w

100 zł za konto Getin Bank + 100 zł za konto dziecka i nawet 2% dla oszczędności

Getin Bank ruszył z kolejnymi ciekawymi promocjami konta osobistego dla dorosłych i dzieci, dzięki którym można zyskać 100 zł za konto rodzica, 100 zł za konto dziecka oraz możliwość ulokowania oszczędności nawet na 2% w skali roku.

Jeśli chodzi o oszczędności to mamy tutaj aż cztery możliwości. Pierwsza to konto oszczędnościowe 2% na 12 miesięcy do 10 000 zł. Druga to 2-miesięczna lokata mobilna na start na 2% w skali roku do 10 000 zł. Trzecia to konto oszczędnościowe na 0,5% w skali roku do 400 000 zł na okres 3 miesięcy. Wybrać można też tradycyjną lokatę na nowe środki na okres 3 lub 6 miesięcy oprocentowaną na 0,5% do 200 000 zł. Więcej na temat opisanych możliwości w dalszej części wpisu.

Odbierz 600 zł na start + 8% dla oszczędności w VeloBank

100 zł (2 x 50 zł) za Konto Proste Zasady

Aby zachęcić nowych klientów do założenia i przetestowania konta Getin Bank przekaże 100 zł premii za spełnienie prostych warunków promocji. Nagrodę otrzymamy w bonach: 50 zł w bonie na Allegro oraz kolejne 50 zł w ramach programu poleceń (prześwietlenie promocji) w bonie do wybranego sklepu (m.in. Allegro, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K).

Kto może wziąć udział w promocji?

Dobrą wiadomością jest bardzo krótki okres karencji. Z programu poleceń z premią na start skorzystać mogą osoby, które od 28 lutego 2021 roku nie posiadają konta osobistego w Getin Bank. Tak krótki okres wykluczenia to szansa na kolejną premię dla dawnych klientom banku.

Jak otrzymać 100 premii na start?

 • Do 30 listopada 2021 r. złóż dedykowany wniosek o Konto Osobiste Proste Zasadypodając kod polecający
  • Wyraź przy tym zgody znajdujące się we wniosku (z wyjątkiem ostatniej zgody na marketing przez Grupę kapitałową), tj. zgodę na marketing SMS i telefoniczny Banku, zgodę na marketing elektroniczny Banku oraz zgodę na oferty marketingowe spółek powiązanych i podmiotów współpracujących z Bankiem)
Kod Polecający Getin Bank
 • Po otrzymaniu karty debetowej, zarejestruj ją w programie lojalnościowym Mastercard Bezcenne Chwile, a następnie w ciągu 30 dni od dodania karty wykonaj płatności bezgotówkowe w sklepach stacjonarnych i/lub internetowych na łączną kwotę min. 50 zł (z wyłączeniem „ułatwiaczy” i płatności quasi-cash)
 • W każdym z trzech kolejnych miesięcy następujących po miesiącu aktywacji konta zapewnij jednorazowy wpływ w wysokości min. 2000 zł z rachunku w innym banku lub z konta firmowego Getin Bank

Przy okazji wspomnę, że spełnienie powyższego warunku wpływu kwoty 2000 zł miesięcznie zapewni nam otrzymanie oprocentowania 2% na koncie oszczędnościowym.

Przekazanie nagrody

Nagrodę w programie poleceń otrzymasz w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia powyższych warunków wpływów. Przykładowo zakładając konto we wrześniu, warunki wpływów spełnić należy w październiku, listopadzie i grudniu, a nagroda zostanie Ci udostępniona w styczniu 2022 roku. Po jej udostępnieniu otrzymasz z banku wiadomość SMS jak również wiadomość w bankowości elektronicznej.

Nagrodę odbierz nie później niż do 30 kwietnia 2022 roku w systemie bankowości elektronicznej. Karta o wartości 50 zł na Allegro zachowa swoją ważność do 19 sierpnia 2022 roku.

Z kolei nagrodę w promocji „Wakacyjne Przyspieszenie” za przystąpienie do programu Mastercard Bezcenne Chwile otrzymasz w ciągu 60 dni roboczych od momentu spełnienia warunku płatności na kwotę min. 50 zł. Promocyjne 4000 punktów będzie można wymienić na nagrody lub vouchery m.in. do Allegro, Decathlon, RTV Euro AGD, Circle K, itd. w terminie 2 miesięci od dnia udostępnienia punktów w programie.

Darmowe Konto Proste Zasady w Getin Bank to:

 • Bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta do 26. roku życia
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta po wykonaniu 1 płatności kartą dla osób powyżej 26. roku życia
 • 0 zł za wydanie i obsługę karty
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze bankomatów Planet Cash
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów za pomocą BLIK’a
 • 0 zł za przyznanie limitu w koncie
 • 2% na lokacie mobilnej na start i koncie oszczędnościowym na 12 miesięcy
 • 100 zł premii na start
 • Google Pay, Apple Pay
2% do 20 000 zł oraz 0,5% do 400 000 zł

Jak już napisałem na wstępie. Getin Bank posiada obecnie 4 oferty oszczędnościowe warte uwagi, które sobie teraz omówimy.

