w

250 zł na start w promocji konta Pekao SA + darmowy Pakiet Komfort na 6 miesięcy

Konto Pekao SA premia na start

Bank Pekao SA ruszył z nową edycją promocji Konta Przekorzystnego z premią na start w ramach której do zgarniecia jest nawet 250 zł (100 zł + 100 zł + 50 zł). Dodatkowo otrzymasz Pakiet Komfort na okres 6 miesięcy zupełnie za darmo.

Już na starcie zaznaczę, że konto zakładane w promocji będzie prowadzone za darmo wraz z szerokim pakietem korzyści po spełnieniu dwóch prostych warunków – zapewnienia wpływu min. 500 zł w miesiącu oraz wykonania 1 płatności kartą. Nic więc nie ryzykujesz, a za spełnienie warunków zyskasz aż 250 zł premii.

Zobacz prześwietlenie aktualnej promocji: 300 zł za Konto Przekorzystne Pekao

250 zł za konto Pekao

Premię w wysokości 250 zł możemy podzielić na trzy części:

 • 100 zł premii bazowej na start otrzymasz za założenie konta i spełnienie warunków
 • 100 zł premii w formie 10% moneyback za płatności kartą
 • 50 zł za przystąpienie do programu Mastercard Bezcenne Chwile (promocja zakończona – czekamy na start kolejnej edycji)

Poniżej opiszę teraz krok po kroku wszystkie czynności, za które otrzymasz pełną premię w wysokości 250 zł. Zaczniemy jednak od sprawdzenia warunków uczestnictwa.

Czy mogę skorzystać z promocji?

Premię do 250 zł za otwarcie Konta Przekorzystnego możesz otrzymać jeśli od 1 stycznia 2019 roku do dnia złożenia wniosku nie posiadałeś/aś żadnego konta ani lokaty w Banku Pekao SA.

Jak przystąpić do promocji?

 • Złóż dedykowany wniosek o Konto Przekorzystne wraz z kartą debetową Mastercard Debit FX
  • Wniosek możesz złożyć na komputerze lub smartfonie, ważne aby mieć dostęp do kamery i mikrofonu w celu weryfikacji wniosku. Można też zacząć wniosek na komputerze i dokończyć go na telefonie (weryfikacja przez selfie). Jeśli finalizacja umowy nie powiedzie się online, to będziecie mogli skorzystać ze standardowego podpisania umowy w placówce banku
 • Po założeniu konta, nie później niż do 31.12.2021 r. aktywuj aplikację mobilną PeoPay oraz Pakiet Komfort – pakiety zostały opisane na końcu wpisu (online, przez aplikację mobilną lub w oddziale bank)
 • Zweryfikuj swoją tożsamość i złóż wzór podpisu w placówce banku (masz na to czas do 31.01.2022 r.)
Jak otrzymać 250 zł na start?

 • Przez 3 kolejne miesiące następujące po miesiącu otwarcia konta (tj. w listopadzie, grudniu i w styczniu) spełnij po dwa warunki aktywności:
  • Zapewnij jednorazowy wpływ na kwotę min. 500 zł z konta w innym banku
  • Wykonaj min. 1 płatność bezgotówkową kartą w sklepie stacjonarnym lub internetowym
 • [PRMOCJA ZAKOŃCZONA – czekamy z rejestracją karty na start kolejnej promocji] Po otrzymaniu karty debetowej, zarejestruj ją w programie Mastercard Bezcenne Chwile i następnie w terminie 30 dni od rejestracji wykonaj nią płatności na łączną kwotę min. 50 zł za co otrzymasz 4000 pkt o wartości 50 zł lub 5 biletów do kina
 • W okresie powyższych 3 miesięcy płać kartą za zakupy, za co otrzymasz aż 10% zwrotu (max 100 zł za wydane 1000 zł w tym okresie). Średniomiesięcznie wychodzi więc ok. 334 zł, ale równie dobrze można zapłacić całość wcześniej.
 • Konto utrzymaj do dnia przekazania nagród (wraz z aplikacją mobilną i Pakietem Komfort

To wszystko!

Przykład.

