w

Karta Visa Impresja z bonem 300 zł do Circle K w Banku Millennium [+360 zł za konto]

Bank Millennium - Karta Visa Impresja z bonem 300 zł Circle K

Bank Millennium ruszył z nową promocją karty kredytowej Visa Impresja z premią 300 zł na Circle K, brakiem opłat przez rok przy 1 transakcji miesięcznie oraz zwrotem do 600 zł za zakupy w wybranych sklepach.

Jeśli nie masz jeszcze konta osobistego, to w bardzo prosty sposób możesz zgarnąć na start rekordowe 360 zł premii za przetestowanie Konta 360°.

→ Przejdź do: Rekordowe 360 zł za konto osobiste Millennium

Promocja karty kredytowej potrwa do 28 lutego 2022 roku.

300 zł na Circle K + 12 miesięcy bez opłat

W ramach akcji „Nowy rok z kartą kredytową Visa” Bank Millennium przekaże 300 zł premii w formie dwóch e-kodów po 150 zł każdy do wykorzystania na stacjach Circle K.

Uczestnicy akcji otrzymają także zwolnienie z opłaty za prowadzenie karty przez rok po wykonaniu nią zaledwie 1 płatności miesięcznie. Czyli nic nie ryzykując otrzymujemy 300 zł za otwarcie karty kredytowej. Dodam, że spłacając tą kartę w terminie wyznaczonym na wyciągu nie zapłacisz ani grosza za skorzystanie z odroczonej płatności.

Karta kredytowa Visa Impresja to dodatkowo 5% moneyback (max. 50 zł miesięcznie i 600 zł rocznie) u 25 partnerów banku (m.in. Cinema City, Empik, Deichmann, Inter Cars, Sephora, Smyk, Zara).

Dla kogo 300 zł do karty Visa Impresja?

Promocja „Nowy rok z kartą kredytową Visa” jest dostępna dla osób, które od dnia 1 stycznia 2020 roku nie posiadają żadnej karty kredytowej Millennium. Okres karencji wynosi więc około 2 lat.

Nagroda

Nagrodą są dwie eKarty o wartości 150 zł każda (łącznie 300 zł) do wykorzystania na stacjach Circle K.

Po otrzymaniu każdej z eKart, należy ją aktywować w terminie 60 dni w aplikacji Goodie (w polu „użyj kodu” w zakładce „Profil”), po czym same eKarty można już wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od dnia aktywacji.

Aby otrzymać 300 zł za kartę Visa Impresja:

  • Do 28 lutego 2022 r. złóż wniosek o kartę kredytową Visa Impresja z limitem min. 3000 zł poprzez bankowość elektroniczną Millenet (Oferta -> Nowa karta kredytowa) lub przez aplikację mobilną Millennium (jeżeni nie masz jeszcze konta to założysz je obecnie zgarniając rekordowe 360 zł premii)
    • wyraź przy tym zgody marketingowe na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną, otrzymywanie dopasowanych informacji handlowych oraz informacji handlowych firm współpracujących z bankiem
  • W każdym z 3 kolejnych miesięcy po miesiącu wydania karty (tj. dla kart wydanych w styczniu 2022 r. będzie to luty, marzec i kwiecień) wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 350 zł, które nie zostaną zwrócone.
    • Za spełnienie tego warunku w trzech miesiącach otrzymasz pierwsze 150 zł premii
  • Przez trzy kolejne miesiące ponownie wykonaj płatności kartą na kwotę min. 350 zł / miesięcznie (tj. dla kart wydanych w styczniu będą to miesiące maj, czerwiec oraz lipiec 2022 r.)
    • Za spełnienie warunku płatności w tych trzech miesiącach otrzymasz drugie 150 zł premii (łącznie 300 zł)
  • Kartę utrzymaj do dnia otrzymania ostatniej nagrody

Każdy z 2 eKart na stacje paliw Circle K zostanie dostarczona za pomocą wiadomości SMS do końca miesiąca po miesiącu wykonania wymaganych płatności. Jak już wspomniałem wyżej, po otrzymaniu karty, należy ją aktywować w aplikacji mobilnej Goodie.

Karta kredytowa Visa Impresja – krótkie prześwietlenie

Karta kredytowa Visa Impresja w Banku Millennium to 0 zł za prowadzenie karty przez 12 miesięcy po wykonaniu tą kartą co najmniej 1 płatności miesięcznie. W kolejnym roku, karta będzie prowadzona za darmo po wykonaniu nią min. 5 płatności miesięcznie, co jest nadal bardzo prostym warunkiem zwolnienia z opłat.

600 zł zwrotu rocznie za zakupy kartą Impresja

Karta Millennium Visa Impresja to również 5% zwrotu za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można otrzymać do 50 zł zwrotu miesięcznie i 600 zł w ciągu roku. Zwrot otrzymasz na rachunek karty kredytowej na początku kolejnego miesiąca po miesiącu wykonania premiowanych transakcji.

5% zwrotu otrzymamy za zakupy kartą Impresja w następujących sklepach: Apart, Empik, TravelPlanet.pl, Cinema City, Smyk, Deichmann, Inter Cars, Sony Centre, Sephora, Venezia, Baldinini, Coccinelle, FrancescoBiasia, MaxMara, Marella, Pollini, FrancescoBiasia, PennyBlack, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara, Zara Home oraz Uterque.

Millennium Impresja 5% Moneybac
Dokumenty:

Regulamin promocji „Nowy rok z kartą kredytowa Visa”

Tabela opłat i prowizji

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze

Najlepsze lokaty i konta oszczędnościowe – ranking lokat – styczeń 2022 r.

Płać kartą Visa i wygraj 100 tys. zł oraz inne nagrody