w

Karta Visa Impresja z bonem 300 zł do Circle K w Banku Millennium [+360 zł za konto]

Bank Millennium - Karta Visa Impresja z bonem 300 zł Circle K

Bank Millennium ruszył z nową promocją karty kredytowej Visa Impresja z premią 300 zł na Circle K, brakiem opłat przez rok przy 1 transakcji miesięcznie oraz zwrotem do 600 zł za zakupy w wybranych sklepach.

Jeśli nie masz jeszcze konta osobistego, to w bardzo prosty sposób możesz zgarnąć na start rekordowe 360 zł premii za przetestowanie Konta 360°.

→ Przejdź do: Rekordowe 500 zł za konto Millennium 360

300 zł na Circle K + 12 miesięcy bez opłat

W ramach akcji „Nowy rok z kartą kredytową Visa” Bank Millennium przekaże 300 zł premii w formie dwóch e-kodów po 150 zł każdy do wykorzystania na stacjach Circle K.

Uczestnicy akcji otrzymają także zwolnienie z opłaty za prowadzenie karty przez rok po wykonaniu nią zaledwie 1 płatności miesięcznie. Czyli nic nie ryzykując otrzymujemy 300 zł za otwarcie karty kredytowej. Dodam, że spłacając tą kartę w terminie wyznaczonym na wyciągu nie zapłacisz ani grosza za skorzystanie z odroczonej płatności.

Karta kredytowa Visa Impresja to dodatkowo 5% moneyback (max. 50 zł miesięcznie i 600 zł rocznie) u 25 partnerów banku (m.in. Cinema City, Empik, Deichmann, Inter Cars, Sephora, Smyk, Zara).

Obecna edycja promocji karty kredytowej potrwa do 28 lutego 2022 roku.

Dla kogo 300 zł do karty Visa Impresja?

Promocja „Nowy rok z kartą kredytową Visa” jest dostępna dla osób, które od dnia 1 stycznia 2020 roku nie posiadają żadnej karty kredytowej Millennium. Okres karencji wynosi więc około 2 lat.

Nagroda

Nagrodą są dwie eKarty o wartości 150 zł każda (łącznie 300 zł) do wykorzystania na stacjach Circle K.

Po otrzymaniu każdej z eKart, należy ją aktywować w terminie 60 dni w aplikacji Goodie (w polu „użyj kodu” w zakładce „Profil”), po czym same eKarty można już wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od dnia aktywacji.

Aby otrzymać 300 zł za kartę Visa Impresja:

  • Do 28 lutego 2022 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa Impresja z limitem min. 3000 zł poprzez bankowość elektroniczną Millenet (Oferta -> Nowa karta kredytowa) lub przez aplikację mobilną Millennium (jeżeni nie masz jeszcze konta to założysz je obecnie zgarniając rekordowe 360 zł premii)
    • wyraź przy tym zgody marketingowe na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną, otrzymywanie dopasowanych informacji handlowych oraz informacji handlowych firm współpracujących z bankiem
  • W każdym z 3 kolejnych miesięcy po miesiącu wydania karty (tj. dla kart wydanych w styczniu 2022 r. będzie to luty, marzec i kwiecień) wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 350 zł, które nie zostaną zwrócone.
    • Za spełnienie tego warunku w trzech miesiącach otrzymasz pierwsze 150 zł premii
  • Przez trzy kolejne miesiące ponownie wykonaj płatności kartą na kwotę min. 350 zł / miesięcznie (tj. dla kart wydanych w styczniu będą to miesiące maj, czerwiec oraz lipiec 2022 r.)
    • Za spełnienie warunku płatności w tych trzech miesiącach otrzymasz drugie 150 zł premii (łącznie 300 zł)
  • Kartę utrzymaj do dnia otrzymania ostatniej nagrody

Każdy z 2 eKart na stacje paliw Circle K zostanie dostarczona za pomocą wiadomości SMS do końca miesiąca po miesiącu wykonania wymaganych płatności. Jak już wspomniałem wyżej, po otrzymaniu karty, należy ją aktywować w aplikacji mobilnej Goodie.

Karta kredytowa Visa Impresja – krótkie prześwietlenie

Karta kredytowa Visa Impresja w Banku Millennium to 0 zł za prowadzenie karty przez 12 miesięcy po wykonaniu tą kartą co najmniej 1 płatności miesięcznie. W kolejnym roku, karta będzie prowadzona za darmo po wykonaniu nią min. 5 płatności miesięcznie, co jest nadal bardzo prostym warunkiem zwolnienia z opłat.

600 zł zwrotu rocznie za zakupy kartą Impresja

Karta Millennium Visa Impresja to również 5% zwrotu za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można otrzymać do 50 zł zwrotu miesięcznie i 600 zł w ciągu roku. Zwrot otrzymasz na rachunek karty kredytowej na początku kolejnego miesiąca po miesiącu wykonania premiowanych transakcji.

5% zwrotu otrzymamy za zakupy kartą Impresja w następujących sklepach: Apart, Empik, TravelPlanet.pl, Cinema City, Smyk, Deichmann, Inter Cars, Sony Centre, Sephora, Venezia, Baldinini, Coccinelle, FrancescoBiasia, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiasia, PennyBlack, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara, Zara Home oraz Uterque.

Millennium Impresja 5% Moneybac
Dokumenty:

Regulamin promocji „Nowy rok z kartą kredytowa Visa”

Tabela opłat i prowizji

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] zł na start za otwarcie Konta 360° + dla chętnych po 100 zł za konto dla każdego dziecka oraz 300 zł za kartę Visa Impresja. Na dokładkę otrzymujemy też 1,5% na Koncie Oszczędnościowym […]

Damian
Damian
2 lat temu

Miałem tą kartę, ale zamknąłem bo wycofali cashback w Leroy Merlin.

gumbas
gumbas
2 lat temu

Czy kartę można założyć w całości przez bankowość czy muszę przyjechać do banku?

Co myślisz?

Najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe – ranking lokat – styczeń 2022 r.

Płać kartą Visa i wygraj 100 tys. zł oraz inne nagrody