w

370 zł za darmowe konto BNP Paribas + 550 zł za kartę mamBONUS dla chętnych

Konto BNP Paribas - premia 370 zł na start

BNP Paribas ruszył z kolejną prostą promocją zachęcającą do przetestowania swojego darmowego rachunku. W zamian za spełnienie warunków akcji przekaże aż 370 zł łatwej premii. Po jej zgarnięciu można ją łatwo powiększyć o kolejne 550 zł premii za kartę kredytową mamBONUS bez opłat na rok, co daje nam łącznie aż 920 zł premii.

Promocja będzie trwała do 30 września 2021 r. lub do wyczerpania puli 3000 wniosków. Po jej wyczerpaniu strona przestanie działać i nie będzie możliwości wypełnienia wniosku.

Wrześniowa premia 370 zł za konto BNP Paribas

Nowa promocja BNP Paribas to łatwe 370 zł premii podzielonej na części:

 • 20 zł do sklepów Żabka
 • 200 zł w gotówce
 • 150 zł w bonie do Biedronki
Dla kogo 370 zł za konto BNP Paribas?

W akcji „Wrześniowa premia” obowiązuje roczna karencja. Podobnie jak w innych akcjach banku nie można posiadać konta od co najmniej 12 miesięcy aby wziąć udział w promocji i zgarnąć premię na start.

Z udziału w promocji wyklucza również posiadanie aktywnej umowy ramowej dotyczącej ROR, karty i Elektronicznych Kanałów Dostępu w BNP Paribas w momencie wnioskowania o założenie konta w promocji.

Jak zgarnąć 370 zł w akcji „Wrześniowa premia”?

 • Przejdź na dedykowaną stronę promocji i do 30 września 2021 r. wypełnij zgłoszenie zaznaczając znajdujące się tam oświadczenia
  • Po potwierdzeniu rejestracji poprzez wygenerowany dla Ciebie link złóż wniosek o Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową (polecam Kartę Otwartą na Dzisiaj, która jest darmowa po 3 płatnościach miesięcznie). We wniosku podaj te same dane co na stronie promocji
  • Konto założysz tradycyjnie przez kuriera (polecana opcja z uwagi na problemy wideoweryfikacji) lub całkowicie online za pomocą wideoweryfikacji
  • Ps. W trakcie wnioskowania o konto lepiej wyłączyć wtyczki adblock, ublock, które mogą uniemożliwić dokończenie wniosku i otrzymanie premii
 • Potwierdź umowę o konto poprzez nadanie kodu PIN do karty nie później niż do 14 października 2021 r. za co otrzymasz pierwsze 20 zł do sklepów Żabka
 • W październiku 2021 r. wykonaj min. 1 przelew z konta (przez bankowość elektroniczną lub aplikację mobilną) za co otrzymasz 50 zł w gotówce
 • W listopadzie 2021 r. wykonaj dwie czynności, aby otrzymać kolejne 150 zł:
  • Zapewnij łączne wpływy na konto na kwotę min. 1000 zł
  • wykonaj płatności bezgotówkowe na łączną kwotę min. 400 zł
 • W grudniu 2021 r. wykonaj dwie czynności, aby otrzymać ostatnie 150 zł:
  • Zapewnij wpływy (przelewem z innego banku) na łączną kwotę min. 1000 zł
  • Wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na min. 400 zł

Na koniec jeszcze warto dodać, że z płatności kartami wyłączone są „ułatwiacze”, tj. doładowania portfeli elektronicznych (np. Revolut, SkyCash), przelewy z karty, itp. Wszystkie normalne płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych będą się jak najbardziej liczyły.

Odbiór nagród

e-Kod do sklepów Żabka otrzymasz za pomocą wiadomości SMS do końca listopada za samo podpisanie umowy i nadanie numeru PIN do karty.

Do 19 listopada 2021 r. otrzymasz od Organizatora akcji maila z informacją o przyznaniu nagrody.

UWAGA! Do 25 listopada 2021 r. uzupełnij numer konta na podstawie instrukcji z otrzymanego maila.

50 zł w gotówce otrzymasz na rachunek bankowy do końca listopada 2021 r. w zamian za wykonanie 1 przelewu w październiku i uzupełnienie numeru konta.

150 zł do Biedronki otrzymasz do końca grudnia za aktywności wykonane w listopadzie, natomiast ostatnie 150 zł w gotówce otrzymasz do końca stycznia za aktywności wykonane w grudniu 2021 r.

Bon do Żabki będzie ważny do 31 grudnia 2022 roku, natomiast kod do Biedronki będzie ważny do 30 listopada 2023 roku. Mamy więc bardzo dużo czasu na wykorzystanie nagród 😉

Co trzeba jeszcze wiedzieć?

Przez hasło „Transakcje bezgotówkowe” BNP Paribas rozumie – operacje bezgotówkowe wykonane kartą / Apple Pay / Google Pay w sklepach stacjonarnych lub w sklepach internetowych, z wyłączeniem operacji dokonanych za pośrednictwem systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay) oraz transakcji o kodach MCC określających kasyna, zakłady bukmacherskie, instytucje finansowe, brokerów ubezpieczeniowych, przekazy pieniężne, portfele cyfrowe (np. Revolut, SkyCash).

Podsumowując, wszystkie normalne płatności wykonane w sklepach za pomocą karty lub płatności zbliżeniowych Google Pay / Apple Pay będą się liczyły. Natomiast przy płatnościach internetowych trzeba już uważać i najlepiej wtedy korzystać z płatności Google Pay/Apple Pay.

Zobacz też inne promocje kont i kart:

Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj

Konto Otwarte na Ciebie to bezwarunkowe 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku bankowego. Darmowa będzie również Karta Otwarta na Dzisiaj po wykonaniu nią co najmniej 3 płatności bezgotówkowej miesięcznie. Są to wyjątkowo proste warunki na dzisiejsze czasy.

Konto Otwarte na Ciebie z kartą Otwartą na Dziś to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta bezwarunkowo
 • 0 zł za prowadzenie Karty Otwartej na Dzisiaj po 3 płatnościach miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty przy oddziałach banku i bankomaty Planet Cash
  • 0 zł za wszystkie bankomaty do 26. roku życia
 • 0 zł za jedną wpłatę gotówki w oddziałach banku miesięcznie
 • 0 zł za bankomaty BNP Paribas i Global Alliance za granicą


0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomasz O.
Tomasz O.
2 lat temu

Spoko promocja, kiedyś zgarnąłem u nich 400 zł, a teraz wpadnie kolejne 370 zł 🙂

Co myślisz?

Łatwe 400 zł na Allegro za kartę Simplicity w Citibank!

Karta Impresja z premią 300 zł do Empiku w Banku Millennium