Lokata mobilna na start – 2% do 10 tys. zł

Pierwszą okazją jest możliwość założenia promocyjnej Lokaty mobilnej na start oprocentowanej na 2% w skali roku. Lokatę założymy za pomocą aplikacji mobilnej banku na kwotę od 500 zł do 10 000 zł. Mamy na to czas w ciągu 30 dni od dnia aktywacji aplikacji mobilnej Getin Banku.

Konto oszczędnościowe dla aktywnych – 2% do 10 tys. zł

Najlepszą okazją jest druga opcja: Konto oszczędnościowe w ramach akcji „Bonus za aktywność”. To 2% w skali roku na okres aż do 12 miesięcy! Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązało dla kwoty do 10 000 zł. Pozostałe środki mogą natomiast wziąć udział w innej promocji z oprocentowaniem 0,5% w skali roku.

Aby otrzymać promocyjne oprocentowanie należało nie posiadać konta w Getin Bank w okresie od 1 września 2019 roku i po założeniu konta spełniać jeden warunek aktywności w każdym miesiącu, w którym chce się korzystać z promocji. Jest nim zapewnienie jednorazowego wpływu w wysokości min. 2000 zł z konta w innym banku (jak najbardziej może to być Twój rachunek, a pieniądze można przelać z powrotem zaraz po wpływie).

Aby korzystać z promocji trzeba też posiadać aktywne zgody marketingowe wyrażone w celu otrzymania premii na start. Wycofać je możesz po zakończeniu promocji.

Lokata na Nowe Środki – 0,5% do 200 tys. zł

Kolejna możliwość ulokowania oszczędności to założenie lokaty na nowe środki na 0,5% w skali roku. Do wyboru mamy lokatę na 3 i 6 miesięcy. Możemy na niej ulokować od 500 zł do 200 000 zł. Odsetki zostaną skapitalizowane na koniec okresu lokaty.

Jak sama nazwa wskazuje, na lokacie można ulokować wyłącznie Nowe Środki tj. nadwyżkę powyżej salda środków złotowych Klienta w Getin Noble Banku SA na koniec dnia 10.09.2021 r. Nowi klienci Getin Banku spełniają więc ten warunek z automatu.

Konto oszczędnościowe na nowe środki – 0,5% do 400 tys. zł

Ostatnią możliwością wartą uwagi jest skorzystanie z promocji „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”, dzięki której ulokujemy aż do 400 000 zł na okres 3 miesięcy przy oprocentowaniu 0,5% w skali roku.

Tutaj również wymagane jest posiadanie aktywnych zgód marketingowych oraz wpłacenie nowych środków.

100 zł za Konto dziecka

Na koniec przejdziemy do opisu nowej promocji Getin Banku, którą jest premia 100 zł za założenie Konta Proste Zasady Junior dla swojego dziecka w wieku od 13 do 18 lat.

Jest to trzecia i zarazem najlepsza jak do tej pory edycja promocji „Juniorowe kieszonkowe z Decathlon”. W poprzednich edycjach akcji można było zgarnąć 60 zł do Decathlon, natomiast w obecnej edycji otrzymamy aż 100 zł do Decathlon (dwa bony po 50 zł każdy).

Z promocji możesz skorzystać, jeśli Twoje dziecko w wieku 13-18 lat nie posiada konta w Getin Bank przed 1 września 2021 r. oraz posiadasz wyrażone zgody marketingowe.

Jak otrzymać 100 zł do Decathlon za konto dziecka?

 • Do 31 października 2021 r. otwórz swojemu dziecku w wieku 13-18 lat Konto Proste Zasady Junior wyrażając zgody marketingowe i akceptując regulamin promocji
 • W każdym z dwóch miesięcy następujących po miesiącu założenia konta dziecku:
  • przelej dziecku na nowo założone konto kwotę min. 20 zł (kieszonkowe) ze swojego konta w Getin Banku oraz
  • wykonaj 5 płatności kartą do swojego konta lub BLIKIEM na dowolną kwotę

Za każdy miesiąc spełnienia powyższych dwóch warunków otrzymasz e-kartę podarunkową na zakupy w Decathlon o wartości 50 zł.

Nagrody zostaną przekazane nie później niż do 7-go dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków za pomocą wiadomości w bankowości elektronicznej oraz w aplikacji mobilnej.

E-karty Decathlon będą ważne do 5 marca 2022 roku. Podczas jednych zakupów możesz wykorzystać jeden lub kilka bonów Decathlon.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Getin Bank Lokata Tradycyjna […]

Co myślisz?

Nawet 1300 zł premii za Konto Firmowe Godne Polecenia w Santander [0 zł na 24 miesiące]

Łatwe 250 zł za Konto dla Młodych w PKO BP [18-26 lat]