w

Nawet 1300 zł premii za Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander [0 zł na 24 miesiące]

Konto firmowe Godne Polecenia Santander Bank Polska - premia 1300 zł na start

Santander Bank Polska ruszył z kolejną promocją Konta Firmowego Godnego Polecenia z premią na start. Do zgarnięcia tym razem jest do 1300 zł oraz brak opłat przez 24 miesiące!

Premia podzielona jest na dwie części: 900 zł premii w gotówce za transakcje kartą oraz 400 zł premii za terminal płatniczy.

Zakładane w promocji konto firmowe zapewni nam brak opłat za prowadzenie konta, wydanie i używanie karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą, za 10 przelewów natychmiastowych BlueCash.


Zobacz aktualne promocje kont firmowych z premią na start:

Konto Firmowe Santander z premią do 1300 zł

Jeśli posiadasz działalność gospodarczą i chcesz zamienić swoje konto na darmowy rachunek to masz świetną okazję do zrobienia tego i przy okazji zgarnięcia dodatkowej premii do 1300 zł.

Jeśli nie posiadasz i nie potrzebujesz terminala płatniczego, to zgarnąć możesz do 900 zł zwrotu za płatności kartą firmową.

Dla kogo do 1300 zł za konto firmowe Santander?

Uczestnikiem „Promocji dla przedsiębiorców VI” może zostać osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą i nieposiadająca jakiegokolwiek rachunku firmowego w Santander Bank Polska w okresie od 31 marca 2019 r. do dnia przystąpienia do promocji. Okres karencji wynosi więc około 2,5 roku.

Konto Firmowe Godne Polecenia – prześwietlenie

Karta Visa Business Electron i Mastercard Business Debit w Santander Bank Polska

Uczestnicy promocji uzyskają zwolnienie z opłat na okres 24 miesięcy od otwarcia rachunku. Dzięki temu Konto Firmowe Godne Polecenia to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku firmowego
 • 0 zł za wydanie i prowadzenie pierwszej karty debetowej (na potrzeby promocji należy wybrać kartę Mastercard Business Debit)
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą
 • 0 zł za przelewy internetowe Elixir
 • 0 zł za przelewy SEPA w EUR
 • 0 zł za 10 przelewów natychmiastowych Bluecash miesięcznie
 • 0 zł za realizacja poleceń zapłaty i zleceń stałych
 • 0 zł za wysłanie smsKodów autoryzacyjnych
Warunkiem uzyskania zwolnienia z opłat za użytkowanie karty oraz za bezpłatne wypłaty gotówki przy użyciu karty jest:

 • brak sprzeciwu na przetwarzanie danych marketingowych w Banku
 • wyrażenie zgody na kontakt telefoniczny w celach marketingowych
 • wyrażenie zgody na kontakt elektroniczny w celach marketingowych

Znamy już zalety Konta Firmowego Godnego Polecenia i warunki dodatkowego zwolnienia z opłaty za bankomaty obce i użytkowanie karty. Przejdźmy zatem to opisu promocji z premią do 1300 zł na start.

Jak przystąpić do promocji z premią do 1300 zł?

 • Do 31.10.2021 r. złóż promocyjny wniosek o Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z kartą debetową Mastercard Business Debit i akceptując wspomniane wyżej zgody co najmniej do czasu wypłaty ostatniej premii (po tym czasie możesz wycofać te zgody)
 • Premię za płatność otrzymasz pod warunkiem wykonania min. 1 przelewu składek ZUS lub US o wartości min. 200 zł do 15-go dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonania premiowanych płatności
Do 900 zł zwrotu za płatności

Pierwszą częścią premii pieniężnej za otwarcie Konta Firmowego Godnego Polecenia jest moneyback od płatności firmową kartą wydaną do tego konta.

Zwrot wynosić będzie 3% wartości wykonanych transakcji a maksymalna wartość zwrotu może wynieść 150 zł miesięcznie i 900 zł w całym okresie promocji.

Pierwszym miesiącem za który będzie liczony zwrot jest miesiąc otwarcia konta, natomiast ostatnim miesiącem jest 6 miesiąc licząc od miesiąca otwarcia konta.

Zwrot będzie wypłacany do końca miesiąca po miesiącu wykonania płatności i wyniesie on 3% od wysokości wykonanych transakcji.

Zwrotu nie otrzymamy za płatności wykonane za pomocą usługi Przelew24, za transakcje quasicash (np. doładowania portfeli elektronicznych) oraz za transakcje w punktach oznaczonych jako kasyna, gry losowe, zakłady bukmacherskie, loterie i totalizatory.

Premia będzie wypłacana wg poniższej formuły:

Warunki przyznania premiiWypłacona premia
Miesiąc 1zawarcie umowy o konto i kartę
wykonanie płatności kartą
Miesiąc 2przelew do ZUS lub US3% zwrotu (max. 150 zł)
Miesiąc 3 przelew do ZUS lub US 3% zwrotu (max. 150 zł)
Miesiąc 4 przelew do ZUS lub US 3% zwrotu (max. 150 zł)
Miesiąc 5 przelew do ZUS lub US 3% zwrotu (max. 150 zł)
Miesiąc 6 przelew do ZUS lub US 3% zwrotu (max. 150 zł)
Miesiąc 7 przelew do ZUS lub US 3% zwrotu (max. 150 zł)

Dochód uzyskany w ramach promocji, stanowi przychód firmy z działalności gospodarczej i należy go rozliczyć samodzielnie.

400 zł za umowę o terminal

Do 900 zł zwrotu za płatności kartą to jeszcze nie wszystko. Santander premiuje też osoby, które do swojej działalności potrzebować będą terminal płatniczy.

W ramach promocji zgarnąć możemy kolejne 400 zł w zamian za zawarcie pierwszej umowy o akceptacje kart z Elavon Financial Services Designated Activity Company za pośrednictwem Santander Bank Polska S.A. oraz aktywację terminala (pierwsza transakcja) nie później niż w ciągu 6 miesięcy od dnia przystąpienia do Promocji.

Tutaj warunkiem wypłaty premii jest również wyrażenie zgód marketingowych wspomnianych wyżej we wpisie.

ASama premia 400 zł za terminal zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po zawarciu ww. umowy z Elavon.0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

BNP Paribas: Zegarek z mikrokartą dla dziecka o wartości 330 zł w akcji „Karta Samodzielniaka”

100 zł za konto Getin Bank + 100 zł za konto dziecka i nawet 2% dla oszczędności