w

Aż 500 zł za Konto dla Ciebie w Credit Agricole + 1,5% dla chętnych

Konto dla Ciebie z premią 500 zł w Credit Agricole

Credit Agricole ruszył z II edycją świetnej promocji konta osobistego z premią do 500 zł oraz możliwością ulokowania oszczędności na 1,5% w skali roku na Rachunku Oszczędzam.

Premia została podzielona na dwie części. Pierwsze 50 zł w gotówce otrzymasz za samo otwarcie konta i zapewnienie jednego wpływu 300 zł na konto. Kolejne 450 zł premii otrzymasz w postaci 3% moneyback za płatności kartą.

>> Aż 555 zł premii w aktualnej promocji Konta Dla Ciebie

Kto może skorzystać z promocji?

Z nowej promocji Credit Agricole możesz skorzystać, jeśli od 31.03.2018 roku nie posiadasz konta osobistego Credit Agricole. Nie mamy innych wykluczeń z promocji, co jest dobrą wiadomością dla dawnych klientów banku.

Dodam tylko, że promocja nie łączy się z innych akcjami promocyjnymi, w tym z programem poleceń banku. Zatem zdecydowanie korzystniej jest skorzystać z opisywanej dzisiaj akcji niż z programu polecającego.

Jak otrzymać aż 500 zł za konto Credit Agricole?

Na wstępie napisałem o dwóch częściach premii. 50 zł za samo założenie konta i jeden wpływ to dopiero początek. Ważniejsza jest druga część premii, którą otrzymają osoby płacące za codzienne zakupy kartą debetową wydaną do konta Credit Agricole.

Tutaj możemy dokonać wyboru wariantu promocji otrzymując kolejno: 50 zł, 150 zł lub 450 zł. Rzecz jasna powinniśmy tutaj wybrać trzeci najkorzystniejszy wariant.

Promocja krok po kroku:

 • Wypełnij promocyjny wniosek o Konto dla Ciebie wybierając wyciągi elektroniczne oraz wyrażając zgody marketingowe
 • Aktywuj dostęp do konta za pomocą bankowości elektronicznej CA24 ebank lub CA24 Mobile
 • Zasil nowo otwarte konto łączną kwotą min. 3000 zł nie później niż do końca miesiąca po miesiącu jego otwarcia
  • Mogą to być wpłaty gotówkowe lub przelewy dokonane od innej osoby, np. od kogoś z rodziny (bank wyklucza przelewy wykonane z własnych kont)
 • Wybierz jeden z trzech wariantów promocji z premią do 450 zł za płatności kartą
Premia łącznaCzas wypłaty premiiMax. miesięczna premiaWarunek wypłaty premii
50 zł6 miesięcy8,35 złMin. 3 płatności miesięcznie
150 zł12 miesięcy12,50 złMin. 5 płatności miesięcznie
450 zł18 miesięcy25,00 złMin. 10 płatności / mc
 • W każdym z 6, 12 lub 18 miesięcy płać kartą za codzienne zakupy zyskując 3% zwrotu od płatności. Maksymalną kwotę premii otrzymasz wydając miesięcznie kwotę 833,34 zł w wariancie 18-miesięcznym
Wykluczenia

Credit Agricole wypłaci premię za wszystkie normalne płatności za towary i usługi. Natomiast premia nie zostanie wypłacona za płatności wykonane w zakładach bukmacherskich, kasynach, instytucjach finansowych (np. Revolut, SkyCash), u brokerów ubezpieczeniowych czy też za przekazy pieniężne posiadających kod MCC: 7995, 8999, 6012, 6211, 6051, 4829.

Zwrot otrzymasz konto osobiste do końca kolejnego miesiąca po miesiącu wykonania płatności. Tutaj warto dodać, że pierwszym miesiącem, za który będzie naliczana premia jest pierwszy pełny miesiąc kalendarzowy następujący po miesiącu otwarcia konta.

Rachunek Oszczędzam na 1,5%

Zaletą promocji jest też możliwość ulokowania oszczędności na wyższy procent. Promocyjne oprocentowanie na Rachunku Oszczędzam wyniesie 1,5% w skali roku.

1,5% na Rachunku Oszczędzam będzie obowiązywało przez okres 3 miesięcy od otwarcia konta dla kwoty do 20 000 zł pod warunkiem udzielenia zgód marketingowych niezbędnych jednocześnie do otrzymania premii za konto osobiste.

Odsetki na rachunku zostaną dopisane po zakończeniu kwartału, czyli na koniec okresu promocji. Pierwsza wypłata z rachunku będzie darmowa, kolejne to koszt 10 zł.

Konto dla Ciebie – krótkie prześwietlenie

karty debetowe Credit Agricole

Konto dla Ciebie to świetny rachunek bankowy, który będzie prowadzony za 0 zł pod warunkiem zapewnienia łącznych wpływów w wysokości min. 1000 zł miesięcznie oraz dokonania co najmniej 1 płatności kartą (w tym Google Pay, Apple Pay, Fitbit Pay lub Blik). Co ciekawe, tutaj liczy się już przelew z Twojego konta w innym banku.

Konto dla Ciebie to:

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem dokonywania wpływów min. 1000 zł i wykonania 1 płatności kartą miesięcznie
 • 0 zł za kartę (po spełnieniu tych samych warunków)
 • 0 zł za wypłaty gotówki z pozostałych bankomatów po spełnienie warunków jw.
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów w placówkach bezwarunkowo
 • 0 zł za wypłaty gotówki z użyciem kodu BLIK
Dokumenty:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
2 lat temu

Szkoda, że dali aż tak długą, 3 letnią karencję. Ja miałem zamknięte konto w 2019 roku.

Darek M. W.
2 lat temu
Reply to  Marek

Ja też się nie łapię, ale nie ma w tym nic dziwnego 😉

Co myślisz?

Wygraj nawet 100 tys. zł za płatność BLIKIEM w nowej loterii Blikomania

Zwrot za 2 przejazdy A1 lub A4 z Autopay w aplikacji mobilnej Santander