w

Karta Impresja z premią 300 zł do Empiku w Banku Millennium

Ruszyła nowa promocja karty kredytowej Impresja w Banku Millennium z premią w wysokości 300 zł na zakupy w Empik oraz moneyback’iem 5% za zakupy w wybranych sklepach (do 600 zł zwrotu rocznie).

Jeśli nie masz jeszcze konta osobistego, to dodatkowo możesz zgarnąć kolejne 250 zł za świetne konto osobiste + 50 zł za każde konto dziecka.

Promocja karty kredytowej potrwa do 30 września 2021 r.

→ Przejdź do: 250 zł za konto osobiste Millennium

300 zł do Empik + 12 miesięcy bez opłat

Bank Millennium tym razem proponuje 300 zł premii do wykorzystania w sklepach Empik w zamian za założenie karty kredytowej Impresja i spełnienie prostych warunków akcji.

Dodatkowo, uczestnicy akcji „Wrzesień z kartą kredytową” zwolnieni będą z opłaty za prowadzenie karty na 12 miesięcy po wykonaniu zaledwie jednej płatności kartą miesięcznie.

Jednym słowem, korzystając z promocji nic nie ryzykujesz a zyskać możesz łatwe 300 zł do Empiku + ewentualnie premię za konto osobiste.

Mądrze korzystając z karty kredytowej Impresja, przez co rozumiem spłacanie całej wykorzystanej wcześniej kwoty w okresie bezodsetkowym wskazanym na comiesięcznym wyciągu z karty, otrzymasz dodatkowo możliwość skorzystania z darmowej odroczonej płatności. Przed upływem jedenastego miesiąca warto negocjować z bankiem zniesienie opłaty na kolejny rok (zazwyczaj od razu po złożeniu wypowiedzenia otrzymamy taką propozycję).

Karta kredytowa Impresja to takżę 5% zwrotu za zakupy u 25 partnerów programu (max. 50 zł miesięcznie i 600 zł rocznie).

Dla kogo 300 zł od Banku Millennium?

Z promocji karty kredytowej Impresja skorzystać mogą osoby, które nie posiadają żadnej karty kredytowej tego banku od dnia 1 stycznia 2019 roku.

Nagroda

Nagrodą są 2 eKody cyfrowe do aplikacji Goodie o wartości 150 zł każdy (łącznie 300 zł) dp wykorzystania w sklepach stacjonarnych Empik za pomocą płatności zbliżeniowych Apple Pay / Google Pay lub na empik.com.

Aby otrzymać 300 zł do Empik za kartę Impresja:

  • Do 30 września 2021 r. złóż wniosek o kartę kredytową Impresja z limitem min. 3000 zł za bankowości elektronicznej Millenet (Oferta -> Nowa karta kredytowa) lub przez aplikację mobilną Millennium wyrażając przy tym zgody marketingowe na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną, otrzymywanie dopasowanych informacji handlowych oraz informacji handlowych firm współpracujących z bankiem
  • W każdym z 3 kolejnych miesięcy po miesiącu wydania karty wykonaj transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 350 zł, które nie zostaną zwrócone
    • Za spełnienie tego warunku w trzech miesiącach otrzymasz pierwsze 150 zł premii
  • W każdym z 3 kolejnych miesięcy ponownie wykonaj płatności kartą na kwotę min. 350 zł / miesięcznie
    • Za spełnienie tego warunku w trzech kolejnych miesiącach otrzymasz drugią eKartę Goodie o wartości 150 zł do Empiku (łącznie 300 zł)
  • Kartę utrzymaj do dnia otrzymania ostatniej nagrody

Każdy z 2 kodów otrzymasz za pomocą wiadomości SMS do końca miesiąca po miesiącu wykonania wymaganych płatności. Kod ten należy wpisać w aplikacji mobilnej Goodie w polu „Użyj kodu” (wewnątrz zakładki „Więcej” lub „Profil” w zależności od wersji aplikacji) lub na mobilnej stronie internetowej www.goodie.pl/kody.

Kod można aktywować w ciągu 60 dni od jego otrzymania za pomocą wiadomości SMS. Sama eKarta Goodie będzie natomiast ważna przez okres 12 miesięcy od jej aktywacji w aplikacji.

Karta kredytowa Impresja – krótkie prześwietlenie

Karta kredytowa Impresja to 0 zł za prowadzenie karty przez 12 miesięcy po wykonaniu nią co najmniej jednej płatności miesięcznie. W kolejnym roku, karta będzie prowadzona za darmo po wykonaniu nią min. 5 płatności miesięcznie.

600 zł zwrotu rocznie za zakupy kartą Impresja

Karta Millennium Impresja to program moneyback dający aż 5% zwrotu za zakupy w wybranych sklepach. Maksymalnie można otrzymać 50 zł zwrotu miesięcznie i 600 zł w ciągu roku. Zwrot otrzymasz na rachunek karty kredytowej na początku kolejnego miesiąca po miesiącu wykonania premiowanych transakcji.

5% zwrotu otrzymamy za zakupy kartą Impresja w następujących sklepach: Apart, Baldinini, Bershka, Cinema City, Coccinelle, Deichmann, Empik, Francesco Biasia, Inter Cars, Massimo Dutti, Max Mara, Marella, Oysho, Pennyblack, Pollini, Pull&Bear, Sony Centre, Sephora, Smyk, Stradivarius, travelplanet.pl, Uterqüe, Venezia, Zara oraz Zara Home.

Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

370 zł za darmowe konto BNP Paribas + 550 zł za kartę mamBONUS dla chętnych

50 zł za założenie konta dziecku w Banku Millennium