w

Gwarantowane 300 zł za konto BNP Paribas + zegarek Swatch w konkursie [+550 zł za kartę mamBONUS]

Konto BNP paribas 300 zł w gotówce + zegarek Swatch w konkursie

BNP Paribas ruszył z nową akcją konta osobistego z premią na start. Do zgarnięcia jest 300 zł gwarantowanej premii + szansa na wygranie zegarka Swatch z serii New Gent z możliwością płatności zbliżeniowych SwatchPAY.

Możesz też skorzystać z drugiej promocji konta BNP Paribas z premią w wysokości 370 zł bez dodatkowego konkursu.

Zasady promocji są bardzo proste. Zakładamy konto za pomocą dedykowanej strony, aktywujemy je, a następnie wykonujemy aktywności na tym koncie otrzymując premię za spełnienie ich w każdym z tych trzech miesięcy (odpowiednio będzie to 100 zł, 50 zł i 150 zł).

Co najważniejsze, korzystając z promocji nic nie ryzykujesz, bowiem konto będzie prowadzone za darmo (w tym karta będzie również za darmo jeśli raz w miesiącu nią zapłacisz na dowolną kwotę). Jeśli konto nie spełni Twoich oczekiwań, to możesz z niego zrezygnować w dowolnym momencie, oczywiście najlepiej po otrzymaniu wszystkich nagród 😉

Promocja będzie trwała do 30 września 2021 r.

Dla kogo gwarantowane 300 zł + szansa na 5000 zł, 1500 zł lub 1000 zł?

Promocja „Konto na Czas” z premią 300 zł na start dostępna jest dla osób, które od 12 miesięcy nie posiadały konta osobistego w tym banku.

Posiadanie karty kredytowej BNP Paribas nie wyklucza z udziału w promocji, a za jej założenie otrzymasz rekordowe 550 zł premii 🙂

„Otwórz się na zmiany” i zgarnij 300 zł w gotówce

Promocja „Otwórz się na zmiany to 300 zł premii podzielonej na trzy części:

 • 100 zł za aktywność w październiku
 • 50 zł w gotówce za aktywności w listopadzie
 • 150 zł w gotówce za aktywności w grudniu i styczniu

Poniżej znajdziesz instrukcję krok po kroku.

Jak przystąpić do promocji i otrzymać 300 zł?

 • Zarejestruj się na dedykowanej stronie promocji do 30.09.2021 r. akceptując regulamin promocji oraz wyrażając znajdujące się tam zgody oraz opcję, czy chcesz dodatkowo wziąć udział w konkursie
 • Potwierdź rejestrację klikając link weryfikacyjny i ponownie przejdź na tę stronę, gdzie wypełnisz wniosek o Konto BNP Paribas wraz z kartą (polecam tutaj Kartę Otwartą na Dzisiaj, która jest darmowa po 1 płatności miesięcznie)
  • Konto założysz na dwa sposoby, poprzez wniosek tradycyjny potwierdzony SMS’em lub w aplikacji mobilnej GOMobile
 • Do 15.10.2021 roku aktywuj konto poprzez nadanie kodu PIN do karty (!!!), którą otrzymasz przesyłką kurierską. Jest to bardzo ważny krok, o którym łatwo zapomnieć
Teraz przechodźmy do warunków zgarnięcia 300 zł w gotówce:

 • Pierwszą nagrodę, 100 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie trzech warunków w październiku 2021 r.:
  • wykonaj 3 płatności bezgotówkowe kartą
  • wykonaj min. 1 przelew z konta (za pomocą bankowości internetowej GOonline lub aplikacji mobilnej GOmobile)
  • zapewnij wpływ na konto na łączną kwotę min. 1000 zł
 • Drugą nagrodę, 50 zł w gotówce otrzymasz za dwa warunki spełnione w listopadzie 2021 roku:
  • otrzymanie wpływów na łączną kwotę min. 500 zł
  • wykonanie min. 3 płatności kartą na dowolną kwotę
 • Trzecią nagrodę, 150 zł w gotówce otrzymasz za spełnienie trzech warunków w grudniu 2021 r. oraz w styczniu 2022 roku:
  • Zapewnienie łącznych wpływów na konto na kwotę min. 500 zł
  • wykonanie min, 3 transakcji SwatchPAY! na dowolną kwotę
Warunki w każdym z miesięcy trwania promocji są inne, dlatego warto uważnie je przeczytać i ewentualnie wydrukować sobie powyższe zestawienie lub wysyłając sobie linka do tego wpisu na maila.

