w

BNP Paribas: Zegarek z mikrokartą dla dziecka o wartości 330 zł w akcji „Karta Samodzielniaka”

Karta Samodzielniaka BNP Paribas

BNP Paribas ma ciekawe rozwiązanie dla rodziców dzieci w wieku od 7 do 13 lat, którzy chcieliby mieć kontakt ze swoimi pociechami a jednocześnie ułatwić im start w świat finansów.

W ramach promocji „Karta Samodzielniaka” Twoje dziecko otrzyma w prezencie smartwatch za pomocą którego skontaktuje się z Tobą i za pomocą którego otrzymasz informację o miejscu przebywania Twojego dziecka, dzięki modułowi GPS. Megazegarek to także możliwość samodzielnego wykonywania płatności zbliżeniowych zegarkiem przez Twoją pociechę.

Jeśli nie posiadasz jeszcze konta osobistego w BNP Paribas, to za założenie tego darmowego rachunku otrzymasz 370 zł premii na start. Następnie możesz ją powiększyć o kolejne 550 zł korzystając ze świetnej karty kredytowej mamBONUS.

Łącznie z promocją Karty Samodzielniaka zyskać więc można nagrody o wartości aż 1250 zł!!

Dla kogo przeznaczona jest promocja?

Promocja przeznaczona jest dla osób posiadających konto osobiste BNP Paribas lub dla osób, które takie konto założą (obecnie za jego otwarcie zyskasz kolejne 370 zł premii).

Jeden Uczestnik może założyć maksymalnie pięć Kont Karty Samodzielniaka wraz z kartą płatniczą debetową, o nazwie „Mikrokarta Samodzielniaka”.

Karta Samodzielniaka może być wydana osobie małoletniej, która ukończyła 7 lat, a nie ukończyła 13 lat i której Uczestnik jest przedstawicielem ustawowym.

Promocja będzie trwała do momentu osiągnięcia 650 rejestracji. Po tym czasie stronie akcji przestanie działać.

Nagroda – Zegarek GJD.06 firmy Locon oraz usługa „Gdzie jest dziecko”

Nagrodą w promocji jest smartwatch GJD.06 firmy Locon wraz z dedykowaną opaską do umieszczenia karty płatniczej.

Dodatkowo za darmo otrzymasz dostęp do usługi „Gdzie jest dziecko” na okres 12 miesięcy pod warunkiem posiadania Konta Karty Samodzielniaka wraz z Mikrokartą Samodzielniaka.

Usługa „Gdzie jest Dziecko” to możliwość lokalizowania urządzenia dziecka jak również pakiet 60 minut na rozmowy dla dziecka.

Dziecko dzięki karcie zbliżeniowej otrzymuje także możliwość wykonywania płatności zegarkiem w wysokości do 30 zł bez PIN’u oraz do 100 zł z PIN’em. Może też wypłacić gotówkę z bankomatem do kwoty 50 zł.

Megazegarek BNP Paribas

Megazegarek od BNP Paribas to:

  • jesteś w stałym kontakcie telefonicznym z dzieckiem
  • otrzymujesz aktualną lokalizację dziecka, dziękiGPS, GSM i Wi-Fi
  • dziecko może płacić zbliżeniowo mikrokartą umieszczoną w zegarku (to bezpieczne – zegarek trudniej zgubić, a Ty możesz ustawić dzienny limit płatności)
  • dziecko w każdej chwili może wezwać pomoc – wystarczy, że wciśnie przycisk SOS
  • możesz ustawić na nim strefy, dzięki którym dowiesz się, że dziecko wychodzi ze szkoły i wraca do domu
Co jest w opakowaniu?

Jak odebrać Megazegarek od BNP Paribas?

Aby skorzystać z promocji „Konto Samodzielniaka” trzeba złożyć wniosek o otwarcie Konta Karty Samodzielniaka wraz z wnioskiem o wydanie Mikrokarty Samodzielniaka w okresie do 30 września 2021 r. w oddziale banku lub w systemie bankowości elektronicznej GOonline.

Aby wziąć udział w promocji, należy w trakcie składania ww. wniosku złożyć oświadczenie o chęci udziału w promocji „Niniejszym deklaruję chęć udziału w promocji „Megazegarek dla Samodzielniaka edycja 3” organizowanej przez Hagen Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” oraz wyrazić zgodę na przekazanie swojego adresu e-mail przez Bank, Organizatorowi Promocji, który na niego prześle kod rejestracyjny niezbędny w kolejnym kroku promocji. Oświadczenie zawarte jest w treści właściwej umowy.

Następnie również do 30 września 2021 r., zarejestruj się w promocji na dedykowanej stronie akcji podając kod rejestracyjny otrzymany od Organizatora akcji oraz te same dane, które zostały podane we wniosku o Konto Samodzielniaka. Tutaj należy złożyć wymagane oświadczenia. Po wypełnieniu formularza, na adres e-mail otrzymasz potwierdzenie uczestnictwa w promocji.

Kod rejestracyjny jest unikalnym, 10-cio znakowym kodem alfanumerycznym otrzymywanym drogą elektroniczną na adres e-mail od Organizatora Promocji z adresu kontakt@kontosamodzielniaka.pl po złożeniu wniosku o otwarcie Konta Karty Samodzielniaka wraz z Kartą za pośrednictwem systemu bankowości internetowej GOonline (na adres e-mail Klienta znajdujący się na ww. wniosku).

Informację o przyznaniu nagrody otrzymasz w terminie 20 dni po podpisaniu umowy, pod warunkiem, że zarejestrujesz się w Promocji tego samego dnia, w którym podpiszesz dokument o otwarcie Konta Karty Samodzielniaka wraz z Mikrokartą Samodzielniaka dla Twojego Dziecka.

Nagroda zostanie wysłana przesyłką kurierską w środę następującą po otrzymaniu wiadomości o nabyciu prawa do Nagrody. Usługa „Gdzie jest Dziecko” zostanie aktywowana następnego dnia po dniu realizacji wysyłki.

Koszt Karty Samodzielniaka?

Niestety znalazłem jeden haczyk tej promocji, którym jest miesięczna opłata za obsługę karty w pakiecie Samodzielniaka w wysokości 10 zł miesięcznie. Wysokość opłaty jest gwarantowana do dnia 31 lipca 2023 roku.

Trzeba jednak przyznać, że nie jest to wysoka opłata zważając na fakt, że w zamian otrzymujemy możliwość kontaktowania się z dzieckiem oraz wiedzę o miejscu przebywania naszego dziecka.

Z regulaminu:

Uczestnik, który otrzyma nagrodę w Promocji, zobowiązany jest do zapłaty na rzecz Banku miesięcznej opłaty za obsługę Karty w Pakiecie Samodzielniaka (z zegarkiem wydanym w Promocji), w wysokości 10 złotych …0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Gwarantowane 300 zł za konto BNP Paribas + zegarek Swatch w konkursie [+550 zł za kartę mamBONUS]

Nawet 1300 zł premii za Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander [0 zł na 24 miesiące]