 1. Konto zakładasz 12.10.2021 r.
 2. Warunki aktywności (wpływ min. 500 zł oraz 1 transakcje kartą) wykonujesz w listopadzie, grudniu 2021 r. oraz w styczniu 2022 r.
 3. Aplikację mobilną i Pakiet Komfort aktywujesz do 31.12.2021 r.
 4. Nagrodę z programu Bezcenne Chwile otrzymasz w terminie 60 dni od spełnienia warunków. Na odbiór nagród / wymianę punktów na nagrody będziesz mieć kolejne 2 miesiące. Wymienisz je na bilety do kina lub vouchery m.in. do Allegro, Decathlon, Empik, RTV Euro AGD, Circle K
 5. Tożsamość weryfikujesz do 31.01.2022 r.
 6. Nagrodę 100 zł + 100 zł otrzymasz do 28.02.2022 r. i wtedy możesz zdecydować, czy konto Ci odpowiada i je zostawiasz, czy też po prostu je zamykasz.
Konto Przekorzystne z Pakietem Komfort

Konto Przekorzystne to 0 zł za prowadzenie konta wraz z kartą i własnymi bankomatami + dwiema wypłatami z obcych bankomatów po spełnieniu dwóch prostych warunków:

 • zapewnieniu pojedynczego wpływu na min. 500 zł z innego banku
 • wykonaniu 1 płatności kartą miesięcznie.

Dodatkowo otrzymujesz darmowy Pakiet Komfort na okres 6 miesięcy. Przed jego upływem możesz ten pakiet wyłączyć, aby nie ponosić dodatkowych kosztów.

Konto Przekorzystne to:

 • 0 zł za prowadzenie konta po spełnieniu warunku aktywności
  • bezwarunkowe 0 zł dla osób do 26. roku życia
 • 0 zł za wielowalutową kartę debetową
 • 0 zł za bankomaty Pekao SA
 • 0 zł za dwie wypłaty miesięcznie z pozostałych bankomatów
  • 2,3%, min. 5 zł za kolejne wypłaty z bankomatów obcych w miesiącu
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów zagranicą
 • 0 zł prowizji za przelewalutowanie przy płatności kartą
 • 0 zł za wpłaty gotówki w oddziałach
 • Pakiet Komfort za 0 zł na 6 miesięcy (patrz dalej)
Po założeniu konta możesz wybrać swój Pakiet Komfort spośród trzech wariantów opisanych poniżej:

Pakiet Komfort STANDARDPakiet Komfort ZŁOTYPakiet Komfort PLATYNOWY
2 x Express Elixir3 x Express Elixir4 x Express Elixir
Ubezpieczenie zakupów przez internet do 5000 złUbezpieczenie zakupów przez internet do 5000 złUbezpieczenie zakupów przez internet do 5000 zł
Ubezpieczenie rzeczy osobistych i ubezpieczenie assistance – usługi informacyjne do 1000 złUbezpieczenie rzeczy osobistych i ubezpieczenie assistance – usługi informacyjne do 1000 złUbezpieczenie rzeczy osobistych i ubezpieczenie assistance – usługi informacyjne do 1000 zł
Pomoc w domu 3 x 800 zł = 2400 złPomoc w domu 3 x 800 zł = 2400 zł
Odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym do 10 000 zł

Pakiet Komfort składa się z płatnego Pakietu Express Elixir (6 pierwszych miesięcy jest za darmo) i bezpłatnego dla Klienta w całym okresie ochrony Pakietu Ubezpieczeń. Po tym okresie będzie pobierania miesięczna opłata za Pakiet Express Elixir w wysokości 6 zł (Pakiet STANDART), 9 zł (Pakiet ZŁOTY) lub 12 zł (Pakiet PLATYNOWY).

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby po otrzymaniu nagrody wyłączyć ten pakiet, aby nie ponosić żadnych kosztów z tytułu prowadzenia konta.

Dokumenty:

Regulamin promocji konto z premią na start

Regulamin promocji z punktach o wartości 50 zł

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Adrian
Adrian
2 lat temu

Jeśli ktoś chodzi do kina to moim zdaniem najkorzystniej wymienić punkty z Bezcennych Chwil na 5 biletów do kina. Za 50 zł nigdzie nie kupimy tylu biletów.

trackback

[…] masz już ukończone 26 lat to możesz z kolei zgarnąć 250 zł premii w promocji Konta Przekorzystnego na nieco trudniejszych […]

Co myślisz?

Karta Millennium Impresja z premią 300 zł do Biedronki [+300 zł za konto + 600 zł moneyback rocznie]

Łatwe 150 zł premii za Konto Przekorzystne dla młodych w Pekao S.A.