w

Łatwe 250 zł za Konto dla Młodych w PKO BP [18-26 lat]

PKO Konto dla Młodych 250 zł na start

PKO BP ruszył z rekordową promocją osób w wieku 18 – 26 lat, którzy za otwarcie PKO Konta dla Młodych i spełnienie prostych warunków promocji otrzymają od banku aż 250 zł w gotówce!!

Premię otrzymamy za wykonanie 4 transakcji bezgotówkowych kartą debetową lub BLIKIEM na dowolną kwotę (może to być nawet zakup batonika w sklepie) w każdym z 5 pełnych miesięcy po miesiącu założenia konta.

Promocja będzie trwała do 31 października 2021 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli 2500 nagród, o czym bank poinformuje na stronie promocji.

Łatwe 250 zł dla młodych

Wiemy już, że mamy do czynienia z najlepszą jak do tej pory promocją Darmowego PKO Konta dla Młodych. Kto jednak może skorzystać z tej promocji?

PKO BP stawia nam dwa warunki: pierwszym jest wiek od 18 do 26 lat, a drugim jest nie posiadanie żadnego konta osobistego PKO BP w terminie od 1.01.2020 r. Posiadacze konta Inteligo nie są wykluczeni z udziału w promocji, co jest dobrą wiadomością dla osób, które korzystały z programu „Polecam Inteligo”.

Jak otrzymać 250 zł w gotówce za PKO Konto dla Młodych?

 • Do 31.10.2021 r. złóż wniosek o konto wraz z kartą debetową Mastercard
  • wyraź przy tym zgodę przynajmniej na otrzymywanie od banku informacji o charakterze marketingowym (w tym informacji handlowych)
 • Do tego samego dnia zarejestruj swój udział na tej samej stronie promocji
 • Następnie w każdym z 5 pełnych miesięcy po miesiącu otwarcia konta wykonaj min. 4 transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę

To wszystko! Nagroda 250 zł jest już Twoja.

250 zł w gotówce zostało podzielone na 5 części. Za każdy z 5 miesięcy, w którym wykonasz po 4 płatności bezgotówkowe otrzymasz 50 zł premii.

Nagrody zostaną wypłacone przez bank na nowo założony rachunek bankowy nie później niż do końca miesiąca po miesiącu wykonania wymaganych płatności.

Przykład

Konto zakładasz we wrześniu 2021 r., zatem po 4 transakcje kartą/BLIKIEM musisz wykonać w październiku, listopadzie, grudniu, styczniu oraz w lutym 2022 r.

Nagrody otrzymasz natomiast do końca listopada, grudnia, stycznia, lutego i marca 2022 r.

PKO Konto dla Młodych – prześwietlenie

Aby skorzystać z promocji „Łap chwile” trzeba założyć darmowe Konto dla Młodych wraz z kartą Mastercard, która będzie prowadzona bezpłatnie po wykonaniu 4 płatności kartą i/lub BLIKIEM na dowolną kwotę miesięcznie. Tym samym warunki promocji pokrywają się z warunkami zwolnienia z opłaty za kartę.

Za darmo otrzymasz również darmowe bankomaty w Polsce i za granicą, jak również darmowe wypłaty w oddziałach PKO BP.

PKO Konto dla Młodych to:

 • 0 zł za prowadzenie rachunku
 • 0 zł za prowadzenie karty debetowej po wykonaniu min. 4 płatności bezgotówkowych lub BLIKIEM
  • 5 zł w przeciwnym razie
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i zagranicą
 • 0 zł za wypłaty gotówki w oddziałach i agencjach PKO BP
Dokumenty:

Regulamin promocji „Łap chwile”

Taryfa opłat – Konto dla Młodych

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Jeśli nie masz skończonych 26 lat to możesz z kolei skorzystać z alternatywną promocję Konta dla Młodych z premią 250 zł na start. […]

Co myślisz?

100 zł za konto Getin Bank + 100 zł za konto dziecka i nawet 2% dla oszczędności

PKO Konto Pierwsze z rekordową premią 125 zł na start