w

200 zł lub 300 zł za bezwarunkowo darmowe CitiKonto [+400 zł za kartę]

CitiKonto Citibank premia na start

W Citibanku ruszyła bardzo ciekawa kumulacja promocji, dzięki której zgarniemy łącznie aż 700 zł, z czego 200 zł lub 300 zł w gotówce + 2 kody na przesyłkę Inpost za konto i 400 zł za kartę!

CitiKonto to rewolucja w dzisiejszych czasach – prawdziwe i bezwarunkowe 0 zł za prowadzenie konta wraz z kartą i wybranymi usługami. Czego chcieć więcej? Może premii 200 – 300 zł na start? 😉

Promocja będzie trwała do 16 października 2021 r.

→ Przejdź do: 400 zł w gotówce + 100 zł moneyback za CitiKonto

CitiKonto za bezwarunkowe 0 zł

Zacznę od postawienia sprawy jasno. Premię na start otrzymasz za założenie Darmowego CitiKonta, które od razu po krótce prześwietlimy.

Nowe CitiKonto w Citibank to rewolucja na polskim rynku bankowym. Bezwarunkowo otrzymujemy DARMOWE konto osobiste wraz z kartą i pakietem korzyści dodatkowych: w tym m.in. 3 natychmiastowe przelewy Express Elixir i 4 wypłaty z obcych bankomatów miesięcznie.

Nowe CitiKonto to:

 • 0 zł za prowadzenie konta bezwarunkowo
 • 0 zł za kartę do konta bezwarunkowo
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi
 • 0 zł za 4 wypłaty z pozostałych bankomatów w miesiącu
 • 0 zł za 3 przelewy Express Elixir
 • Korzystne kursy walut i płatności bez kosztów przewalutowań
200 zł – 300 zł premii za Darmowe Citikonto

Wiemy już, że nic nie ryzykujemy, bo konto będzie prowadzone bezwarunkowo bezpłatnie. Przejdźmy więc do prześwietlenia warunków promocji.

Citi Handlowy chce przyciągnąć do siebie nowych klientów. W obecnych czasach nie wystarczy do tego świetna oferta. Klienci potrzebują jakieś zachęty do zmiany lub założenia dodatkowego konta osobistego. Dlatego też Citibank odpalił świetną promocję, w ramach której wypłaci nowym klientom 200 zł premii na start.

Nagrodę można jeszcze powiększyć o kolejne 500 zł (400 zł + 100 zł) zakładając kartę kredytową Citi Simplicity w promocji Allegro i spełniając warunki tej promocji.

Łącznie zyskać możemy ponad 700 zł premii:

 • 200 zł za konto
 • 2 kody na przesyłki InPost
 • 100 zł moneyback od płatności kartą
 • 400 zł na Allegro z kartą Citi Simplicity
Kto może zgarnąć 200 zł lub 300 zł za CitiKonto?

Z promocji „CitiKonto. Finansowa Rewolucja – edycja VII” skorzystać mogą osoby, które od 1 stycznia 2020 r. nie posiadają konta osobistego i/lub konta oszczędnościowego w Citi Handlowym.

Jeśli posiadałeś/aś je wcześniej lub obecnie posiadasz inne produkty banku (w tym popularną kartę kredytową), to nadal możesz skorzystać z tej świetnej promocji!

Jak otrzymać 200 zł za CitiKonto?

 • Złóż wniosek online o Citikonto na dedykowanej stronie promocji nie później niż do 16.10.2021 r.
  • Konto założyć w pełni zdalnie w 4 prostych krokach
  • Wyrażając dobrowolnie zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych otrzymasz dodatkowo 2 kody na Szybkie Nadania z InPost
 • Pierwsze 50 zł w gotówce otrzymasz jeśli do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wpłacisz na konto min. 100 PLN oraz zalogujesz się co najmniej raz w aplikacji mobilnej Citi Mobile
 • Drugie 50 zł otrzymasz jeśli do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta zapewnisz wpływ z tytułu wynagrodzenia (definicja w dalszej części wpisu) w kwocie min. 2 000 PLN lub wykonasz zlecenie walutowe w Citi Kantor na min. 2000 zł
 • Trzecie 50 zł otrzymasz za spełnienie jednego z dwóch poniższych warunków w terminie do końca trzeciego miesiąca:
  • za wykonanie łącznych płatności kartą debetową lub zbliżeniowo na kwotę min. 1000 zł lub
  • w przypadku posiadania lub założenia karty kredytowej Citibank płatności te mogą być wykonane kartą kredytową (za co otrzymasz 400 zł na Allegro) i następnie dokonaj jednej spłaty zadłużenia karty na min. 1000 zł
 • Czwarte 50 zł otrzymasz za spełnienie powyższych warunków do otrzymania trzech nagród
 • Piąta nagroda to 1% zwrotu (max. 100 zł) od płatności kartą debetową lub kredytową dla osób, które założą też kartę kredytową z dodatkową premią 400 zł
  • zwrot uzyskasz za płatności wykonane przez 4 miesiące następujące po miesiącu założenia karty kredytowej. Miesięcznie można zyskać do 25 zł zwrotu (więcej na ten temat w dalszej części wpisu)

Każda z nagród zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, do którego należy wykonać poszczególne warunki.

