kredytowej Millennium. Okres karencji wynosi więc około 2 lat.

Nagroda

Nagrodą są 2 e-Kody o wartości 150 zł każdy (łącznie 300 zł) do wykorzystania w sklepach sieci Biedronka.

E-kody są ważne przez okres 12 miesięcy od ich dostarczenia. Aby je wykorzystać wystarczy przy kasie podać kod alfanumeryczny. Środki na karcie podarunkowej można wykorzystać na raty, aż do pełnego wykorzystania kwoty.

Aby otrzymać 300 zł za kartę Mastercard Impresja:

  • Do 9 stycznia 2022 r. złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard Impresja z limitem min. 3000 zł poprzez bankowość elektroniczną Millenet (Oferta -> Nowa karta kredytowa) lub przez aplikację mobilną Millennium (jeśli nie masz jeszcze konta to załóż Konto 360 zgarniając przy tym 250 zł lub 300 zł premii)
    • wyraź przy tym zgody marketingowe na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną, otrzymywanie dopasowanych informacji handlowych oraz informacji handlowych firm współpracujących z bankiem
  • W każdym z 3 kolejnych miesięcy po miesiącu wydania karty (tj. dla kart wydanych w październiku będzie to listopad, grudzień i styczeń) wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 350 zł, które nie zostaną zwrócone.
    • Za spełnienie tego warunku w trzech miesiącach otrzymasz pierwsze 150 zł premii
  • Przez trzy kolejne miesiące ponownie wykonaj płatności kartą na kwotę min. 350 zł / miesięcznie (tj. dla kart wydanych w październiku będą to miesiące luty, marzec i kwiecień 2022 r.)
    • Za spełnienie tego warunku w trzech kolejnych miesiącach otrzymasz drugie 150 zł premii (łącznie 300 zł)
  • Kartę utrzymaj do dnia otrzymania ostatniej nagrody

Każdy z 2 e-kodów do sklepów sieci Biedronka zostanie dostarczony za pomocą wiadomości SMS do końca miesiąca po miesiącu wykonania wymaganych płatności i będzie ważny przez okres 12 miesięcy od otrzymania.

Karta kredytowa Mastercard Impresja – krótkie prześwietlenie

Karta kredytowa Mastercard Impresja to 0 zł za prowadzenie karty przez 12 miesięcy po wykonaniu tą kartą co najmniej 1 płatności miesięcznie. W kolejnym roku, karta będzie prowadzona za darmo po wykonaniu nią min. 5 płatności miesięcznie.

600 zł zwrotu rocznie za zakupy kartą Impresja

Karta Millennium Mastercard Impresja to również 5% zwrotu za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można otrzymać do 50 zł zwrotu miesięcznie i 600 zł w ciągu roku. Zwrot otrzymasz na rachunek karty kredytowej na początku kolejnego miesiąca po miesiącu wykonania premiowanych transakcji.

5% zwrotu otrzymamy za zakupy kartą Impresja w następujących sklepach: Apart, Empik, TravelPlanet.pl, Cinema City, Smyk, Deichmann, Inter Cars, Sony Centre, Sephora, Venezia, Baldinini, Coccinelle, FrancescoBiasia, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiasia, PennyBlack, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara, Zara Home oraz Uterque.

Millennium Impresja 5% Moneybac
Dokumenty:

Regulamin promocji „Jesień z kartą kredytową Mastercard”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tobiasz
Tobiasz
2 lat temu

Jak sprawdzić kiedy zamykałem kartę?

Co myślisz?

160 zł za konto w ING Banku Śląskim [+ 50 zł z polecenia + 1,6% dla oszczędności]

250 zł na start w promocji konta Pekao SA + darmowy Pakiet Komfort na 6 miesięcy