Do 23 listopada 2021 r. laureaci otrzymają informację o przyznaniu pierwszej nagrody z adresu zegarek@bnpparibasplus.pl wraz z linkiem i kodem do zalogowania się na stronie promocji.

Ważne!!!

Do 26 listopada 2021 r. zaloguj się na wskazanej stronie i uzupełnij numer konta założonego w promocji. W przeciwnym razie, Organizator nie będzie wiedział, gdzie przekazać premię.

Wypłata premii

Pierwsza premia (100 zł) zostanie wypłacona do końca listopada 2021, druga (50 zł) do końca grudnia 2021 roku, natomiast trzecia (150 zł) do końca lutego 2022 roku.

Co jeszcze trzeba wiedzieć?

 1. Przelew z konta – to zwykły przelew zewnętrzny (Elixir) wykonany przez bankowość elektroniczną lub z aplikacji mobilnej. Możesz nawet przelać 1 zł na swoje konto w innym banku.
 2. Transakcja bezgotówkowa – to zwykła płatność kartą w sklepie stacjonarnym lub w Internecie z wyłączeniem płatności quasi-cash, doładowań portfeli wirtualnych czy usług hazardowych (w przypadku płatności internetowych należy skorzystać z Google Pay / Apple Pay / SwatchPAY!).
 3. Wpływ – przelew z innego konta osobistego (może być z własnego lub od innej osoby) z wyłączeniem wpłat gotówkowych
Jak wziąć udział w konkursie i wygrać zegarek Swatch

Uczestnicy promocji mogą dodatkowo wziąć udział w promocji zaznaczając odpowiednią opcję „Chcę wziąć udział w konkursie” w formularzu rejestracyjnym na stronie promocji.

Nagrodą w konkursie jest 50 zegarków Swatch New Gent o wartości ok. 390 zł. Trzeba tutaj przyznać, że szansa na wygraną jest bardzo duża, bowiem w konkursie może wziąć udział maksymalnie 800 osób, a podejrzewam, że weźmie w nim udział mniej osób.

Tym samym możemy przyjąć, że co dziesiąta osoba otrzyma dodatkową nagrodę.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba jeszcze spełnić warunki promocji podstawowej do otrzymania premii za październikowe aktywności.

W końcu przechodzimy do zadania konkursowego, którym jest kreatywna odpowiedź na pytanie: „W jakich sytuacjach zegarek Swatch ułatwi Ci życie?”.

Na udzielenie odpowiedzi macie czas do 30 września 2021 roku.

SwatchPAY

SwatchPAY! jest usługą umożliwiającą wykonanie szybkich i wygodnych płatności zbliżeniowych zegarkiem Swatch. Nie musisz mieć przy sobie karty, telefonu czy portfela.

W wybranych modelach zegarków Swatch BIG BOLD, New Gent i Gent jest umieszczony moduł NFC (Near Field Communication). Dzięki niemu możesz płacić, nawet gdy bateria w zegarku niespodziewanie się wyczerpie.

SwatchPAY! to:

 • Bezpieczeństwo transakcji – w każdej chwili możesz zablokować lub usunąć kartę w aplikacji mobilnej SwatchPAY!. Wówczas dokonanie transakcji przy użyciu zegarka nie będzie możliwe.
 • Brak opłat za korzystanie z usługi SwatchPAY!
 • Szybkie płatności – Płatności SwatchPAY! są szybkie i wygodne – zbliż zegarek Swatch do terminala płatniczego w sklepie i gotowe.Transakcje powyżej 100 zł potwierdzisz wpisując PIN do karty, którą dodałeś do zegarka Swatch
Konto BNP Paribas z kartą za 0 zł po 1 płatności miesięcznie

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie. Jeśli do konta wybierzesz Kartę Otwartą na Dzisiaj to ją również otrzymasz za 0 zł po wykonaniu 1 płatności miesięcznie.

Konto Otwarte na Ciebie to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za kartę debetową po wykonaniu 1 transakcji miesięcznie
  • 3 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
  • 5 zł za pozostałe bankomaty
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą
 • 0 zł za jedną wpłatę miesięcznie gotówki w oddziałach banku miesięcznie
Dokumenty:

Regulamin promocji „Konto na Czas”

Regulamin konkursu „Wygraj zegarek”

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Wielowalutowa karta Curve z premią 10 GBP (ok. 50 zł) na start [działa z Diners Club]

BNP Paribas: Zegarek z mikrokartą dla dziecka o wartości 330 zł w akcji „Karta Samodzielniaka”