Tym samym pierwsze 50 zł otrzymasz do końca 2 miesiąca po miesiącu otwarcia konta (dla kont otwartych w czerwcu będzie to sierpień), drugie 50 zł do końca 3 miesiąca a ostanie 100 zł do końca 4 miesiąca po miesiącu otwarcia konta.

Z regulaminu:

Wynagrodzenie to wpływy z tytułu:

(i) wynagrodzenia z umowy o pracę, stosunków powołania/mianowania, kontraktów menedżerskich/marynarskich/ wojskowych; umów o dzieło/zlecenia dokonanego bezpośrednio na Konto przez pracodawcę / zleceniodawcę lub
(ii) emerytury lub renty i świadczenia przedemerytalnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie lub
(iii) stypendium dokonanego bezpośrednio na Konto przez uczelnię wyższą lub inny organ wypłacający świadczenie lub
(iv) świadczenia z programu Rodzina 500 plus lub innego świadczenia rodzinnego dokonanego bezpośrednio na Konto przez organ wypłacający świadczenie. Wpłata wynagrodzenia nie może pochodzić z rachunków prowadzonych przez Citibank dla klientów indywidualnych.

W ostatnich promocjach przechodziły tutaj przelewy z tytułem "Wynagrodzenie". Oczywiście najlepiej, jeśli taki przelew będzie pochodził z rachunku innej osoby w innym banku
Załóż też kartę kredytową o odbierz kolejne 400 zł na Allegro + 100 zł moneyback

Do 22 sierpnia 2021 r. możesz dodatkowo skorzystać z kumulacji promocji zakładając kartę kredytową Citi Simplicity z voucherem 400 zł na Allegro. Warunki tej promocji są naprawdę niewygórowane i zdecydowanie warto z niej skorzystać jeśli tylko spełniasz warunki uczestnictwa.

Pierwsze 1000 osób, które założy konto osobiste, a następnie wyrobi kartę kredytową Citibank otrzyma dodatkowe 1% moneyback od płatności bezgotówkowych kartą kredytową przez okres 4 pełnych miesięcy kalendarzowych.

Maksymalnie można zyskać 25 zł miesięcznie i 100 zł w okresie 4 miesięcy trwania tej części promocji dostępnej dla osób, które od 1.01.2020 roku nie posiadają karty kredytowej Citibank.

Jednym słowem, najpierw zakładamy konto osobiste i spełniamy warunki do zgarniecia 200 zł premii. W międzyczasie składamy wniosek o kartę z premią 400 zł na Allegro i oprócz tego vouchera otrzymujemy też 1% moneyback (max. 100 zł).

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Maciej Sowilski
Maciej Sowilski
2 lat temu

Ten 1000 zł trzeba wydać w jednym miesiącu czy można po 350 zł co miesiąc, co da w trzecim meisiącu ponad 1000 zł?

Darek M. W.
2 lat temu

Można mniejszą kwotę co miesiąc. Istotne aby do końca trzeciego miesiąca zrobić na łącznie 1000 zł

Mtr65
Mtr65
2 lat temu

Czy jeśli znajomy z innego banku zrobi mi przelew na 2 tyś z tytułem np. „wynagrodzenie zlecenie 56/2021” to to przejdzie?

Darek M. W.
2 lat temu
Reply to  Mtr65

Teoretycznie powinno przejść, ale czy bez reklamacji bank wypłaci premię to niestety nie wiem

trackback

[…] 200 zł lub 300 zł za Darmowe CitiKonto + 400 zł za kartę […]

trackback

[…] jeszcze nie wszystko, bowiem premię za kartę możesz powiększyć o kolejne 200 zł za otwarcie w pełni darmowego CitiKonta. Opisywana dzisiaj promocja jest najpopularniejszą akcją wśród czytelników, co potwierdza […]

Co myślisz?

HIT powrócił! Łatwe 400 zł na Allegro do karty Simplicity w Citibank!

mKonto Intensive z premią 250 zł na start w mBank [+50 zł za eKonto Junior]